× Spojenci pro Evropu

Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Miloš Jelínek
Její volební program je mi nejbližší.
Karel Čech
TOP 09 volím z mnoha důvodů. Mezi jinými je to "proevropanství" a rozumná solidarita s utečenci.

Považuji za klíčové udělat vše pro to, aby se ANO s Babišem nedostali k moci.
Ondřej Hložek
knihovník
Volím TOP09, protože je to strana, kterou neprovází skandály. Stojí za ní lidé, o kterých lze tvrdit, že jsou velkými osobnostmi. A to nejen v regionálním, ale i republikovém kontextu. Budu v Moravskoslezském kraji volit tuto stranu, protože za ní stojí práce osobností, jako jsou starosta obce Bolatice Herbert Pavera a Pavel Tuleja, rektor Slezské univerzity v Opavě. Oběma věřím v dlouhodobém horizontu. Pracují, mají výsledky, zůstávají skromní.
Zdeněk Choleva
Ředitel vývoje
TOP09 volím z několika důvodů:
1) v mnoha oblastech je jedinou stranou, která má proveditelná a dlouhodobě udržitelná řešení v řadě oblastí (zdravotnictví, důchody, školství aj.)
2) je jednou z velmi mála stran u které jsem přesvědčený, že nebude spolupracovat s ANO
3) má zodpovědný přístup a náhled na Evropskou unii a jako jedna z mála stran si uvědomuje nutnost v EU setrvat
Milan Šurina
Živnostník
Věřím, že lidé v TOP 09, před nikým ani před ničím neuhnou.
Milan Plachý
rentiér
TOP 09 je jediná politická strana, která nás vede správným směrem a prosazuje svobodu, právní stát a dodržování a ochranu lidských práv staví před ekonomické zájmy. Osobní svoboda a právní stát jsou základní pilíře demokracie, stejně tak jako členství v EU a NATO.
Ondřej Neuman
business manager
Jste proevropská strana - dlouhodobá budoucnost a bezpečnost ČR je v co nejtěsnější integraci do EU. Pan Schwarzenberg je pro mě vzor politické slušnosti, nadčasovosti, nositelem a garantem demokratických hodnot a tradic. Držím Vám palce!
Jana Šemnická
Živnostník
TOP09 navrhuje lepší budoucnost,pro ty kteří to potřebují,nemyslí jen na sebe,líbí se mi co chtějí prosadit podpořím vše co bude v mých silách :-)
Pavel Zarodňanský
student scenáristiky a dramaturgie
TOP09 volím proto, že si vážím osobností, které se svou vzdělaností a snahou chránit demokracii zasazují o prostředí, v němž mohu svobodně žít a vzdělávat se, a že udržují při životě odkaz Václava Havla a všech, kteří skutečně žili pro náš národ a kulturu. Také oceňuji, že se TOP09 účinně vyhýbá populistické vlně, která se snesla na současné dění ve světě. nevyužívá proměnných nálad ve společnosti, a to i za cenu vědomí, že se tím pro velkou část lidí stala nevolitelnou.
Milan Opavský
překladatel
Proč podporuji TOP 09? Protože chci žít jako svobodný občan svobodné země ve svobodné Evropě společně jinými evropskými národy, se kterýni chci mít společné hranice a společnou měnu.
Zuzana Melicharová
Invalidní důchodce
Podpora TOPky je pro mne klíčova. Strávní lidé na správných mıstech. Vynikající programy pro nás, Evropany.
Pavel Fara
Podnikatel
Jsou dvě zásadní věci, proč volím TOP 09. Tou první je jasná deklarace podpory našeho místa v EU. Tou druhou jsou lidé v topce, hlavně Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek. Jsou to lidé s vysokým morálním kreditem a česká politika v dnešní době potřebuje morální obrození víc, než kdykoliv dřív.
Michal Marianek
Volím TOP 09, protože chci zabránit pomalé erozi demokratických principů.
Dalibor Trojek
...
Aleš Slabý
podnikatel
Zdá se mi, že je to nyní jediná volitelná strana, která ví, co dělá. A miluju Dominika Feriho (samozřejmě jen na FB). :-)
Miroslav Lachman
učitel
protože stát by měl být veden zodpovědně a ne populisticky
Radek Zapletal
jednatel společnosti
Vyznávám konzervativní hodnoty, jsem pro liberální ekonomické prostředí, pro liberální demokracii. Cením si toho, že TOP 09 tyto hodnoty zastává a uvnitř strany probíhá seriózní přirozená diskuse mezi konzervativnějšími členy a liberálnějšími členy. TOP 09 je strana, která má seriózní vizi pro budoucnost a své hodnoty opírá o individuální svobody člověka, které nelze relativizovat ve prospěch státu, ve prospěch multi-kulti či jiných ideologií.
Matouš Král
Software Developer
Cítím se být Evropanem. Hlásím se k odkazu pana Havla. Věřím v dobro v lidech. Není mi lhostejné jakým směrem, kým a především jakým způsobem je naše země vedena. TOP09 je strana jejíž názory a postoje jsou mému srdci nejbližší.
Stanislav Zelený
speciální pedagog, ředitel mateřské školy
Dění v naší zemi mi není lhostejné a poněkud mě trápí postupný odklon o polistopadového vývoje k "totalitě" oligarchů. Vzrůstající extremismus, nejen v naší zemi, mě nutí k aktivnímu postoji. Stranu TOP 09 považuji za jednu z demokratických sil, která by mohla i v nastávající době uchovat naši svobodu a vstřícný vztah k jinakosti.
Jiří Milisterfer
OSVČ
Protože nechci alkoholiky, eSTéBáky, pomstychtivce, lháře, zloděje a dotační podvodníky ve vedení státu.
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 ... 73 74   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí TOP 09

lenka.brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme