Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Jaroslav Tručka
podnikatel
TOP09 volím proto, že v parlamentu zastává zdravý rozum a ctí demokratické principy. Pan Kalousek má moji plnou důvěru, nazývá problémy pravými jmény. Vím, jak to může být frustrující a chci mu i ostatním aktivním Topkařům touto cestou poděkovat za to, že to nevzdávají.
David Kalbáč
IT specialist
Pokud něco chceme změnit, nemůžeme pouze nadávat u piva nebo chodit kolem horké kaše.
Dominik Adler
ředitel útvaru dozorování
shoduji se s názorovou orientací TOP 09 a věřím, že má smysl být aktivní
Marcel Ludwig
výpravčí
Topka pro mě znamená zodpovědné hospodaření a ochranu tradičních a důležitých společenských hodnot.
Juraj Vozár
Živnostník
Tenhle obscénní a perverzní socializmus porazí jenom silná pravice.
Radim Bzura
manažer v IT, Mentor
TOP 09 volím proto, že to je jediná strana s konzistentním racionálním názorem. Nepodléhá populistickým tendencím. Všichni 'honí' uprchlíky, které nikdo v ČR neviděl a tím i krátkodobě zvyšují své preference. TOP jede punk, všem navzdory.
TOPka silou rozumu vysvětluje stále dokola ten 'svůj' postoj. Je to maják uprostřed rozbouřeného moře dezinformací, lží a her zpravodajských služeb. Není jiná strana s jasnějším pohledem na svět kolem nás.
Pavel Vaculík
technik
Do vstupu do TOP 09 jsem nebyl členem žádné strany. Vím,že jsem zvolil správně a neznám nic lepšího.
Martin Hrbek
manager
Důvěra, pravda, vítězství. A nekupují si nás za koblihy...
Libor Havlíček
geodet
Jste pro mě jediná volitelná strana. Plná osobností, kterých si vážím. Volím vás proto, že mi není lhostejný osud naším země.
Libor Havlíček
geodet
Jste pro mě jediná volitelná strana. Plná osobností, kterých si vážím. Volím vás proto, že mi není lhostejný osud naším země.
Yochanan Pudil
Veterinární lékař
TOP 09 je jedinou politickou stranou v ČR, která splňuje mé požadavky a očekávání.
Ondřej Zeman
geolog
Protože hájí a prosazuje principy liberální demokracie, protože má pevné morální zásady se kterými se ztotožňuji, protože není stranou populistickou, protože hájí naše členství v EU, protože prosazuje zahraniční politiku, za kterou se nemusím stydět, protože se snaží zachovat směrování ČR jako státu, který ve světě hájí lidská práva.
Miroslav Hlavička
Copywriter
V TOPce více než v jiných stranách vidím slušnost, nepodbízivost, absenci populismu a snahu prosazovat dlouhodobá řešení. To v české politice dělá málokdo - možná v některých stranách některé ojedinělé osobnosti. Povinností politiků ale není řešit jen akutní problémy, ale prosadit - někdy i navzdory lidem, kteří to nechtějí či vlivem nevzdělanosti nesvedou pochopit - dlouhodobé vize, plány na desítky let dopředu. Věřím, že TOP09 je strana, která toto nabízí. A protože za všechno může Kalousek, věřím, že Kalousek a jeho kolegové budou moci i za budoucí prosperitu této země.
Michal Procházka
student , podnikatel
Pokud člověk miluje svou vlast a je hrdý na to kým je a odkud pochází. Volí nejen silou rozumu, ale i kouskem svého srdce.Top 09 je stranou, která podporuje svobodu, tradice a vzdělání, které je budoucností našeho národa . Proto volím Top 09
Dennis Sindibad
Dovozce aut
Kvůli Kalouskovi.
Ondřej Kutnar
obchodník a "harmonikář"
Volím již mnoho let TOP09, protože i když "nikdo není dokonalý", je to asi jediná strana, která teď stejně jako já cítí, že naše svoboda začíná být ohrožována nesmyslnými nařízeními, zákazy, příkazy, sledováním....A taky proto, že si myslím, že pan Kalousek rozumí věcem, o kterých mluví a o kterých rozhoduje. ( A má "můj" smysl pro humor... )
Jan Mrázek
Grafik
Pravice volí pravici.
Václav Pašek
elektrotechnik
Souhlasím s volebním programem, kvituji podporu soukromého podnikání. Odmítám být státem sledován na každém kroku.
Dominik Vršanský
barista a moderátor
Pro mladého člověka není jednoduché, vyznat se v dnešní politické situaci. Informace jsou sice všude dostupné, ale zdroje různé a zavádějící.
Když tedy člověk dokáže přiznat, že neví, nezbývá nic jiného, než věřit lidem, kteří zastávají stejné či podobné hodnoty jako on.
Topce věřím.
Jiří Frgal
IT/Telco
Právě teď jedinná možnost. :)
 <  1 2 3 4 5 ... 10 ... 53 54   >
TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jakub Hnát, tiskový mluvčí

jakub.hnat@top09.cz
tel.: 255 790 932

mob.: 777 967 348

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY NA PROVOZ

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Odměna za práci musí být vyšší než dávky.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme