Volby

Sněmovní volby 2021

 

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

28. 8. 2012

"Drábkova" sKarta bude fungovat i ve vesnických jednotách

Na sociální sKartu bude možné vybírat peníze v síti družstevních prodejen Coop, dříve známých pod názvem Jednota. 

Celý článek
Juračka: Politická kultura
23. 8. 2012

Juračka: Politická kultura

úvaha kandidáta do senátu

Ono kultivovat politickou úroveň v tomto státě je jistě zajímavý cíl než je snižování daní ale na druhé straně prostředky k jeho dosažení se mi též nejeví jako ne zcela triviální.

Celý článek
Politická kultura - úvaha kandidáta do senátu
7. 8. 2012

Politická kultura - úvaha kandidáta do senátu

Toto téma, které jsem si dovolil otevřít, jako své osobní vyjádření k probíhající volební kampani vyžaduje stálou a otevřenou diskuzi na všech úrovních. Hledání tzv. „ správných lidí do správných funkcí„ vždy byl a stále bude ten nejsložitější problém ve všech typech demokracií a mezi lidmi vůbec. Přeji všem, aby v tomto hledání pravdy byli úspěšní a vytvořili tím podmínky pro tak všemi žádanou renovaci a další kultivaci politické úrovně národa.

Celý článek
Zdeněk Juračka

Zdeněk Juračka

Kandidát do Senátu za obvod č. 44 - Chrudim

Zdeněk Juračka pracuje pro spotřební družstva od roku 1969, kdy nastoupil do Jednoty SD Praha – západ. Absolvoval večerní studium na učilišti SČMSD v Klánovicích, kde získal výuční list pro obor kuchař – číšník.

Celý článek
Do Senátu kandidují rektor, šéf družstev i podnikatel
15. 3. 2012

Do Senátu kandidují rektor, šéf družstev i podnikatel

Další kandidáty do podzimních senátních voleb dnes potvrdil Výkonný výbor TOP 09. Trojice osobností, kterou podpoří TOP 09 společně s hnutím STAN, se bude ucházet o hlasy voličů v Brně, na Chrudimsku a Břeclavsku.

Celý článek