× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

ČSSD škodí sama sobě

20. 5. 2010 | 22:00
ČSSD připomíná prefesoru Merkelovi model strany, která slibuje něco, co vzhledem k současným problémům veřejných rozpočtů nebude schopná dodržet. Na 13. platy všech druhů však nikde v Evropě nejsou peníze. Důležité je investovat do vzdělání, a to zejména nižších sociálních vrstev. Investice do vzdělání jsou mnohem sociálnější než vyplácení dalších platů. Co se týče zdravotnictví, poplatky – jak jsou zavedeny např. v Německu – nikoho neusmrtí. Ve výsledku má Merkel dojem, že tento program zní sice hezky, ale připomíná trochu 70. léta.
Číst více

Složenka vyvolala i kladné ohlasy

17. 5. 2010
„Vzhledem k nebezpečí, ve kterém se státní finance ocitají, bylo potřebné občany na dramatickou situaci upozornit. Pokud někdo z toho dostal šok, je mi to líto a velice se omlouváme. Bylo ale nutné upozornit na skutečnosti, o které v těchto volbách jde,“ vysvětlil smysl kampaně Karel Schwarzenberg.
Číst více

Já už budu hodný dědečku, volá Milan Richter

14. 5. 2010
Je to jako v té pohádce. Pražská ODS buduje 20 let za vydatného přišpění inženýra ekonomie Jiřího Paroubka neprůhledné korupční prostředí, z toho 12 let za podpory zastupitele a později radního Milana Richtra. A tu přišel kouzelný dědeček, který se jmenuje volby a najednou se ing. Milan Richter tváří (stejně jako ing.Jiří Paroubek) , že těch 12 let žil na jiné planetě a že se ho Opencard a jiné podobné kauzy, které za těch 20 let vznikly netýkají, a slibuje, že situaci dva týdny před volbami zásadně změní.
Číst více

Jih začíná šetřit, Česko slibuje

14. 5. 2010
Jak se zdá, přece jen řecká krize vyděsila ostatní eurodlužníky. Politické reprezentace států si zřejmě ráčily konečně všimnout, že rozzuřené davy v ulicích nešetřily nikoho. I těm méně rozumným politikům dochází, že doby slastného populistického utrácení skončily.
Číst více

TOP 09 zaujala gymnazisty a Prahu, piráti a ČSSD bodovali na Vysočině

14. 5. 2010
TOP 09 ve studentských volbách vyhrála. V konečném výsledku získala 26,59 procenta hlasů. Mezi gymnazisty obdrželadokonce téměř 40 procent hlasů.
Číst více

Jak je to s parkem na Obchodním náměstí

10. 5. 2010 | 21:30
Na Obchodním náměstí, ale výstižněji v ulici K Vltavě, existovala před několika lety neudržovaná plocha, která ještě utrpěla při povodni v roce 2002. Jedna část této plochy je ve vlastnictví hl.m. Prahy, potažmo ve správě naší městské části, druhá část byla ve vlastnictví soukromých osob.
Číst více

Moody's hrozí Česku snížením ratingu. Rozhodne, jak se země vypořádá s dluhy

10. 5. 2010 | 21:00
Příští česká vláda musí přijít s věrohodným a podrobným plánem stabilizace veřejného dluhu, jinak České republice hrozí snížení ratingu. Hornung - analytik mezinádrodní ratingové agentury Moody's Investors Service - řekl, že pokud by se Česká republika vypořádala s penzijní reformou a s reformou zdravotní péče, pak by měla česká ekonomika pevné základy a nebyl by důvod prakticky k žádným obavám, co se týče konkurenční schopnosti země po odeznění krize. Celý článek...  
Číst více

OECD Česku doporučuje radikální reformu důchodů

4. 5. 2010 | 00:00
Radikálnější reformu penzí, než navrhoval současný lídr ODS Petr Nečas, doporučuje Česku Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) ve své dnešní zprávě. Přitom i Nečasova „umírněná" reforma narazila na rozhodný odpor sociálních demokratů.
Číst více

HN spočítaly volební sliby: ČSSD i ODS nás zadluží stejně

30. 4. 2010 | 00:00
TOP 09 nabízí podle HN jednoznačně největší úspory a ozdravu veřejných financí. „Snížení schodku rozpočtu podřídila celý program. Chystá škrty v platech a dávkách". Úspory TOP 09 jsou více než 3krát větší než nabízí ČSSD i ODS a 2,5krát větší než úspory Věcí veřejných.
Číst více

Smysl českých dějin nalezen

Konečně. Kolik papíru bylo popsáno, knih vytištěno a slovních soubojů vybojováno v diskuzích o smyslu a směřování českých dějin. Stačila jedna oranžová volební kampaň a spory jsou u konce. Nebozí Pekař, Nový, Goll či Třeštík - diskutovali planě a konzultovali nesprávné lidi. Proč nezavolali reklamním agenturám nebo se nestavili na slovíčko u přátel z Lidového domu? Vždyť je to tak jasné.
Číst více
 <  1 2 ... 20 ... 23 24 25 26   > Články 241 - 250 z 257

Kontakt TOP 09 Praha 12:

Adresa:

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Opletalova 1603/57

110 00 Praha 1

E-mail:
petr.sula@pha.top09.cz

Tel:
Zuzana Pelechová, regionální manažerka: 774 967 351

Web: www.top09.cz/praha12

Facebook - TOP 09 Praha 12

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme