× Pojďte do toho s námi.

Události

Jakob: Roztoky u Prahy připravují rozšíření kapacity školek

7. 11. 2016
Obec Roztoky u Prahy plánuje zvýšení kapacity školek, ve kterých jim dlouhodobě chybí místa pro děti. Celkem tři nové třídy mají být příští září otevřené v centru města, kde radnice chystá rozšíření školky v Palackého ulici a využití soukromých prostor poblíž knihovny.
Číst více

Jakob: Lékem na problémy kraje je transparentní hospodaření

18. 9. 2016
Navzdory svému relativnímu mládí starosta Jan Jakob (33) už šestým rokem úspěšně řídí středočeské město Roztoky. Bohaté zkušenosti, které nasbíral v komunální politice, by nyní rád přenesl na krajskou úroveň. Na kandidátce středočeské TOP 09 je druhý v pořadí.
Číst více

Tiso: Středočeský kraj nemá být pouze montovnou střední Evropy. Chceme to změnit

28. 7. 2016
"Náš kraj si nezaslouží být obyčejnou montovnou střední Evropy. Rádi bychom to po volbách změnili," říká Petr Tiso, kandidát na hejtmana ve Středočeském kraji.
Číst více

Tiso: Kraj potřebuje dlouhodobý plán oprav silnic

21. 7. 2016
"Za naprosto zásadní považujeme vypracování krajského strategického plánu oprav silnic, a to dle jejich potřebnosti z hlediska občanů a konkrétního technického stavu, nikoli podle politických preferencí," říká Petr Tiso
Číst více

Petr Tiso: Pár slov k migrační krizi

18. 7. 2016
Pomoci uprchlíkům v ohrožení života by měla podle mezinárodních úmluv jakákoli bezpečná země, nejlépe ta, která je běžencům ideově, nábožensky a kulturně blízká.
Číst více

Jakob: U roztockého přívozu vznikne hřiště i marina

7. 7. 2016
Místo, kde u Roztok k břehu Vltavy přiráží přívoz, se dočká oživení. Podle plánů roztocké radnice tu přibudou prvky pro rekreaci a zázemí pro turisty.
Číst více

Poslanecký den Heleny Langšádlové v Mníšku pod Brdy

1. 4. 2016
Poslankyně Helena Langšádlová trávila Apríl návštěvou školy, neziskovou organizací Magdaléna o.p.s. a sdružení Náruč v Mníšku pod Brdy.
Číst více

Tiso: O tom, jaký člověk je, nevypovídá jeho jméno, ale jeho činy

31. 3. 2016
Hodnoťte každého člověka vždy podle jeho postojů a činů, za které může, nikoli podle jména, či příjmení, za které nemůže.
Číst více

Tiso: Vrací kauza Čapí hnízdo Středočeský kraj opět do dob "krabic s vínem"?

21. 3. 2016
Aktuální kauza Čapí hnízdo, ve které před několika lety bohužel sehrály svou důležitou roli i orgány Středočeského kraje, je „vypadlým kostlivcem“, který v očích veřejnosti bohužel opět vrací kraj do dob "krabic s vínem".
Číst více

Tiso: Silná střední vrstva společnosti je základem vyspělých zemí

7. 3. 2016
Politici, kteří jsou odpovědní a mají zájem o dlouhodobý rozvoj naší země, by toto měli dobře vnímat a hledat cesty, jak vytvářet dobré podmínky pro život a aktivitu střední vrstvy společnosti.
Číst více
 <  1 2 3 4 ... 7 8   > Články 11 - 20 z 77

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme