Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Radomil Dohnal
jednatel a majitel společnosti
Dobrý den. Dnes jsem na Fcb na neustálé nadávání našich občanů k výrokům pana Kalouska reagoval takto :

"Neustále zatěžování se minulostí k ničemu nevede, je třeba se učit žít tady a teď, nežít v očekávání , že stále něco dostaneme. Ano, nebylo vše po 89 v pořádku, udělalo se mnoho chyb, nicméně osobní svoboda občana nebyla ani zdaleka tak narušována, jako se tomu děje v současné době.. Co si myslí ostatní o mém názoru je jejich věc, je mi to zcela jedno, naštěstí v mém okolí jsou i takoví, kteří budou spolu se mnou volit pana Kalouska. Pro mně pravicová strana, která se stále hlásí k principům skutečných hodnot je jedinou správnou volbou budoucnosti. Zákony se mění, ale principy pravdy zůstávají stejné. Možná prohrajeme, ale výsledek není ani zase tak důležitý jako fakt, neuhnout z této cesty . Nakonec, přeji vše dobré i těm, kteří mají jiný názor."

PROTO VOLÍM TOPKU A CHCI SE STÁT JEJÍM ČLENEM A AKTIVNĚ SE PODÍLET NA JEJÍ POLITICE, KTERÁ MI JE Z 90% BLÍZKÁ.
Otakar Kára
Elektrikář v Německu
Myslím si , že momentálně v Čechách není jiné politické uskupení s kterým bych měl větší názorovou shodu.
Monika Krausová
Top 09 volím protože se tak trochu zajímám o ekonomiku a funkci státu. Proto mě také oslovil její program, který se přibližuje nejblíže k mé ideální představě o zdravém hospodářství a funkčním státu. Ve většině bodů se s programem shoduji. Zejména podpora živnostníků a reforma školství hraje ústřední roli. Mimo to velmi cením odvahu mluvit o nutnosti přijetí eura před volbami - populismus je ubohý a není to žádné umění. Sice nemohu se vším, co má TOP 09 za sebou, souhlasit, avšak se svou politikou vytváří pěkný protipól k Ano a to je přesně to, co jsem hledala a co je teď potřeba.
Jiří Výborný
Pracující důchodce ( finanční poradce )
sdílím program.
Lukáš Sedláček
kytarář
Jsem přesvědčený o tom, že nejdůležitějším výdobytkem demokracie, je možnost být v opozici. Bývalé vládní straně může zkušenost s bytím v opozici prospět, nebo také ne. Pak ale bytí střídá ukřičené přežívání plné negativních emocí. TOP09 mě přesvědčila, že si umí s bytím v opozici poradit, a proto mi je blízká. Jsou mi blízcí její představitelé v obou komorách parlamentu, v Evropské unii, v krajích i na Magistrátu města Olomouce, včetně volebního lídra Aleše Jakubce. Je mi blízký jejich liberálně-pragmatický přístup k EU, k ekonomickým a sociálním otázkám. Jako malý živnostník si přeji co nejméně daňové byrokracie a konečně, vstup do vytoužené eurozóny.
Byl jsem dvě dekády volič ODS.
Bernard Šebela
podnikatel
TOP09 je pro mne srozumitelná středově pravicová strana s jasným proevropským postojem. Chci aby moje děti vyrůstali v zemi s proevropskou prozápadní orientací, protože jedině tato naše zahraniční oriantace na vyspělé demokracie je zárukou svobody v naší České republice.
Radek Lojda
tajemník poslaneckého klubu
Volím Topku, protože je to jediná adekvátní síla, která neslibuje nemožné, která má dobrý program, která chce tuto zemi profilovat jako důstojného partnera.
Yochanan Pudil
Veterinární lékař
TOP 09 je jedinou politickou stranou v ČR, která splňuje mé požadavky a očekávání ohledně členství v EU, NATO a příjmu Eura.
Jaroslav Tomeček
OSVČ
Jestli je pan profesor Rom Kostřica představitelem strany, kterou jsem od jejího počátku volil, tak fuck, přátelé. Žádné socialistické způsoby. Budu opět volit ODS. Zákazy a restrikce prostě ne.
Adam Kobr
Student
Protože se mi líbí vize 2030.
Podpora demokracie v zemích, kde je potlačována.
Podpora obchodu s Afrikou a Asií.
Snaha o zavedení Eura.
Snaha o reformu školství a rozvoj sportu.
Ladislav Selepko
literát na volné noze
Ať už jde o hospodaření s veřejnými financemi, orientaci na podporu vědy a vzdělávání, naše místo v EU nebo rozvíjení liberálně demokratických hodnot a občanské společnosti, musím s vizí TOP09 souhlasit.
Jiří Bukovský
Řidič
Jsem už starší člověk, který prošel bolševockou nadvládou, emigrací, návratem do rodné země s vizí normálního života a mám zde děti a vnoučata. Nejde vůbec o mne, ale o budoucnost národa, který si alespoň z části zaslouží žít ve svobodné zemi za lidských podmínek. Každá strana má nějaké kostlivce ve skříni, ale myslím si, že lidé, jako pan Kalousek, Schwarzenberg a někteří další, jsou neříkám že zárukou, ale jistě možností, jak si udržet alespoň trochu svobody a demokracie pro naše potomky.
Daniel Imrich
Osvč
Svoboda a rozum
Jakub Rejzek
Telekomunikace - expert
TOP 09 je strana bez podnikatelského zázemí, bez touhy ovládat občany této země zbytečnou regulací a zejména důvěrou ve schopnost postarat se sám o sebe a neobtěžovat ostatní nataženou dlaní.
David Polášek
Pracovník v autobazaru
Je to jediná volitelná strana mezi vším tím odpadem.
Ladislav Vrána
stavební inženýr
Líbí se mi program strany a chci si konečně zahrát s předsedou panem Kalouskem tenis :-)
Vlastislav Novák
Kavarnik
Nejlapsi volba
Václav Jirásek
duchodce
Protože jsem důchodce a současně můsím podnikat v pohostinství, abych se vůbec uživil a jedině vaše strana je vstřícná k živnostníkům.
Peter Skladany
Veterinární lékař
Pro Karla a pro Kalouska
Borek Strakoš
důchodce
Na politické scéně nemám na výběr. Mám rád Karla i Kalouska.
 <  1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 20 ... 75 76   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme