Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Michael Voříšek
OSVČ
Proč podporuji? Objektivní reálnost... Tento stát potřebuje vizi, která nebude bludem, ale i přes nepříjemné řešení, přinese stabilitu. To si myslím, že u "topky", je.
Petr Vacek
technik
Program T0P9 je mi nejbližší z celého ,, pravicového,, politického spektra . Jsem ,, podporovatelem ,, teto strany od jejího vzniku a konečně nemusím volit stylem tzv. ,,nejmenší zlo,, :-).
Endemit CZ
OSVČ
Protože Babiš a Zeman.
Antonín Továrek
Právník
TOPka nepoužívá demagogii a populismus. A nejostřeji hájí demokratická pravidla proti patologickým stranám typu ANO či SPD.
Bohumil Havel
Kuchař
Protože chci a nemám rád Babiše je to estébák a zloděj
Miloš Ulrich
student
TOP09 podporuji, protože je jasně prozápadní a proevropskou pravicovou stranu, které lze věřit. Je mi blízká svým programem a vystupováním.
Luboš Král
Zdravotník
Demokratický proud a zodpovědnost
Jana Kuklová
referentka
Konzistentní program, reálná vize.
V programu se vždy říká, jak cíle dosáhnout.
Proevropská orientace.
Záruka setrvání v EU a NATO.
Demokratické principy.
Liberální hodnoty.
Názorová shoda.
Tak proto.
Martin Kašpar
správce, hudebník
TOP 09 podporují pro jejich iniciativu něco změnit už několik let. Když má strana vizi a u lidí je úspěšná, o něčem to svědčí. Mají snahu a tah na branku. Neslibují, co nemohou dodržet, nejedou sei svoje s postraními klapkami na očích. Vidí svět, jaký by měli mít ostaní lidé. Jsou obrazem tvrdé práce, šlechetnosti, úcty, vstřícnosti a pokory, nemají tendenci hrabat, ale vytvářet harmonii mezi lidmi, jsou lidští a opravdoví.
Kryštof Eckhardt
Student
TOP 09 je strana, která má jasnou vizi, zájem o obranu demokracie a vřelý vztah k EU.
Štěpán Vašíček
SW Tester
Strana TOP09 se mi již dlouho let líbí svým vystupováním a pohledem na aktuální problémy. S názory strany se ztotožňuji a zároveň pro mne je velkou osobností Karel Schwarzenberg
Pavel Ondřej
Sdílíme stejné názory a hodnoty.
Štěpánka Frýbová Uličná
VŠ pedagog
Chci podpořit chytrá řešení - odstranění zbytečné byrokracie, snížit příliš vysoké daňové zatížení podnikatelů, umožnit vstup alternativního způsobu vzdělávání do zkostnatělého školského systému.
Matěj Mašek
Ředitel distribuce B2B
Proč podporuji: ... #Protože Karel a Mirek...
Iveta Lojková
Místostarostka na Praze 18 - Letňany
Jsem členem TOP09 od roku 2010. Uznávám stejné hodnoty , proevropskou orientaci, zahraniční politiku, ochranu svobody . Jsem nespokojena se směrem , kterým se naše republika ubírá a jsem velmi nespokojena s naším prezidentem. Jsem však optimista a tedy doufám , že změna přijde brzy. Chci pro naše potomky svobodnou , nezadluženou prosperující zemi .
Marek Macůrek
zivnostnik
Chci se vrátit do české republiky,po mnoha letech strávených v cizině ,ale nechci se vracet do diktatury politicke a kapitálu která se upevňuje v České republice. Podporuji a volím TOP 09 .
Martin Uhlíř
marketingový specialista
Budu volit TOP 09. Nicméně předem velké díky všem, kdo budou volit některou z demokratických stran! Rudé a hnědé extremisty nebo populistického oligarchu s estébáckou minulostí prosím ne.

Básník Jan Zábrana o volbách roku 1946: "Vždycky znova a do nepříčetnosti mě nasere, když si uvědomím, že o mém osudu, o posranosti celého života rozhodli ti idioti, kteří v roce 1946 volili komunistickou partaj. Dobrovolně, ve svobodných, skutečně svobodných volbách! Jednačtyřicet procent voličů tehdy hlasovalo a odhlasovalo otroctví v ruském područí na kolik generací dopředu. Pak už se nikdy nic nedalo spravit, pak už žádné svobodné volby nebyly."
Andrea Novotná
Headhunter, lektorka a konzultantka
Když jsem se rozhodovala, do jaké strany vstoupit, vyhrála to nakonec TOPka. Znala jsem tam totiž několik lidí. A věděla jsem, že jsou pracovití, zodpovědní a féroví.
Ne se vším, co tato strana deklaruje, souhlasím. Ale sdílím to nejdůležitější - prozápadní orientaci a důraz na odpovědnost každého jednotlivce.


Ondřej Prošek
IT technik
Sdílím pravicové hodnoty orientované nejen na "okamžitý" výsledek, ale také s ohledem na "budoucí generace". Nechci být zodpovědný svým dětem, že jsme jim nechali "spálenou zemi". Hodnoty vyjadřované prostřednictvím vedení TOP09 mi připadají z dnešní nabídky pol. stran nejbližší.
Michal Pilař
jednatel
Zapojil jsem se do TOP 09, protože jsem už nechtěl být odkázaný jen na informace z novinových článků a chtěl jsem se do veřejného dění zapojit přímo.

Lidé by neměli být naštvaní na špatné vedení svého města nebo státu, ale na vlastní neochotu se zapojit.
1 2 3 ... 10 ... 73 74   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí TOP 09

lenka.brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme