Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Šimon Reich
lékař, chirurg
Od doby, co prof. Masaryk dal vzniknout naší zemi, jsme byli dvakrát tvrdě sraženi na kolena. Téměř celých 70 let byl náš národ likvidován fyzicky, duchovně, ideově a filosoficky. Díky Sametové revoluci jsme však bez jediného výstřelu byli schopni se osvobodit. Následovala jedná velká párty, kterou charakterizovala přehnaná očekávání většiny občanů.

Muselo nutně přijít zklamání, které bez pochyby bylo v mnoha případech oprávněné - politické elity v mnohém selhaly. Naštěstí jsme stále svobodná země se zastupitelskou demokracií, avšak chyby u nás samotných jsme nedokázali dostatečně reflektovat a o to snadněji jsme se v posledních několika letech nechali opít rohlíkem sladkého populismu a oligarchie, která toho času začíná (minimálně potenciálně) ohrožovat naše základní hodnoty, principy demokracie a svobody.

Tomuto zlu je nutné se postavit. A jedním z bojovníků proti této novodobé formě totality je zcela jistě Top09. Rozhodl jsem se této straně pomoci, stejně jako mládežnické organizaci Top tým. Přál bych si, abychom se jako národ navrátili ke kořenům. Abychom nemuseli začít znova od nuly, tak je třeba mezi občany (především mezi ty mladší) vnést porozumění a úctu k ideálům našeho zakladatele.

My všichni z Top09 musíme v tomto jít příkladem a na morální a ideové resuscitaci našeho národa aktivně pracovat.
Jana Pitrová
osvč
TOP 09 volím stále, nemám důvod to měnit. Z pravicových stran se mi nejvíce líbí.
Tomáš Matovič
technolog, konstruktér CAD
TOP09 je jediná strana, která se snaží pořádnou systémovou změnu vedoucí k uvolnění rukou všech. Hlavně ale drží demokratický standard. A to se mi líbí.
Ivan Černický
student
pro názorovou shodu :)
Tomáš Novotný
invalidní důchodce
Pro mě jako pro občana ČR TOP 09 přináší slušnost, sílu, otevřenost, neústupnost, zásadovost, podporu EU jako celku, podporu svobody jedince, podpora Václava Havla a jeho ideálů, které jsou pro naši společnost velmi důležité.
Prostě NEUHNEME.
Václav Baláček
Překladatel
Věřím tradičním stranám a tradičním politikům.
Anežka Kohoutová
Psycholožka, odborná asistentka na UHK
Protože sdílím podobné hodnoty a politické názory. Oceňuji, že topka není populistickou stranou a jako jedna z mála do politiky vnáší zodpovědnost a morálku. Líbí se mi, že klade důraz na vzdělanost a odbornost a to i ve svých řadách. Vážím si mnohých jejich představitelů, zejména Karla Schwarzenberga (který je pro mě v mnohém autoritou), dále oceňuji Markétu Pekarovou Adamovou, která kultivuje politické prostředí a těším se na výroky a proslovy pana Miroslava Kalouska, který umí přiléhavě vystihnout podstatu věci.
Martin Pačovský
Programátor
TOP 09 je pro mě strana s jasným názorem se kterou se dlouhodobě ztotožňuji víc, než s jakoukoli jinou současnou stranou. Na rozdíl od jiných stran není populistická, a věřím, že ji neřídí oligarchové. Jo a Kalousek mě prostě baví :).
Jan Procházka
Student
TOP 09 má jasné a stálé názory, jsou v ní velice vzdělání a rozumní lidé a je maximálně proevropská.
Jan Tomaštík
Lektor
Je nutné demokracii bránit.
Radek Šlemar
Podnikatel
TOP 09 vyjadřuje moje názory
Petr Lenk
Invalidní důchodce
Mají sílu odolávat populismu a nemění názory. Vím, že TOP09 jde těžkou cestou k lidem, ale také vím, že to chce kus odvahy.
Jan Schejbal
vědecký pracovník
Záleží mi na tom aby má rodina žila ve společnosti, kde pravda a láska jsou opravdové hodnoty a ne nadávky. Chci abychom si uvědomili, že naše místo je v západní demokracii a že jedině tam se nám i našim potomkům bude dobře žít. Věřím, že je potřeba budovat společnost na základě všeobecného vzdělávání a z něj pramenící svobody.
Jan Švestka
copywriter
Na české politické scéně nesmí chybět silná pravicová strana, která preferuje ochranu lidských práv před zahraničním obchodem a klade důraz na aktivitu v NATO i v jádru EU a na co nejmenší propojení velkých mediálních skupin s vysoko postavenými státními úředníky.
Vítězslav Traurig
student
Protože mi není lhostejný vývoj České republiky a TOP 09 reprezentuje nejlépe mé názory.
Albert Marcin Miśkiewicz
Technik NDT
TOP 09 je proevropská. Jsem pro Euro. Chci, aby Česko bylo součásti silné Evropy. Rusko je pro nás větším bezpečnostním problémem, než migranti. Nikdo jiný to nezdůrazňuje.
Lucie Pajerová
Account Manager
Jsem maminkou 3 malých děvčátek, proto mi rozhodně záleží na tom, do jaké společnosti a doby jsem je přivedla. Mnohé věci v životě změnit nemohu, ale pokud je v mé moci se alespoň málem přičinit, aby se měly lépe, udělám pro to maximum....
Jakub Hazda
Student
Zdravý rozum velí.
Petr Jakubec
Student
TOP 09 je jediná politická strana na české politické scéně, jež si zaslouží moji podporu, jelikož nemění své názory stylem "kam vítr, tam plášť". Rovněž je jedinou proevropskou stranou.
Michal Dovrtěl
Grafik & UI/UX Designer
TOP09 pro mne představuje silnou morální autoritu, která se opírá o hodnoty, které tento stát v minulosti formovali a doufejme stále formovat budou. To je pro mne humanismus, lidská práva, respektování základních práv a svobod a silné zakořenění v právním liberálně-demokratickém státě a Evropě. TOP09 jsem se rozhodl popořit také pro jeho odmítavý a neoblomný postoj vůči jakýmkoliv ideologiím, které vedou k totalitě, extrémismu nebo autoritářství.
1 2 3 ... 10 ... 71 72   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jakub Hnát, tiskový mluvčí TOP 09

jakub.hnat@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 777 967 348

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:O čem Andrej Babiš sní, z toho slušní lidé nespí.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme