Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Dalibor Trojek
...
Aleš Slabý
podnikatel
Zdá se mi, že je to nyní jediná volitelná strana, která ví, co dělá. A miluju Dominika Feriho (samozřejmě jen na FB). :-)
Miroslav Lachman
učitel
protože stát by měl být veden zodpovědně a ne populisticky
Radek Zapletal
jednatel společnosti
Vyznávám konzervativní hodnoty, jsem pro liberální ekonomické prostředí, pro liberální demokracii. Cením si toho, že TOP 09 tyto hodnoty zastává a uvnitř strany probíhá seriózní přirozená diskuse mezi konzervativnějšími členy a liberálnějšími členy. TOP 09 je strana, která má seriózní vizi pro budoucnost a své hodnoty opírá o individuální svobody člověka, které nelze relativizovat ve prospěch státu, ve prospěch multi-kulti či jiných ideologií.
Matouš Král
Software Developer
Cítím se být Evropanem. Hlásím se k odkazu pana Havla. Věřím v dobro v lidech. Není mi lhostejné jakým směrem, kým a především jakým způsobem je naše země vedena. TOP09 je strana jejíž názory a postoje jsou mému srdci nejbližší.
Stanislav Zelený
speciální pedagog, ředitel mateřské školy
Dění v naší zemi mi není lhostejné a poněkud mě trápí postupný odklon o polistopadového vývoje k "totalitě" oligarchů. Vzrůstající extremismus, nejen v naší zemi, mě nutí k aktivnímu postoji. Stranu TOP 09 považuji za jednu z demokratických sil, která by mohla i v nastávající době uchovat naši svobodu a vstřícný vztah k jinakosti.
Jiří Milisterfer
OSVČ
Protože nechci alkoholiky, eSTéBáky, pomstychtivce, lháře, zloděje a dotační podvodníky ve vedení státu.
Lukáš Sedlák
Portfolio Manager
Protože dlouhodobě patřím mezi obdivovatele Miroslava Kalouska a tím, že je v TOP09 aktivní je pro mě tato strana jasná volba.
Libor Zdařil
Zubní lékař
Je to pro mě strana, která od svého vzniku trvale hájí demokratické principy rozvoje občanské společnosti. Je zastáncem našeho proevropského směřování a našeho členství v NATO.
Radomil Dohnal
jednatel a majitel společnosti
Dobrý den. Dnes jsem na Fcb na neustálé nadávání našich občanů k výrokům pana Kalouska reagoval takto :

"Neustále zatěžování se minulostí k ničemu nevede, je třeba se učit žít tady a teď, nežít v očekávání , že stále něco dostaneme. Ano, nebylo vše po 89 v pořádku, udělalo se mnoho chyb, nicméně osobní svoboda občana nebyla ani zdaleka tak narušována, jako se tomu děje v současné době.. Co si myslí ostatní o mém názoru je jejich věc, je mi to zcela jedno, naštěstí v mém okolí jsou i takoví, kteří budou spolu se mnou volit pana Kalouska. Pro mně pravicová strana, která se stále hlásí k principům skutečných hodnot je jedinou správnou volbou budoucnosti. Zákony se mění, ale principy pravdy zůstávají stejné. Možná prohrajeme, ale výsledek není ani zase tak důležitý jako fakt, neuhnout z této cesty . Nakonec, přeji vše dobré i těm, kteří mají jiný názor."

PROTO VOLÍM TOPKU A CHCI SE STÁT JEJÍM ČLENEM A AKTIVNĚ SE PODÍLET NA JEJÍ POLITICE, KTERÁ MI JE Z 90% BLÍZKÁ.
Otakar Kára
Elektrikář v Německu
Myslím si , že momentálně v Čechách není jiné politické uskupení s kterým bych měl větší názorovou shodu.
Monika Krausová
Top 09 volím protože se tak trochu zajímám o ekonomiku a funkci státu. Proto mě také oslovil její program, který se přibližuje nejblíže k mé ideální představě o zdravém hospodářství a funkčním státu. Ve většině bodů se s programem shoduji. Zejména podpora živnostníků a reforma školství hraje ústřední roli. Mimo to velmi cením odvahu mluvit o nutnosti přijetí eura před volbami - populismus je ubohý a není to žádné umění. Sice nemohu se vším, co má TOP 09 za sebou, souhlasit, avšak se svou politikou vytváří pěkný protipól k Ano a to je přesně to, co jsem hledala a co je teď potřeba.
Jiří Výborný
Pracující důchodce ( finanční poradce )
sdílím program.
Lukáš Sedláček
kytarář
Jsem přesvědčený o tom, že nejdůležitějším výdobytkem demokracie, je možnost být v opozici. Bývalé vládní straně může zkušenost s bytím v opozici prospět, nebo také ne. Pak ale bytí střídá ukřičené přežívání plné negativních emocí. TOP09 mě přesvědčila, že si umí s bytím v opozici poradit, a proto mi je blízká. Jsou mi blízcí její představitelé v obou komorách parlamentu, v Evropské unii, v krajích i na Magistrátu města Olomouce, včetně volebního lídra Aleše Jakubce. Je mi blízký jejich liberálně-pragmatický přístup k EU, k ekonomickým a sociálním otázkám. Jako malý živnostník si přeji co nejméně daňové byrokracie a konečně, vstup do vytoužené eurozóny.
Byl jsem dvě dekády volič ODS.
Bernard Šebela
podnikatel
TOP09 je pro mne srozumitelná středově pravicová strana s jasným proevropským postojem. Chci aby moje děti vyrůstali v zemi s proevropskou prozápadní orientací, protože jedině tato naše zahraniční oriantace na vyspělé demokracie je zárukou svobody v naší České republice.
Radek Lojda
tajemník poslaneckého klubu
Volím Topku, protože je to jediná adekvátní síla, která neslibuje nemožné, která má dobrý program, která chce tuto zemi profilovat jako důstojného partnera.
Yochanan Pudil
Veterinární lékař
TOP 09 je jedinou politickou stranou v ČR, která splňuje mé požadavky a očekávání ohledně členství v EU, NATO a příjmu Eura.
Jaroslav Tomeček
OSVČ
Jestli je pan profesor Rom Kostřica představitelem strany, kterou jsem od jejího počátku volil, tak fuck, přátelé. Žádné socialistické způsoby. Budu opět volit ODS. Zákazy a restrikce prostě ne.
Adam Kobr
Student
Protože se mi líbí vize 2030.
Podpora demokracie v zemích, kde je potlačována.
Podpora obchodu s Afrikou a Asií.
Snaha o zavedení Eura.
Snaha o reformu školství a rozvoj sportu.
Ladislav Selepko
literát na volné noze
Ať už jde o hospodaření s veřejnými financemi, orientaci na podporu vědy a vzdělávání, naše místo v EU nebo rozvíjení liberálně demokratických hodnot a občanské společnosti, musím s vizí TOP09 souhlasit.
 <  1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 20 ... 73 74   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme