Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Patrik Stoupa
Zpěvák, student
TOP 09 je pro mě jedinou stranou v politickém spektru, která nedělá populistickou politiku, ale snaží se ČR skutečně pomoci. Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek jsou pro mne autority, kterým chci vyjádřit podporu.
Milan Püschel
Podnikatel
Strana, která má smysl...
Leoš Patka
Podnikatel
1. Uznávám Karla Schwarzenberga
2. Nechci žít na účet svých dětí.
3. Nechci podporovat simulanty sociálního státu.
4. Chci podporu podnikatelům a aktivním lidem.
5. Nikoho jiného bych nemohl volit s čistým svědomím.
Jan Švácha
státní zaměstnanec
Není nikdo vhodnější...
Tomáš Krejčí
Podnikatel
Dobrý den,

myslím ,že ste jedna z mála stran ,kterou volí normální lidé a nevyužíváte propagandy aktuálních situací ve světě. To se mi líbí. Krejčí
Vít Křížka
právník
TOP 09 budu volit, protože jde o poslední nezdiskreditovanou liberálně-pravicovou stranu.
Radek Šebela
OSVČ
Dobrý den,
TOP09 volím protože je jednou z mála stran, jež jasně podporuje demokratickou orientaci Česka. Spojenectví a partnerství v rámci EU, NATO a USA (jedině spojenectví a vzájemné provázání s ostatními zeměmi je garantem naší nezávislosti a svobody).
TOP09 brání zadlužování státu a dává rozumný prostor pro podnikání. TOP09 hájí zájmy drobných a středních podnikatelů proti socialistickým tendencím levice. TOP09 sdružuje kvalitní, poctivé a vstřícné lidi, utužuje týmový vzor práce (pánové Kalousek a Schwarzenberk) a v neposlední řadě pan "kníže" všem dokazuje, "že nikdy není pozdě" a "vždycky se může a dá něco dělat".
Lenka Chlubnová
Protože Karel a Marek nesmí do Ruska. A to něco značí :)
Jana Cagašová
politolog
TOP 09 podporuji, protože mi záleží na tom, co bude za 20, 50 let. V TOP 09 jsem potkala zodpovědné a vzdělané lidi, se kterými je radost spolupracovat.
Aneta Suschanková
Strana top09, Mé jako jediná oslovila. Jako spravny vlastenec, podporují Českou republiku, a stojim za stejnými názory. Chtěla bych se podílet na pomoc EU a správě naší ústavy, vážím si pana Schwarzenberga, za to co všechno pro Čechy udělal, a stále ještě bojuje :) velký dík, jste rozumný člověk, a dle mého názoru jako jediny, normální reprezentant našeho státu, jen tak dál :)
Karolína Langrová
knihovnice
Sdílím hodnoty této strany. Zároveň jsou mi názorově nejblíž.
Jan Řežábek
OSVČ
Volím a podporuji TOP 09, protože je to prozápadní strana, která nadále podporuje lidská práva a nedegradovala politiku pouze na debatu o ekonomice.
Robert Pecka
Podnikatel
TOP 09 je jediná politická strana, která nabízí nějaké hodnoty a neslibuje populistické hory doly a je pevně nohama na zemi.
Jana Spekhorstová
hudební pedagog
Volím TOP 09 srdcem i rozumem. Je to naše jediná pravicová proevropská strana a já jsem doma v Evropě. Hlásí se k ní lidé, kterých si vážím. Svobodu a demokracii nemáme automaticky a napořád, musíme si je zasloužit. V TOP 09 to ví.
Karel Hůlka
Odborný asistent na Univerzitě Palackého v Olomouci
Protože jsou fér.
Petr Vytrhlík
bankéř
Protože se v ní schází lidé, kteří mají zajímavé názory.
Ladislav Kalina
technik
TOP 09 je jediná slušná pravicová strana v naší zemi
Lax Man
IT
Ja nechci být žádný uzavřený spolek..
Ota Salyk
vš učitel
Vadí mi nárůst xenofobie, extrémismu levého i pravého, nacionalismus, morální úpadek obyvatelstva, politický vývoj v zemi, protievropské a protiamerické nálady, izolacionismus, útoky na Schengenskou dohodu, příklon k agresivní politice Ruska části obyvatelstva. Vadí mi role presidenta, jeho útoky na akademiky a tzv. pražsou kavárnu, snaha o dehonestaci inteligence a ostudné zahraniční působení. TOP 09 navazuje na odkaz Václava Havla, je proevropská, kosmopolitní a konzervativní pravicová. S těmito hodnotami se ztotožňuji.
Marek Vocel
Chairman & CEO
Volím TOP 09 s podporou STAN protože mám důvěru ve zkušenosti Karla Schwarzenberga a Miroslava Kalouska. Naději vidím v generaci Marka Ženíška, Jana Farského, Heleny Langšádlové, Petra Gazdíka a dalších.
Mám obavu z toho, že nás po 24 letech omrzela demokracie. Voláme slepě po vládě pevné ruky a jakési záchraně. Nevím, před čím je potřeba chránit zemi, jejíž ekonomika je v mezinárodním srovnání ve velmi slušné kondici a to přes tak významnou recesi v posledních letech. Zemi, která v řadě oborů kultruních, vědeckých i obchodních reprezentuje evropskou či světovou špičku, ale snad ze závisti vlastních občanů o tom raději sama neví.
Co nám chybí, je zdravé sebevědomí a vědomí vlastní odpovědnosti za stav naší země.
Proto jsem volil Karla, teď volím TOPku. Volím hlavou.
 <  1 2 ... 10 ... 18 19 20 21 22 ... 30 ... 73 74   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme