× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

Jak omluvit neomluvitelné aneb Rudá změna do třetice

28. 2. 2011
Dne 24. a 25. února proběhla v Hospodářských novinách v rubrice „Dopisy a e-maily“ výměna názorů mezi panem Petrem Hánou (ODS) a dr. Danielou Rázkovou (KDU-ČSL). Pokládáme za nezbytné zapojit se do této diskuse, v níž jsem nejednou zmiňování, abychom připomenuli náš názor a postoj. Samozřejmě nemůžeme ovlivnit redakci Hospodářských novin, aby náš text uveřejnila, ale můžeme ho veřejnosti přinést alespoň touto cestou.  
Číst více

MF dnes: Vedení TOP 09 se shodlo, že komunisty je třeba rozpustit, říká Gazdík

27. 2. 2011
Ministři za TOP 09 budou ve vládě prosazovat rychlé projednání návrhu na zákaz komunistické strany. Podle šéfa poslanců Petra Gazdíka se na tom tento týden jednomyslně shodlo předsednictvo strany. Více MF dnes, 27.2.2011, Josef Kopecký  
Číst více

V Praze si lidé připomněli oběti komunismu

24. 2. 2011
Zapálením svíček a proslovy si v Praze připomněla zhruba padesátka lidí oběti komunismu vč. zástupců TOP 09 z Prahy 12. Učinili tak kvůli pátečnímu 63. výročí "Vítězného února", po němž převzala moc v zemi komunistická strana. U pomníku obětem komunismu na pražském Újezdu se organizátoři zároveň vyslovili pro zrušení KSČM. Pietní setkání se letos konalo už po deváté.
Číst více

Parlamentní listy: Komunisté, líní medvědi přežraní kšeftíky, spolupracují s VV

18. 2. 2011
KSČM je přežitek někdejší doby, který nemá faktický význam. Podle komentátora Hospodářských novin Jindřicha Šídla jsou to "zlenivělí medvědi přežraní kšeftíky ve sněmovně". Z nichž někteří podporují nejmenší vládní stranu.
Číst více

Děkujeme, odcházíme skončilo: Odbory si na sebe upletly bič

17. 2. 2011
Ministr zdravotnictví Leoš Heger se rozhodl v krátkém rozhovoru informovat podporovatele TOP 09 o podobě a průběhu vyjednávání s odboráři. „Byla tvrdá, dlouhá a nekompromisní,“ říká a vysvětluje, proč je s výsledkem jednání spokojen.
Číst více

Je oficiální politikou Věcí Veřejných spolupráce s KSČM?

14. 2. 2011
V kontextu projednávání Zákona o III. odboji vystoupila kromě syna krutého komunistického bachaře Grebeníčka i další poslankyně za KSČM Marta Semelová (z Prahy 12), jejíž vystoupení, v němž mj. prohlásila, že poslanci "naoko bojují proti terorismu, obsahem zákona ho ale legalizují", přerušovali přítomní hlasitým bušením do lavic. To, že komunisté a komunismus je nenapravitelný a neměnný, je známá pravda a nikoho rozumného jejich vystoupení proto nepřekvapila. Situace je zajímavá v kontextu komunální politiky v Praze 12, kde koaliční dohodu podepsala TOP 09 s ODS a VV. VV nicméně vládnou v Praze 12 s otevřenou podporou té KSČM, jejíž členkou je právě nechvalně známá poslankyně Marta Semelová (redakčně upraveno). Celý (neupravený) článek…
Číst více

Důstojné zakončení 2. zastupitelstva m. č. Praha 12

12. 2. 2011
Na radničním „apolitickém a nestranném“ webu jsme se dočetli o 2. zasedání městského zastupitelstva, že v  závěru vystoupil jeden z bývalých starostů městské části a označil chování zastupitelů TOP 09 a ODS za vrchol arogance ke svým voličům.
Číst více

Komunisty už zrušit nemůžeme. Je příliš pozdě, pění Jandák

12. 2. 2011
Semelová: ...ve skutečnosti však jde o  něco zcela jiného. Jde o snahu o vymazání paměti, o zastrašování a očerňování poctivých lidí, kteří v naprosté většině přijali režim po Únoru 48 za svůj, lidí, kteří zde pracovali, vytvářeli hodnoty a žili v  míru... To bylo vše, čím se tito lidé provinili. A tyto lidi teď chcete kriminalizovat? Chcete legalizovat a oceňovat násilí proti nim? To je nehoráznost!
Číst více

Hon na čarodejnice v Praze 12

11. 2. 2011
Rada MČ Praha 12 podala trestní oznámení na učitelku ZŠ Martu Semelovou, předsedkyni PR KSČM. Důvodem je podezření ze spáchání trestného činu, kterého se měla dopustit tím, že svými veřejnými projevy a vyjádřeními ve sdělovacích prostředcích (Hospodářské noviny, týdeník Respekt) podporuje a propaguje hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka, a to veřejným popíráním, zpochybňováním a ospravedlňováním komunistické genocidy a zločinů proti lidskosti ve smyslu paragrafu 261a trestního zákona. Mimo článku připojujeme i stanovisko KSM    
Číst více

Starého psa novým kouskům nenaučíš

10. 2. 2011
Nová rada v čele s bývalým polistopadovým tajemníkem komunistické strany Bc. Františkem Adámkem na prvním standardním zasedání nového zastupitelstva skutečně nezklamala. Tak výrazný studený závan totalitních časů do dnešních dnů nečekal snad nikdo.
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 18 19 20 21 22 ... 25 26   > Články 191 - 200 z 257

Kontakt TOP 09 Praha 12:

Adresa:

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Opletalova 1603/57

110 00 Praha 1

E-mail:
petr.sula@pha.top09.cz

Tel:
Zuzana Pelechová, regionální manažerka: 774 967 351

Web: www.top09.cz/praha12

Facebook - TOP 09 Praha 12

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme