× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

Probíhající výstavba hřiště v Rožmberské ulici

16. 8. 2014
Dalším místem, které vedení Městské části na základě přání místních občanů revitalizuje, je prostor bývalého dětského hřiště v blízkosti ulice Rožmberské v Kyjích - Jiráskově čtvrti.
Číst více

Dětské hřiště v Hostavicích dokončeno!

9. 8. 2014
Jak už jsme avizovali v příspěvku z 25. července, rozhodla se Městská část Praha 14 využít klidového období letních prázdnin, k rekonstrukci či výstavbě zbrusu nových dětských hřišť. 
Číst více

Kandidátky TOP 09 v nadcházejících komunálních volbách

7. 8. 2014
TOP 09 kandiduje v nadcházejících komunálních volbách téměř ve všech obcích našeho regionu. Jako konzervativní politická strana jsme se v současném volebním období podíleli z pozic starosty, místostarostů, radních a zastupitelů na správě MČ Praha 14, Horních i Dolních Počernic, Běchovic, Klánovic, Újezdu nad Lesy a Kolodějí. 
Číst více

Křižovatka ulic Broumarská a Vajgarská upravena

29. 7. 2014
Městská část společně s Technickou správou komunikací stavebními úpravami výrazně zvýšili bezpečnost dopravního provozu na jednom z nejrizikovějších míst Prahy 14.
Číst více

Investice do dětských hřišť na Praze 14

25. 7. 2014
Praha 14 chystá úpravu dalších dvou dětských hřišť – v parku Vidlák v Hostavicích a v ulici Rožmberská v Kyjích.
Číst více

Psí louka na Lehovci otevřena!

11. 7. 2014
Chovatelé psů se mohou radovat. Od konce školního roku mají k dispozici travnatý prostor v ulici Kukelská na Lehovci, kde vznikla psí louka s devíti prvky vhodnými pro agility. Kromě atraktivních „hraček“ z akátového dřeva, které jsou už na místě a přístupné, přibydou na louce ještě lavičky, tabule s návštěvním řádem, odpadkový koš a schránka se sáčky na psí exkrementy.
Číst více

Městská část otevírá nová dětská hřiště

10. 7. 2014
Obyvatelé nové bytové výstavby na Jahodnici mají k dispozici nové dětské hřiště a univerzální sportoviště. Obě nové volnočasové plochy měly být slavnostně otevřeny už koncem června, slavnost ale zkomplikoval hustý déšť, proto byla odložena na září.
Číst více

Praha 14 má vlastní rozhlednu

26. 6. 2014
I když zatím jen ve zmenšené podobě. Od konce června stojí na břehu Kyjského rybníka dvanáctimetrový artefakt postavený z náletových dřevin, který přibližuje podobu jednou tak vysoké rozhledny, jež by v budoucnu měla vyrůst v prostoru nového volnočasového areálu Na Čihadlech nad Rokytkou. 
Číst více

Zahájena výstavba I. etapy parku V Čeňku

16. 5. 2014
Po více než deseti letech od první vize výstavby rozsáhlého příměstského parku v oblasti mezi sídlištěm Černý Most a Dolními Počernicemi byl dne 14. května poklepán základní kámen a zahájena první etapa výstavby tohoto parku. 
Číst více

Vedení radnice pokračuje v sérii veřejných projednávání s občany městské části

5. 4. 2014
Městská část Praha 14 se pod současným vedením výrazně zapojila do národní sítě Zdravých měst a je v rámci hlavního města Prahy příkladem zavádění místní Agendy 21. Jedním z prvků Agendy 21 je i komunikace s občany a jejich zapojení do rozhodování o budoucím rozvoji obce. Právě za tyto aktivity byla Praha 14 oceněna titulem Dobré praxe na setkání městských částí k tématu zdravým měst, obcí a regionů v polovině letošního března. 
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 13 14 15 16 17   > Články 141 - 150 z 169

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme