Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Jiří Milisterfer
OSVČ
Protože nechci alkoholiky, eSTéBáky, pomstychtivce, lháře, zloděje a dotační podvodníky ve vedení státu.
Lukáš Sedlák
Portfolio Manager
Protože dlouhodobě patřím mezi obdivovatele Miroslava Kalouska a tím, že je v TOP09 aktivní je pro mě tato strana jasná volba.
Michael Voříšek
OSVČ
Proč podporuji? Objektivní reálnost a objektivita... Tento stát potřebuje vizi, která nebude bludem, ale i přes nepříjemné řešení, přinese stabilitu. To si myslím, že u "topky", je.
Radomil Dohnal
jednatel a majitel společnosti
Dobrý den. Dnes jsem na Fcb na neustálé nadávání našich občanů k výrokům pana Kalouska reagoval takto :

"Neustále zatěžování se minulostí k ničemu nevede, je třeba se učit žít tady a teď, nežít v očekávání , že stále něco dostaneme. Ano, nebylo vše po 89 v pořádku, udělalo se mnoho chyb, nicméně osobní svoboda občana nebyla ani zdaleka tak narušována, jako se tomu děje v současné době.. Co si myslí ostatní o mém názoru je jejich věc, je mi to zcela jedno, naštěstí v mém okolí jsou i takoví, kteří budou spolu se mnou volit pana Kalouska. Pro mně pravicová strana, která se stále hlásí k principům skutečných hodnot je jedinou správnou volbou budoucnosti. Zákony se mění, ale principy pravdy zůstávají stejné. Možná prohrajeme, ale výsledek není ani zase tak důležitý jako fakt, neuhnout z této cesty . Nakonec, přeji vše dobré i těm, kteří mají jiný názor."

PROTO VOLÍM TOPKU A CHCI SE STÁT JEJÍM ČLENEM A AKTIVNĚ SE PODÍLET NA JEJÍ POLITICE, KTERÁ MI JE Z 90% BLÍZKÁ.
Otakar Kára
Elektrikář v Německu
Myslím si , že momentálně v Čechách není jiné politické uskupení s kterým bych měl větší názorovou shodu.
Tomáš Slovák
internet marketer
protože myslím na budoucnost
Monika Krausová
Top 09 volím protože se tak trochu zajímám o ekonomiku a funkci státu. Proto mě také oslovil její program, který se přibližuje nejblíže k mé ideální představě o zdravém hospodářství a funkčním státu. Ve většině bodů se s programem shoduji. Zejména podpora živnostníků a reforma školství hraje ústřední roli. Mimo to velmi cením odvahu mluvit o nutnosti přijetí eura před volbami - populismus je ubohý a není to žádné umění. Sice nemohu se vším, co má TOP 09 za sebou, souhlasit, avšak se svou politikou vytváří pěkný protipól k Ano a to je přesně to, co jsem hledala a co je teď potřeba.
Jiří Výborný
Pracující důchodce ( finanční poradce )
sdílím program.
Lukáš Sedláček
kytarář
Jsem přesvědčený o tom, že nejdůležitějším výdobytkem demokracie, je možnost být v opozici. Bývalé vládní straně může zkušenost s bytím v opozici prospět, nebo také ne. Pak ale bytí střídá ukřičené přežívání plné negativních emocí. TOP09 mě přesvědčila, že si umí s bytím v opozici poradit, a proto mi je blízká. Jsou mi blízcí její představitelé v obou komorách parlamentu, v Evropské unii, v krajích i na Magistrátu města Olomouce, včetně volebního lídra Aleše Jakubce. Je mi blízký jejich liberálně-pragmatický přístup k EU, k ekonomickým a sociálním otázkám. Jako malý živnostník si přeji co nejméně daňové byrokracie a konečně, vstup do vytoužené eurozóny.
Byl jsem dvě dekády volič ODS.
Bernard Šebela
podnikatel
TOP09 je pro mne srozumitelná středově pravicová strana s jasným proevropským postojem. Chci aby moje děti vyrůstali v zemi s proevropskou prozápadní orientací, protože jedině tato naše zahraniční oriantace na vyspělé demokracie je zárukou svobody v naší České republice.
Radek Lojda
tajemník poslaneckého klubu
Volím Topku, protože je to jediná adekvátní síla, která neslibuje nemožné, která má dobrý program, která chce tuto zemi profilovat jako důstojného partnera.
Yochanan Pudil
Veterinární lékař
TOP 09 je jedinou politickou stranou v ČR, která splňuje mé požadavky a očekávání ohledně členství v EU, NATO a příjmu Eura.
Jaroslav Tomeček
OSVČ
Jestli je pan profesor Rom Kostřica představitelem strany, kterou jsem od jejího počátku volil, tak fuck, přátelé. Žádné socialistické způsoby. Budu opět volit ODS. Zákazy a restrikce prostě ne.
Adam Kobr
Student
Protože se mi líbí vize 2030.
Podpora demokracie v zemích, kde je potlačována.
Podpora obchodu s Afrikou a Asií.
Snaha o zavedení Eura.
Snaha o reformu školství a rozvoj sportu.
Klára Fronková
Komunikace - EU fondy
TOP 09 se snaží změnit naše politické prostředí tak, aby nebyla naše země a lidé v ní zneužíváni ve prospěch jednotlivců a zájmových skupin. Nevnímám jí jako stranu amatérů, ale profesionálů, kteří umí udělat kvalifikované rozhodnutí.
Libor Šott
prodavač
Pokud to mám shrnout do jedné zásadní věty, volím TOPku proto, že se asi jako jediná strana otevřeně a hrdě hlásí k odkazu Václava Havla.
Ladislav Selepko
literát na volné noze
Ať už jde o hospodaření s veřejnými financemi, orientaci na podporu vědy a vzdělávání, naše místo v EU nebo rozvíjení liberálně demokratických hodnot a občanské společnosti, musím s vizí TOP09 souhlasit.
Karel Smola
obchodní zástupce
Jediná autenticky konzervativní strana v České republice.
Jiří Bukovský
Řidič
Jsem už starší člověk, který prošel bolševockou nadvládou, emigrací, návratem do rodné země s vizí normálního života a mám zde děti a vnoučata. Nejde vůbec o mne, ale o budoucnost národa, který si alespoň z části zaslouží žít ve svobodné zemi za lidských podmínek. Každá strana má nějaké kostlivce ve skříni, ale myslím si, že lidé, jako pan Kalousek, Schwarzenberg a někteří další, jsou neříkám že zárukou, ale jistě možností, jak si udržet alespoň trochu svobody a demokracie pro naše potomky.
Daniel Imrich
Osvč
Svoboda a rozum
 <  1 2 3 4 ... 10 ... 57 58   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jakub Hnát, tiskový mluvčí TOP 09

jakub.hnat@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 777 967 348

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:Koruna je jenom jedna. Buď ji projíte, nebo ji investujete.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám, proč volíte TOP 09
Děkujeme