× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

Další školka s delší pracovní dobou

30. 1. 2012
„Rodiče službu vítají. Výhledově by se provozní doba mohla rozšířit u více školek v naší městské části," řekla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Přípravné třídy slaví úspěch. Otevřou se další

30. 1. 2012
První dvě otevřela loni v září v Základní škole Novoborská. „Zájem o přijetí do přípravné třídy předčil naše očekávání," pochvaluje si radní pro školství v Praze 9 Zuzana Kučerová.
Číst více

Radnice Prahy 9 bojuje s novou vietnamskou tržnicí

17. 1. 2012
Radnice Prahy 9 bojuje s novou vietnamskou tržnicí. Někdejší továrny ČKD Elektrotechnika v Kolbenově ulici ve Vysočanech změnily účel využití. Nový vlastník, společnost Modela, je pronajímá asijským prodejcům. Na velkoobchod. Při prosincové razii se ale ukázalo, že tržnice funguje načerno.
Číst více

Odpor lidí z pražského Proseka změnil plány developera

16. 1. 2012
Nyní se podle místostarosty Prahy 9 pro územní rozvoj Marka Doležala (TOP 09) zdá, že bude možná směna ve prospěch jiného z projektů developerské společnosti u stanice metra Střížkov, u ulice Lovosická, ne už Litvínovská. Ačkoli i zde jsou zelené plochy, investor už patrně město alespoň zčásti přesvědčil.
Číst více

Ulice U Elektry

24. 12. 2011
"Developer by chtěl s tou cestou něco dělat až po ukončení další etapy, což znamená dva nebo tři roky," říká Viktor Šnajperk, obyvatel sídliště. Obyvatelé žádají radnici Prahy 9 o pomoc. "Do té doby, než bude kompletně rekonstruovaná ulice U Elektry, se pokoušíme zprovoznit jinou ulici," říká Marek Doležal, místostarosta MČ Praha 9.
Číst více

Praha 9 srovnala problematickou ubytovnu se zemí

29. 9. 2011
"Ubytovna má ekologickou zátěž, eternitovou střechu, a tím pádem se to prodražuje," řekl dnes novinářům místostarosta Prahy 9 Marek Doležal (TOP 09). Kvůli tomu také bude rozebírání každého objektu trvat několik dní.
Číst více

Pražský kurýr na webu - vydání pro Prahu 9

Články, názory a postřehy k nadcházejícím komunálním volbám.
Číst více

Pražský kurýr na webu

Jak vidí TOP 09 dění v naší městské části.
Číst více

Oslava svátku dětí a maminek

9. 5. 2010
Druhá květnová neděle patří tradičně svátku všech maminek. Aby si letos svůj svátek maminky opravdu užily, připravila pro ně naše regionální organizace TOP 09 v Praze 9 příjemnou akci v parku Podviní ve Vysočanech.
Číst více

Co oči nevidí, srdce nebolí

Říkají si možná někteří naši zákonodárci, a snaží se snížit riziko srdečních příhod u svých voličů alespoň tímto bohulibým způsobem - když už reformy našeho polosocialistického zdravotnictví se zřejmě jen tak nedočkáme. Řeč je o neprůhledném systému poslaneckých náhrad a kompenzací.
Číst více
 <  1 2 3 4   > Články 21 - 30 z 33

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme