Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

TOP 09: Pavel Šedlbauer kandiduje do Senátu

TOP 09: Pavel Šedlbauer kandiduje do Senátu

Předseda představenstva Fotbalového klubu Teplice Pavel Šedlbauer dnes představil svůj záměr kandidovat na senátora. O hlasy voličů se bude ucházet v obvodu 32 – Teplice jako nezávislý kandidát navržený stranou TOP 09.

Celý článek
Kandidáti do senátu v Ústeckém kraji
14. 5. 2018

Kandidáti do senátu v Ústeckém kraji

Letos na podzim se konají krom komunálních voleb i senátní volby. V Ústeckém kraji budou ve třech obvodech. TOP 09 nabízí kvalitní kandidáty do volebního klání ve dvou obvodech. Volební obvod č. 29 - Litoměřice bude za TOP 09 reprezentovat prezident aeroklubu a manažer Vlastimil DVOŘÁK a obvod č. 32 - Teplice  bývalý viceprezident sklářské firmy AGC v Evropě a šéf představenstva fotbalového klubu Pavel ŠEDLBAUER.

Celý článek
TOP 09 představuje osobnosti pro Senát
10. 5. 2018

TOP 09 představuje osobnosti pro Senát

Osobnosti, které mají pevné názory, čitelnou minulost a lidé je v jejich obvodech znají. Takové kandidáty nabídne voličům v letošních senátních volbách TOP 09. O prvních sedmi jménech, která získala nominaci TOP 09 do Senátu, včera večer rozhodli členové Výkonného výboru strany.

Celý článek
Michal Janek

Michal Janek

Kandidát do Senátu za obvod č. 11 - Domažlice

Oční lékař a jeden z předních chirurgů v České republice se narodil v roce 1948 a vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Je významnou osobností v oblasti české kataraktové chirurgie.

Celý článek
Pavel Šedlbauer

Pavel Šedlbauer

Kandidát do Senátu za obvod č. 32 - Teplice

Předseda představenstva Fotbalového klubu Teplice se narodil v roce 1951 a vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze.

Celý článek
Miroslav Plch

Miroslav Plch

Kandidát do Senátu za obvod č. 38 - Mladá Boleslav

Majitel rodinné firmy Unispo Bezno se narodil v roce 1953 a vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou. V roce 1991 založila jeho rodina společnost, která se zabývá výrobou komponentů pro oblast automobilového průmyslu.

Celý článek
Terezie Radoměřská

Terezie Radoměřská

Kandidátka do Senátu za obvod č. 41 - Benešov

Absolventka bohemistiky, historie, a také teologie se narodila v roce 1969. Pracovala jako kastelánka hradu Český Šternberk, který restituoval její strýc, překladatelka nebo tlumočnice.

Celý článek
Mikuláš Bek

Mikuláš Bek

Kandidát do Senátu za obvod č. 59 - Brno-město (za STAN)

Vysokoškolský učitel, docent muzikologie a dlouholetý rektor Masarykovy univerzity v Brně se narodil v roce 1964 ve Šternberku. Vystudoval obor hudební vědy na Masarykově univerzitě, kde dodnes působí. Doktorské studium absolvoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Celý článek
Herbert Pavera

Herbert Pavera

Kandidát do Senátu za obvod č. 68 - Opava

Dlouholetý starosta obce Bolatice a bývalý poslanec Parlamentu České republiky za TOP 09 se narodil v roce 1958. Vystudoval učitelství matematiky a chemie na Pedagogické škole v Ostravě. Od roku 1990 je zastupitelem obce a od roku 1998 až dodnes starostou Bolatic. Od roku 2006 je předsedou Sdružení obcí Hlučínska.

Celý článek
1 2 3 4 5
Články 41 - 50 z 49
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme