Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Petr Šebesta
OSVČ
stejné hodnoty
Eva Kleibrová
důchodce
Věřím vašemu programu, i když ho znám spíše z dřívějška. Volila jsem vaši stranu už dříve. Momentálně jsem po úrazu, měla jsem zlomenou páteř, ruku, nohu a klíční kost. Chodím o berlích.
Nemohu dělat skoro nic, jen rehabilitovat a psát.
Léčila jsem se v soukromé nemocnici v Hranicích. Z chirurgie mě po třech dnech přeložili na oddělení LDN. To, co se může zdát ponižující, je skvělý nápad. Naučila jsem se tam, jak bojovat se stářím. Jak skvělé může být naše zdravotnictví. I když i tam jsem měla konflikt se sestrou. Obě jsme byly natolik disciplinované, že se nepřenesl dále ani na ostatní pacienty. Byla bych ráda, kdyby soukromých nemocnic bylo více.
Přeji hezký den
Vladislav Drotar
Manažer
Pro tyto volby se pro mě TOP stává jedinou volitelnou stranou. Chci být součástí EU, chci být zařazen po bok zakladatelských členů EU, ne mezi zbývající plebs. Odmítám příklon k Rusku. Přeji si mladé lidi v politice, a to vy máte. Přál bych si start reforem ve školství, zdravotnictví a v sociální péči. O policii ani nemluvím.
Zaberte v kampani, čas běží :)
Lucie Hlaváčková
učitelka
Souhlasím z ekonomickým smýšlením TOP 09.
Lenka Zábská
Logistika
Jste strana, která se orientuje na západ a je proevropská. Jste konzistentní a nezneužíváte migrační krizi k lacinému populismu. Věnujete se tématům, která mě zajímají. Líbí se mi, ze se zamýšlíte i nad dlouhodobějším směřováním strany a prezentujete svou dlouhodobější vizi.
Libor Strnad
Systémový inženýr
Vraťte nám svobodu!!!
Pavel Červa
lékař
TOP09 je proevropská strana, hájí svobodu jednotlivce, ale uznává i jeho odpovědnost, stojí na křesťanských hodnotách.
Pavel Vykouk
konstruktér
přílíš dlouho jsem žil v jedné totalitě na to , abych mlčky přihlížel nástupu druhé
Tibor Sedin
OSVČ
zatím vnímám TOP09 jako nejmenší zlo
Jiří Remiš
skladník
Kdo by nechtěl tradici,odpovědnost a prosperitu.TOPce důvěřuji a to je ještě důležitější.
Petr Jun
OSVČ
Byli jste v posledních volbách nejméně populističtí... nestavěli jste jednotlivé společenské skupiny proti sobě.. Přeji hodně smysluplných témat.... ne jen ekonomických témat.
Kamila Málková
HR specialista
Ztotožňuji se s programem a vizí strany TOP 09. Je mi blízká tím, že v době, kdy už mnoho lidí ani neví, co je pravda a co lež, neustále bojuje za hodnoty demokracie. Orientuje se na západ a je pro zachování EU. Věří v důležitost kvality vzdělávání a bojuje za svobodu podnikání, proti byrokracii a snahám o autokratické řízení společnosti.
Marie Hlaváčková
T o p 09 N E V O L Í M !!!!!!! Jsou to zloději v čele se ŠWARCENEGREM A KALOUSKEM. NIKDY NEVOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUMPY
Lucie Forštová
účetní (OSVČ), nakladatel (majitel s.r.o.)
Jsem standartně pravicově orientovaná a TOP 09 je jediná strana, která vyhovuje mým představám - krom jiných důležitých oblastí (demokracie, ekonomika) nechcete vystoupit z EU a z NATO. A také mne už nebaví "démonizace" pana Kalouska :-).
Všechny ostatní strany se snaží společnost rozdělit ať z hledidka EU zastánce x odpůrce nebo podnikatel (= zloděj) x zaměstnanec, A obávám se, že už se to podařilo. Tak nenávistné komentáře na podnikatele co se nyní objevují na FB mne děsí. Je to umělé tvoření třídního nepřítele a to už jsme tu párkrát měli. K ničemu dobrému to nevede. A proto chci udělat něco víc než jen odevzdat svůj hlas ve volbách.
Simona Fořtová
OSVČ
víceméně shoda s programem, problém mám se, z mého pohledu hodně proglematickou, angažovaností některých členek TOP09 v kauze Michaláková
Jaroslav Hrádek
Zeměměřič, důchodce
Volební program je mým představám nejbližší.
Silná opozice vůči současné vládnoucí garnituře.
Velice si vážím čestného předsedy pana Karla Schwarzenberga,
je to jediný politik kterému plně důvěřuji.
Tomáš Vlk
Manager
Vážím si několika osobností za TOP09 a sdílím velkou část politického programu strany.
Petr Pšenička
OSVČ
Myšlení " v pravo " potřebuje podpořit.
Jan Mrkvica
důchodce
jsou mi blízké názory TOP09, vážím si práce pana Kalouska a ostatních lidí z ZOP09.
Marek Fešar
Student
Protože nejsem sympatizantem minulého režimu, a topka je strana, která se od něj jasně distancuje.
 <  1 2 ... 40 ... 48 49 50 51 52 ... 60 ... 70 71   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jakub Hnát, tiskový mluvčí TOP 09

jakub.hnat@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 777 967 348

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme