Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Zrušení dotačních fondů Statutárního města Liberec je ekonomicky nevýhodné!
24. 4. 2013

Zrušení dotačních fondů Statutárního města Liberec je ekonomicky nevýhodné!

Rozhodnutí vedení Statutárního města Liberec (SML) pozastavit, ve skutečnosti však zrušit, pro letošní rok dotace z grantových fondů považujeme za velice krátkozraké. Je vedeno jistě chválihodnou snahou šetřit v nelehké ekonomické situaci všude, kde to jen jde, nicméně v tomto případě se jedná o úsporu na nepravém místě.

Celý článek
TOP 09 v Liberci má nové vedení
17. 4. 2013

TOP 09 v Liberci má nové vedení

Sněm místní organizace TOP 09 Liberec se uskutečnil v úterý 16. dubna 2013. Delegáti sněmu si zvolili nové vedení pro následující dva roky funkčního období.

Celý článek

DOBRÉ ZPRÁVY PRO NÁŠ KRAJ

Celý článek
Ing. Martin Dušek

Ing. Martin Dušek

Martin Dušek (40) absolvoval matematické gymnázium a poté lesnickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze, obor aplikovaná ekologie, kde získal titul inženýr. Po studiích začal pracovat ve státní ochraně přírody, kde v letech 2003 až 2006 vykonával funkci ředitele Agentury ochrany přírody a krajiny. V tomto období realizoval řadu environmentálních projektů, například se podílel na návratu lososa obecného do severočeských řek. Je spoluautorem seriálu televizních spotů „Živé srdce Evropy“, vysílaných po více než tři roky v České televizi.

Celý článek
Liberecká TOP 09 vstupuje do krajských  voleb se silnými tématy a osobnostmi
1. 7. 2012

Liberecká TOP 09 vstupuje do krajských voleb se silnými tématy a osobnostmi

Přenést pozitivní zkušenosti z komunální politiky, přivést do krajské politiky silné a odpovědné osobnosti

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme