Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Renata Sabongui
dříve vedoucí zahraničního oddělení Národního divadla, pedagog
Politici přicházejí i odcházejí, my občané zůstáváme...
Každý by měl využít možnosti spolurozhodovat, kde, jak a s kým chce být!
Michal Pukovec
Praktický lékař pro děti a dorost s 35 letou praxí
Je to v současné době jediná pravicově orientovaná strana, které dělá vynikající image Karel Schwarzenberg
Milan Brada
Rentner
TOP 09 je jediná evropsky demokratická strana v ČR.
Ostatní parteien jsou pro mě moc nakloněné Rusku a jsou schopne koketovat s komunisty.
To u TOPky nehrozi.
Pavel Burian
Domnívám se že jen s Top 09 můžeme, něco zásadního změnit. Líbí se mi návrh řešení otázky zkorumpuvaných zakázek dotovaných z EU, pokud tu už musíme mít nějaký systém tak ať je spravedlivý, čitelný a demokratický. Děkuji P.Burian
Karel Naxera
starosta Přeštic
Protože vím, že kraj je pro naše město důležitý. A je nutné, aby byl obsazen schopnými a důvěryhodnými lidmi. Na kandidátce TOP 09 takoví jsou.
Markéta Tichá
Volím TOP 09 a věřím ji
Alojz Šula
obchodní manažer
Žiju v malé obci Úholičky na okraji Prahy. Před deseti lety tu kraj zrekonstruoval jednu ze tří příjezdových komunikací do obce. Po dvou letech se v komunikaci objevila trhlina. Přes upozornění správce komunikací se nic nedělo. Po roce, za vlády hejmana Ratha se komunikace propadla a zřítila v úseku cca 40 m. Jenom shodou okolností se nikomu nic nestalo. Přes všemožnou snahu obce se s touto krajskou komunikací dalších šext let nic nedělo, tedy kromě toho, že se propadlý úsek zdvonásobil. Prý nejsou peníze, pak zase dotace, pak chybí dokumentace, odvodnění... Obec nechala na své náklady zpracovat projekt, vybudovala odvodnění. Kraj jenom odkládal a sliboval. Mezitím občané museli složitě objíždět, stejně tak autobusy. Před rokem začala oprava, po třech měsících byla přerušena. Důvod? Kraj naprosto bezostyšně nerespektoval okolní soukromé pozemky a bez souhlasu a vědomí vlastníků do nich umisťoval stavby příslušející ke komunikaci. Dnes, po sedmi letech je komunikace stále v havarijním stavu, bez vidiny na změnu. Tento malý příběh charakterizuje způsob vlády současného vedení kraje. Přijiždějte do Středočeského kraje z kteréhokoliv směru a hned poznáte, že jste přejeli hranici. Devastace komunikací v tomto kraji nemá obdoby. Totální zanedbanost údržby, která započala za hejtmana Ratha pokračuje za jeho nástupců. Dárky v podobě jizdného zdarma? Jasně. A že pak chybí na údržbu? No a? Po letech vlády socialistů tady chci konečně zodpovědné vedení kraje, které vládne rozumem.
Jan Aksamit
No a proč volím TOP 09? Česko je v současné době v nedobrém stavu. Společnost je rozdělena a vypadá to, že země česká se začíná odklánět na východ a to dobré není! Jsem pro dodržování Ústavy ČR a protože tu máme Parlamentní demokracii, tak si myslím, že je potřeba tu mít silnou politickou stranu, která to bude zajišťovat a proto volím TOP 09, která má k tomu předpoklady! Její ideový program vychází z evropských tradic. Strana ctí individuální lidskou svobodu, prosazuje ideály svobody, humanismus a právní stát a to podle Ústavy ČR chceme!
Robert Kupka
učitel
Věřím, že se bude zabývat optimalizací středního a základního školství, zajistí objektivnost a zdravou soutěživost při konkurzech na místa ředitelů středních škol. Využije daleko lépe potenciálu středních Čech a zvýší kvalitu silnic hlavně v západní části kraje. Nedopustí, aby se Křivoklátsko stalo národním parkem.
Šárka Machová
účetní
podpora středního a učňovského školství pro potřeby průmyslu
Lukáš Kozák
student
TOP09 je pro mě stranou, která vidí budoucnost a je si vědoma odpovědnosti za ni. Přináší proto řešení, která nejsou vždy líbivá, a nebojí se říkat pravdu, i když jí to někdy ubírá na popularitě. Věřím, že právě tento přístup nakonec přinese zpětně i podporu širšího voličstva, protože pouze politici, kteří hledají dobrá řešení pro zemi a ne pro svou stranu či sebe a stojí za svými názory, si udrží respekt a důvěryhodnost. A proto má TOP09 i mou podporu.
Tomáš Aberl
Tvorba PC her, investiční poradce
Top 09 podporuji především proto, že opravdu mám rád naši krásnou zem a není mi jedno co se s ní stane. Top 09, jako jedna z mála stran v ČR, skutečně nabízí inteligentní cestu, kterou bychom se opět mohli dostat mezi silné zapadni země, kam patříme. Nejde jen ovšem o názor strany a její cíl. Ale především o lidi, kteří jej hodlají prosadit. A ty v Top 09 skutečně jsou.
Karel Jirák
báňský inženýr
Protože si dělám nárok na inteligenci. Protože TOP 09 je pravicová proevropská strana.
Milan Panc
důchodce
Je to strana pro všechny zodpovědné občany. TOP 09 je jediná strana, která má opravdový zájem o lidi. Mluví za ni skutky.
Strana hlásící se k evropským hodnotám.
Marta Šišková
OSVČ
Podporuji TOP09, protože se mi líbí reálný program této strany, její čitelné postoje a důvěryhodné osobnosti, které pro ni pracují či s ní sympatizují.
Tomáš Kobza
ekonom a právník
NAROZDÍL OD JINÝCH PRAVICOVÝCH STRAN ŘÍKAJÍ, CO SI MYSLÍ A DĚLAJÍ TO, CO ŘÍKAJÍ.
Helena Chudomelová
důchod + advokacie
Protože zásady, které prosazuje TOP 09 jsou mi velmi blízké a naše země je pro svůj zdravý rozvoj potřebuje jako sůl.
Lubomír Šmíd
starosta Kobylnic
Ve vedení obce pracuji už 26 roků, to samo o sobě je, myslím, slušná Tradice. Odpovědnost nese starosta na sobě každý den. Moje obec se nikdy nezadlužila a vzkvétá, to se zase dá vyjádřit slovem Prosperita. Složení kandidátky TOP 09 zaručuje, že i v zastupitelstvu JmK se naši členové budou chovat odpovědně a že i kraj může vzkvétat!
Petr Mareš
vysokoškolský učitel
Na každé politické straně či hnutí se najde něco špatného. Někdy je negativní vlastnost objektivní jindy pouze domnělá. Kromě toho, že se na každém politickém subjektu vidím věci, které se mi nelíbí, snažím se jej brát jako celek. Snažím se vidět i to dobré, co za stranou či hnutím stojí. Sečtu plusy a minusy a vychází mi nejlíp TOP 09. Líbí se mi na ní nepopulistická a ekonomicky efektivní správa státu - mj. stále vnímám ocenění Miroslava Kalouska jako nejlepšího ministra financí střední a východní Evropy v roce 2011. Líbí se mi zaměření zahraniční politiky. Líbí se mi spolupráce s odborníky ze zdravotnictví, jakými jsou u nás ve východních Čechách pan primář Jiří Skalický nebo doc. Leoš Heger. Líbí se názor na svobodné podnikání. To vše mne dokáže přimět k volbě či podpoře zástupců TOP 09.
Tomáš Třetina
starosta Moravského Krumlova
Díky hodnotám, které TOP 09 od svého vzniku prosazuje. Tradice, odpovědnost, prosperita.
 <  1 2 ... 40 ... 48 49 50 51 52 ... 60 ... 68 69   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jakub Hnát, tiskový mluvčí TOP 09

jakub.hnat@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 777 967 348

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme