Volby

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

 Stávající parky na Praze 6 a jejich rekonstrukce.
29. 9. 2010

Stávající parky na Praze 6 a jejich rekonstrukce.

Vzhledem k tomu, že pohled odborníků na tvorbu a péči o plochy zeleně se může rozcházet s názorem občanů, kterým by měla tato zeleň sloužit, ráda bych uvítala váš názor. Jako příklad uvádím v posledních dnech rekonstruovaný park na Malém Břevnově.

Celý článek
Dostavba Vítězného náměstí
25. 9. 2010

Dostavba Vítězného náměstí

Vítězné náměstí a právě vyhodnocená soutěž na jeho částečnou dostavbu

Prostor Vítězného náměstí byl dán regulačním plánem prof. Engela z konce 20 tých let minulého století. Jednalo se o jeden z nejlepších regulačních plánů té doby, který byl z větší části realizován a vtiskl celému prostoru Dejvic kvalitní podobu jak z hlediska uspořádání prostoru, tak objektové skladby. Vítězné náměstí zůstalo nedokončené v segmentu vysokých škol a předmětné proluky, která byla tématem vyzvané soutěže. Právě pro kvalitu založení a cennost souboru je žádoucí, aby nová výstavba prostor náměstí doplnila v obdobné hmotové struktuře za použití soudobých architektonických prvků. Není účelem vytvořit dominantní stavbu, která na sebe bude strhávat pozornost, ale navrhnout takovou architekturu, která svou kvalitou, použitými materiály a výrazem prostor náměstí doplní.

Celý článek
Ing. arch. Eva Smutná

Ing. arch. Eva Smutná

49 let, architektka

Celý článek
Radnice vám může sloužit víc, než si myslíte
19. 9. 2010

Radnice vám může sloužit víc, než si myslíte

Naším cílem je klidný a všestranně spokojený život obyvatel naší městské části. Chceme, aby s TOP 09 na radnici přišla férovost a důvěra. Nabízíme spolupráci a spoluzodpovědnost za všechna rozhodnutí zastupitelstva Prahy 6, která ovlivňují život nás všech. Svou prací pro vás chceme vytvářet pocit jistoty a vzájemné sounáležitosti.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme