PRAHA 14

Co se děje na Radnici Prahy 14

TOP 09 je pravicovou, konzervativní politickou stranou aktivní na radnicích většiny obcí našeho regionu. Zástupci TOP09 tak pracují ve prospěch občanů na radnici Městské části Praha 14, dále v Běchovicích, Újezdu nad Lesy a v Kolodějích. V proběhlých komunálních volbách jsme v městské části Praha 14 vytvořili společnou kandidátku se zástupci několika dalších stran. Bližší informace o jednotlivých kandidátech a našem programu naleznete pod rozkliknutí následujícícho odkazu. https://www.spojenapraha14.cz/

Jarní Praha 14 prokoukne i prostřednictvím řady investic

11. 4. 2019
Zima je pryč a Praha 14 se probouzí do jarních měsíců. V tomto období se zazelená a rozkvete, navíc ji čekají tradiční zábavně-naučné kampaně pro veřejnost, dobrovolnické úklidy, velikonoční radovánky nebo třeba dokončení nového komunitního centra v Hloubětíně.
Číst více

Přírodní koupaliště v Kyjích Praha 14 jen tak neotevře. Kvůli odvolání

3. 3. 2019
Cestování za koupáním čeká obyvatele Prahy 14 zřejmě i příští rok. Spolek Rajská 14, založený politiky z hnutí ANO se odvolal proti územnímu rozhodnutí a stavebnímu povolení na vybudování přírodního koupaliště, které městská část plánuje otevřít v Kyjích – při ulici Broumarská.
Číst více

Lidé se seznámili s projektem rozvoje na Hutích

19. 2. 2019
Projekt nového centra na Hutích byl v rámci veřejného projednávání blíže představen obyvatelům Prahy 14
Číst více

Na Jahodnici nově platí zákaz vjezdu nákladním vozidlům

14. 2. 2019
Zhruba od poloviny ledna platí do Jahodnické části ulice Českobrodská zákaz vjezdu nákladním vozidlům o tonáži nad 3,5 tuny. Radnici Prahy 14 se na tom po několika letech marných snah podařilo dohodnout s magistrátem hl. m. Prahy. Od tzv. dopravní zátky si městská část slibuje nejen snížení hluku, ale také zvýšení bezpečnosti.
Číst více

Jaká bude budoucnost Centrálního parku? Začala architektonická soutěž pro úpravu volnočasových ploch Prahy 14

8. 2. 2019
Městské část Praha 14 vyhlásila architektonickou soutěž o návrh na revitalizaci tzv. Centrálního parku nedaleko stanice metra Rajská zahrada. Jedná se o rozsáhlou zelenou plochu uprostřed sídliště Černý Most, která má velký potenciál a už dnes je využívána pro pořádání kulturních či sportovních akcí pro veřejnost.
Číst více

Parčík Splavná zkrášlí houby s keramickou mozaikou

13. 1. 2019
Soutěž o umělecké dílo do parčíku Splavná na Hutích má svého vítěze, tedy vlastně vítězku. Stala se jí Daniela Kartáková, která před odbornou porotou „předstoupila“ s návrhem nazvaným lesní zátiší.
Číst více

Co si Čtrnáctka letos „odškrtne“

7. 1. 2019
Na následujících řádcích přinášíme přehled největších investičních akcí, které mají letos v Praze 14 finišovat.
Číst více

V Praze 14 žije spousta skvělých lidí, které baví měnit svět kolem sebe

1. 1. 2019
Autobusový terminál na Černém Mostě vnímám jako jednoznačně největší jizvu Prahy 14. Pevně věřím, že se k proměně této brány do metropole magistrát konečně postaví se zodpovědností, jakou si zaslouží. My pro to uděláme maximum, „říká v tradičním novoročním rozhovoru starosta Prahy 14 Mgr. Radek Vondra (TOP 09)
Číst více

Miliony korun pomohly sportovním spolkům

10. 12. 2018
Radnice městské části dlouhodobě podporuje kulturní či komunitní život v Praze 14, stejně jako sportovní vyžití, a to nejen organizováním některých akcí, ale samozřejmě také finanční pomocí. Nejinak tomu bylo letos, kdy navíc výrazně stouply dotace právě na sport, ten byl v minulých letech podporován částkou zhruba 1,4 milionu korun.  
Číst více

Čtrnáctka podle vás v roce 2018

7. 12. 2018
Čtrnáctka podle vás úspěšně pokračuje. Z celkem dvanácti občanských projektů, které lidé v rámci pilotního ročníku participativního rozpočtování podali a které dostaly „zelenou“ ve veřejném hlasování, je jíž šest hotovo. „Další dva momentálně realizujeme či spolurealizujeme a zbývající máme naplánované na příští rok, kdy zároveň končí realizační období pro první ročník čtrnáctky podle vás,“ říká místostarostka Mgr. Irena Kolmanová (TOP 09), do jejíž gesce participativní rozpočet spadá.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 ... 10 ... 17 18   > Články 21 - 30 z 175

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme