Krajská organizace

Předsednictvo TOP 09 Středočeského kraje

1.

Jan Jakob

předseda krajské organizace
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
2.

Tomáš Klinecký

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 204 - Kolín
3.

Petr Matušina

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 208 - Nymburk
4.

Marcel Peter

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 206 - Mělník
5.

Marian Klásek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 201 - Benešov
6.

Jaroslav Steinbach

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
7.

Jaroslav Suk

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
8.

Václav Švenda

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 211 - Příbram
9.

Jana Valentová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav

Krajský výbor TOP 09 Středočeského kraje

1.

Jan Jakob

předseda krajské organizace, krajský zastupitel
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
2.

Tomáš Klinecký

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 204 - Kolín
3.

Petr Matušina

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 208 - Nymburk
4.

Marcel Peter

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 206 - Mělník
5.

Marian Klásek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 201 - Benešov
6.

Jaroslav Steinbach

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
7.

Jaroslav Suk

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
8.

Václav Švenda

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 211 - Příbram
9.

Jana Valentová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
10.

Michaela Bartošková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
11.

Oskar Blažek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 206 - Mělník
12.

Vendulka Cidlinová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 208 - Nymburk
13.

Jiří Česal

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 212 - Rakovník
14.

Soňa Dušková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 208 - Nymburk
15.

Roman Havelka

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno
16.

Jana Havelková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
17.

Václav Hraba

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
18.

Ondřej Jakob

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
19.

Hynek Jeřábek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
20.

Aleš Kocourek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 206 - Mělník
21.

Lenka Kotková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 202 - Beroun
22.

Iveta Koulová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno
23.

Marie Kozová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 202 - Beroun
24.

Petr Křemen

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 204 - Kolín
25.

Petr Mistoler

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
26.

Miroslav Plch

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
27.

Bohuslav Procházka

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
28.

Martin Růžek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 204 - Kolín
29.

Jiří Slavík

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 201 - Benešov
30.

Ivan Soural

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 201 - Benešov
31.

Petr Stříbrnský

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 211 - Příbram
32.

Drahomír Suchánek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
33.

Jan Švácha

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 212 - Rakovník
34.

Pavel Vavruška

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno
35.

Radek Vystyd

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 211 - Příbram
36.

Petr Tiso

krajský zastupitel
Regionální organizace: 210 - Praha-západ

Krajská revizní komise TOP 09

1.

Zdeněk Bařinka

předseda krajské revizní komise
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
2.

Jiří Dušek

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 204 - Kolín
3.

Marek Školoud

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 211 - Příbram

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme