H. Chudomelová: Komunální voby 2010
9. 9. 2010

H. Chudomelová: Komunální voby 2010

Přivítání do volební kampaně slovy předsedkyně RO TOP 09 v P12

Vážení spoluobčané, naše politická strana kandiduje v komunálních volbách poprvé od svého vzniku, to ji však jistě nestaví do pozice volebního outsidera. Máme mezi sebou řadu zkušených komunálních politiků, ale také mnoho nováčků s velkým elánem k prosazování užitečných věcí, se spoustou dobrých nápadů a inovací. Za sliby, které vám naši kandidáti dávají, si stojí a chtějí je naplňovat...

Celý článek
Smysl komise pro dohled nad realizací vybraných staveb
6. 9. 2010

Smysl komise pro dohled nad realizací vybraných staveb

Po volbách 2006 vznikla z popudu dnešních členů TOP 09 a jejich příznivců v Praze 12 komise pro dohled nad realizací vybraných staveb. Byl to ojedinělý počin v řízení obce s důsledky, které můžeme dnes vyhodnotit jako vesměs pozitivní.

Celý článek
Samostatná kandidátní listina TOP 09 a nezávislých kandidátů v Libuši
18. 8. 2010

Samostatná kandidátní listina TOP 09 a nezávislých kandidátů v Libuši

Regionální organizace TOP 09 v Praze 12, která zahrnuje jak Prahu 12, tak i Libuš, se rozhodla vytvořit samostatné kandidátní listiny v obou městských částech. V  Libuši povede kandidátku jako lídr volebního sdružení "TOP 09 a NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI" Mgr. Jiří Koubek z TOP 09. Sdružení v současné době pracuje na přípravě programu a volební kampaně. Více o kandidátech se dozvíte na webových stránkách sdružení.

Celý článek
Šabatka 2010
8. 8. 2010

Šabatka 2010

Pískomilná společenstva v lokalitě ŠABATKA v roce 2010

Na území městské části Prahy 12 se nalézá místo, které příroda pokryla významným druhem vegetace. Tato vegetace na sebe následně navázala významnou faunu a flóru, která je zařazená v Červeném seznamu ohrožených rostlin ČR. Příznivcům a členům TOP 09 v Praze 12 se podařilo ochránit tuto vzácnou faunu a flóru před negativními dopady výstavby jižní části Pražského okruhu. Následně jsme doporučili, aby lokalita Šabatka byla odborem životního prostředí Prahy 12 navržena jako chráněné území v kategorii VKP - významný krajinný prvek.

Celý článek
Nad 100 000 na web!
25. 6. 2010 | 09:00

Nad 100 000 na web!

Veřejné zakázky malého rozsahu Prahy 12 již 3 roky na webu

MČ Praha 12 již od roku 2007 zavedla zveřejňování všech vypisovaných zakázek nad 100 tis. na webových stránkách a umožňuje přihlásit se i firmám, které nebyly přímo osloveny. Praha 12 v tomto ohledu patří k nejtransparentnějším městským částem v Praze (představuje spíše světlou výjimku), nicméně existuje prostor pro zlepšování situace. Chceme jít cestou zveřejnění celé historie zakázky na webu, větší zodpovědností příslušných pracovníků a implementací vládních protikorupčních opatření. Na Praze 12 chceme dělat zodpovědnou a transparentní pravicovou politiku.

Celý článek
Prevence sociálně patologických jevů
20. 6. 2010 | 00:00

Prevence sociálně patologických jevů

Základem morální výchovy je rodina, ale i okolní společnost má velký vliv na chování dětí a dospívajících. Problémy sociálně patologických jevů se objevují u stále mladších dětí, a proto je nezbytné vytvářet preventivní programy již pro děti předškolního věku.

Celý článek
Děkujeme voličům
29. 5. 2010

Děkujeme voličům

Voleb se zúčastnilo 62,6 % voličů. TOP 09 získala 16,7 % hlasů a 41 mandátů. Všem lidem, kteří zodpovědně přišli k volbám, a zejména těm, kteří volili TOP 09, srdečně děkujeme. Náš výsledek je i Vašim výsledkem. Děkujeme za podporu.

Celý článek
Proč jít k volbám a proč využít preferenčních hlasů?
27. 5. 2010 | 10:00

Proč jít k volbám a proč využít preferenčních hlasů?

Možná si s blížícími volbami a s vrcholícími vypjatými kampaněmi kladete zásadní otázku - proč jít volit? Lze najít samozřejmě celou řadu důvodů, jak si tento počin odůvodnit. V principu jde ale o to, v první řadě přijmout spoluodpovědnost za osud naší země, ať již se jedná o volby komunální, regionální či parlamentní. Je důležité hledat účinná, komplexní a dlouhodobá řešení pro hlavní výzvy a problémy současnosti. Krátkodobý osobní prospěch by neměl být hlavním kritériem výběru. TOP 09 představuje dobrou volbu nejen pro voliče z Prahy 12, a to z níže uvedených důvodů. Pokud je volič zásadně nespokojen s některými kandidáty, nabízí se mu možnost – dosud ne moc často využívaná - tzv. preferenčních hlasů (kroužkování).

Celý článek
Schwarzenberg: ODS panikaří, proto útočí
24. 5. 2010

Schwarzenberg: ODS panikaří, proto útočí

Celá ta kampaň ODS je výsledkem dvou věcí. První je, že ODS zpanikařila, protože cítí silného soupeře. A je všeobecná zkušenost, že kdo zpanikaří, tak reaguje blbě. Druhá věc je, že útok je veden pouze proti nám a zcela opomíjeny jsou Věci veřejné. To dokazuje, že Věci veřejné jsou produktem pražské ODS.

Celý článek
Final Word: Ekonomický program má nejlepší TOP 09
21. 5. 2010 | 09:00

Final Word: Ekonomický program má nejlepší TOP 09

Z průzkumu mezi podnikateli jednoznačně vyplývá, že program TOP 09 nabízí nejlepší řešení v oblasti ekonomiky

Online průzkum provedený agenturou Donath-Burson-Marsteller, kterého se zúčastnilo 1295 respondentů, se zaměřil hlavně na ekonomické aspekty volebních programů a v tomto smyslu měl jediného vítěze – TOP 09. Program této strany reaguje na současné potřeby české ekonomiky nejlépe podle názoru 58,5 procenta respondentů. S více než polovičním odstupem je druhá ODS (21,2 procenta), další strany (zelení, Věci veřejné a ČSSD) se nedostaly přes pět procent a žádná z ostatních nepřekročila dvouprocentní hranici.

Celý článek
1 2 ... 20 ... 22 23 24 25 26
Články 231 - 240 z 257
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme