PRAHA 14

Co se děje na Radnici Prahy 14

TOP 09 je pravicovou, konzervativní politickou stranou aktivní na radnicích většiny obcí našeho regionu. Zástupci TOP09 tak pracují ve prospěch občanů na radnici Městské části Praha 14, dále v Běchovicích, Újezdu nad Lesy a v Kolodějích. V proběhlých komunálních volbách jsme v městské části Praha 14 vytvořili společnou kandidátku se zástupci několika dalších stran. Bližší informace o jednotlivých kandidátech a našem programu naleznete pod rozkliknutí následujícícho odkazu. https://www.spojenapraha14.cz/

Domorodectví je stav duše

4. 9. 2018
Jak se blíží volby, znovu se objevuje, hlavně mezi kandidáty politických stran, oblíbená hra „já tu bydlím už XY let“. Lokální patriotismus je pro nás Čechy typický.
Číst více

TOP 09, STAN a KDU-ČSL spojili na Praze 14 své síly

28. 8. 2018
Politické strany TOP 09, hnutí STAN a strana KDU-ČSL spojili na Praze 14 své síly a kandidují společné v rámci jednotné kandidátky SPOJENÉ SÍLY PRO PRAHU 14. Toto volební uskupení pak obdrželo podporu Liberálně ekonomické strany (LES) jejíž členové a příznivci se také objevili na této společné kandidátce. S
Číst více

Městské tábory Prahy 14 finišují

26. 7. 2018
Číst více

Lokálních veřejných fór se letos v Praze 14 zúčastnilo skoro 150 lidí

17. 7. 2018
Praha 14 má za sebou další ročník „maratonu“ lokálních veřejných fór, setkání s občany se stejně jako v uplynulých letech uskutečnila ve všech větších čtvrtích městské části, letos se jich zúčastnilo bezmála 150 lidí. „Těší mě, že zájem lidí o místo, kde žijí, narůstá. Setkání, které nebylo tematicky omezené, jsme původně pořádali jednou do roka. Ukázalo se však, že to nestačí a že musíme k lidem blíž, „říká radní Mgr. Irena Kolmanová (TOP 09), do jejíž gesce lokální veřejná fóra spadají.
Číst více

Čihadla se promění v přírodní park

2. 7. 2018
Rozhledna Doubravka, která od poloviny letošního června zdobí kopec Horka, je prvním krokem k celkové revitalizaci Čihadel. V plánu radnice je proměnit tento zelený kus města v přírodní park nabízející široké možnosti pro sportování, relaxování i zábavu.
Číst více

Praha získala novou rozhlednu. Doubravka v Praze 14 vznikla díky spolupráci městské části, soukromého partnera a dárců

15. 6. 2018
Metropole má první veřejně přístupnou rozhlednu od dokončení Žižkovského vysílače. Doubravka, jak věž, která v posledním roce rostla na Černém Mostě, pojmenovali její autoři, není jen tak ledajakou stavbou. Je v mnoha ohledech jedinečná – originální konstrukcí, použitými materiály, tím, že pochází „z dílny“ světoznámého architekta i způsobem realizace.
Číst více

Podzemní pískovna v Hloubětíně se veřejnosti otevře v září

12. 6. 2018
V pražském Hloubětíně se skrývá Fejkova pískovna, známá také jako Bílý kůň. Praha 14 z komplexu odklidila odpadky s tím, že se podzemní prostory v budoucnu zpřístupní veřejnosti. V části podzemí by také mohli přezimovat netopýři.
Číst více

Metropolitní plán zakonzervuje Hutě, zní z Prahy 14

4. 6. 2018
V minulých dnech byl zpřístupněn k připomínkování veřejností, ale také městskými částmi návrh nového územního plánu hl. m. Prahy – tzv. Metropolitního plánu. O tom jaké výhrady k tomuto strategickému dokumentu naše městská část má, se můžete dočíst v následujícím textu.
Číst více

Vybíralka 25: vrcholí přípravy na první proměny

17. 5. 2018
Projekt Vybíralka 25, který je takzvaným „pilotem“ pro budoucí plán revitalizace pražských sídlišť, pokročil do další fáze. Po letech veřejných plánovacích setkání, která ve spolupráci s městskou části vedl Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha), nyní vrcholí přípravy na konkrétní úpravy veřejného prostoru.
Číst více

Praha 14 rozkvetlá

4. 5. 2018
Praha 14 patří mezi městské části s výrazným podílem zeleně, což kdekdo ocení zvláště teď, na jaře. Všechno voní, kvete, září ve svěžích odstínech a láká k procházkám. Svůj podíl na tom má nejen přívětivé počasí, ale i „lidská ruka“. Narcisky, tulipány, krokusy a další typicky jarní květiny zdobí zahrady, kam je zasadili majitelé přilehlých domů, i veřejná prostranství, kde se o to postarala městská část. Ta zároveň chystá další výsadbu – mimo jiné stromů a trvalek.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 ... 10 ... 15 16   > Články 21 - 30 z 158

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme