Předsednictvo TOP 09 Středočeského kraje

Krajský výbor TOP 09 Středočeského kraje

1

Jan Jakob

předseda krajské organizace, krajský zastupitel
Regionální organizace: 210 - Praha-západ

Celý profil
2

Václav Hraba

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 210 - Praha-západ

3

Tomáš Klinecký

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 204 - Kolín

4

Václav Švenda

místopředseda krajské organizace, krajský zastupitel
Regionální organizace: 211 - Příbram

5

Oskar Blažek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 206 - Mělník

6

Tomáš Elicer

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 208 - Nymburk

7

Roman Havelka

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 203 - Kladno

8

Tomáš Janák

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 209 - Praha-východ

9

Marian Klásek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 201 - Benešov

10

Lenka Kotková

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 202 - Beroun

11

Jan Švácha

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 212 - Rakovník

12

Alena Trojanová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora

13

Jana Valentová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav

Celý profil
14

Michaela Bartošková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora

15

Martin Dolejší

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 202 - Beroun

16

David Hájek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 208 - Nymburk

17

Jana Havelková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 209 - Praha-východ

18

Iveta Koulová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno

19

Petr Lukavec

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 206 - Mělník

20

Miroslav Plch

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav

21

Tomáš Podhola

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 201 - Benešov

22

Martin Růžek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 204 - Kolín

23

Pavel Schmidt

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 210 - Praha-západ

24

Marek Školoud

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 211 - Příbram

25

Miloš Ulrich

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 209 - Praha-východ

Krajská revizní komise TOP 09