Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Příroda, voda, zeleň, vycházky a Praha 4
30. 6. 2022

Příroda, voda, zeleň, vycházky a Praha 4

Aktuální krásné a teplé letní počasí svádí k vycházkám a k pobytu v přírodě, a to ať už v Praze nebo mimo ni. Mezi vyhlášené pražské přírodní a volnočasové prostory bezpochyby patří Prokopské údolí, Divoká Šárka, Stromovka, Letenské sady nebo Petřín. Na čtyřce to pak je jednoznačně Krčský les, dále pravý břeh Vltavy nebo oblíbený park Jezerka a park na Pankráci (Centrální park Pankrác), spojený s Kavčími horami. A dalo by se určitě pokračovat.

Celý článek
Místní organizace TOP 09 Praha 4 opět zvolila úspěšné vedení
6. 5. 2022

Místní organizace TOP 09 Praha 4 opět zvolila úspěšné vedení

Sehraný tým se nemění. Staronové vedení si na začátku května zvolila místní organizace TOP 09 Praha 4. Jejím předsedou je i nadále radní Prahy 4 pro investice a také zastupitel Filip Vácha. Post místopředsedy obhájil Petr Kučera, který je rovněž čtyřkovým zastupitelem.

Celý článek
Koalice Společně ODS a TOP 09 na Praze 4 podepsala koaliční dohodu
26. 4. 2022

Koalice Společně ODS a TOP 09 na Praze 4 podepsala koaliční dohodu

Dne 25. dubna podepsala koalice Společně ODS a TOP 09 Dohodu o spolupráci pro volby do Zastupitelstva Městské části Praha 4 v roce 2022. Smlouvu podepsali předsedové obou koaličních stran, Marek Benda za ODS Praha 4, a Filip Vácha, za TOP 09, s vědomím společné vůle prosazovat programová východiska a hodnoty, které tyto strany dlouhodobě prosazují jak na celostátní, tak na komunální úrovni a s odpovědností k dalšímu vyváženému rozvoji Městské části Praha 4.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme