Regionální organizace Česká Lípa - www.top09.cz/ceskalipa

Vítejte na stránkách regionální organizace TOP 09 Česká Lípa

Vítejte na stránkách regionální organizace TOP 09 Česká Lípa, která shromažďuje členskou základnu a registrované příznivce z celého bývalého okresu Česká Lípa.

V tuto chvíli je v rámci regionu více než 290 členů a registrovaných příznivců, kteří se zapojují do každodenního chodu strany. Působíme v České Lípě, Novém Boru, Skalici u České Lípy, Cvikově, Zákupech, Mimoni, Doksech, Stráži pod Ralskem, Dubnici, atd...

I vy se k nám můžete přidat a podpořit nás, napište nám na e-mail michal.vaclav@atlas.cz,

Miloslav Václav, předseda regionální organizace

Podpořte nás ι  Kontakty ι  Regionální výbor ι 

První předvolební diskuse v Libereckém kraji ukázala sílu TOP 09
2. 9. 2012

První předvolební diskuse v Libereckém kraji ukázala sílu TOP 09

Ve čtvrtek 30. 8. 2012 se uskutečnilo v libereckém kulturním domě Koloseum natáčení předvolební diskuse České televize Otázky Václava Moravce. Mezi šesticí lídrů nejsilnějších stran se objevil i Jiří Kočandrle za koalici TOP 09 a Starostové a nezávislí, které volební model přisoudil 12 % podporu voličské základny. Výsledek ukazuje silnou pozici TOP 09, která ztrácí na silnější trojici ČSSD, KSČM a ODS pouhá 3 %. Koalice za sebou nechává hnutí Starostové pro Liberecký kraj i Změnu pro Liberecký kraj, a to s náskokem několika procent. „Tento volební model je pro nás povzbuzením, musíme být však realisté a dál tvrdě pracovat na prezentaci volebních témat, se kterými jdeme do krajských voleb.

Celý článek
Jiří Kočandrle: Se sečením pomáhal, kdo mohl

Jiří Kočandrle: Se sečením pomáhal, kdo mohl

Česká Lípa, 16. srpna 2012

Představitelé radnice v České Lípě důrazně nesouhlasí s názorem opoziční zastupitelky Romany Žatecké, který se v pondělí objevil na serveru i-noviny.cz. V něm zastupitelka vedení města zejména vyčítá, že nedokázali včas zajistit posekání trávy a údržbu zeleně ke spokojenosti obyvatel. Navíc podle ní město nezvládlo výběrové řízení na firmu, která se o údržbu zeleně ve městě stará od pondělí.

Celý článek
Pozvěte si domů kandidáta na hejtmana
15. 8. 2012

Pozvěte si domů kandidáta na hejtmana

Velká náměstí, moderátorem vykřikovaná hesla kandidujícího subjektu a hlasitá hudba, to je typický příklad kampaně různých politických stran. Občan na těchto akcích získá drobné upomínkové předměty, nají se, napije se a častokrát si po návratu domů uvědomí, že ani neví s jakým programem ten či onen subjekt kandiduje. TOP 09 v Libereckém kraji se rozhodla jít jinou cestou, chce oslovit voliče, kteří mají aktivní zájem poznat její kandidáty blíže a diskutovat o problémech kraje a jejich možných řešeních. Nabízí tedy voličům, aby pozvali kandidáty této strany do krajských voleb k sobě domů a tam spolu strávili přibližně jednu hodinu času povídáním si o programu strany pro krajské volby a tématech které se kraje týkají.

Celý článek
Průhledné zakázky vedou k obrovským úsporám
10. 8. 2012

Průhledné zakázky vedou k obrovským úsporám

Přibližně 13 miliónů korun se podařilo ušetřit městu Česká Lípa na třech veřejných zakázkách, které byly na začátku srpna schváleny na mimořádné schůzi zastupitelstva. Prokazuje se tak správnost cesty otevření veřejných zakázek veřejnosti a je to jasné sdělení, že transparentnost není jen prázdné slovo. Velkým úspěchem skončily veřejné zakázky na dodavatele veřejné zeleně. Město záměrně rozdělilo původně jednu zakázku na její údržbu do dvou, aby byla soutěženy dvě části města rozdělené Ploučnicí. Tím vznikl prostor pro účast menších regionálních firem, které by nebyly schopny zvládnout údržbu celého města, a tak by se soutěže nezúčastnily. I přes odstoupení vítěze větší zakázky dosáhlo město úsporu více než deseti miliónů oproti současnému stavu.

Celý článek
Uvařte kafe. Kandidát na libereckého hejtmana přijede k vám do obýváku
9. 8. 2012

Uvařte kafe. Kandidát na libereckého hejtmana přijede k vám do obýváku

Česká Lípa – Bilboardy, mítinky na náměstích, letáky ve schránkách. Nic z toho vás ani letos před krajskými volbami nemine. Kampaň se ale rozroste o další rozměr – soukromý mítink v obýváku. Můžete si totiž domů pozvat kandidáta na libereckého hejtmana Jiřího Kočandrleho z TOP 09. Místostarosta České Lípy se zapojí do tzv. obývákové kampaně, kterou v premiéře strana pomalu rozjíždí po celé republice. „Politika vždy začínala doma a v  hospodách a taky tam končí,“ uvedl Jiří Kočandrle. Ten přijede na zhruba hodinovou návštěvu kamkoliv v Libereckém kraji. Prakticky jedinou podmínkou je, že se u hostitele sejde nejméně pět lidí. Termíny bude domlouvat a ladit volební tým.

Celý článek
Služby mobilního operátora za čtvrtinovou cenu
31. 7. 2012

Služby mobilního operátora za čtvrtinovou cenu

Neuvěřitelným úspěchem skončila elektronická aukce na služby mobilního operátora pro město Česká Lípa a jeho příspěvkové organizace. Během jedné hodiny se totiž cena snížila z původních 4 mil. Kč na 999.999,99 Kč s DPH za 4 roky trvání smlouvy.

Celý článek
Současná situace v údržbě veřejné zeleně
30. 7. 2012

Současná situace v údržbě veřejné zeleně

Město Česká Lípa i mnohé Českolipany trápí v současné době nevyhovující stav zeleně. Přerostlé keře a tráva pak znepříjemňuje život především alergikům. Období, kdy měla probíhat hlavně seč travních porostů, městu zkomplikovala situace související s výběrem nových dodavatelů těchto služeb.

Celý článek
Díky novým smlouvám město ušetří 13 milionů
13. 7. 2012

Díky novým smlouvám město ušetří 13 milionů

Článek z městských novin České Lípy

Minimálně třináct milionů korun ušetří město Česká Lípa za práce spojené s údržbou veřejné zeleně...

Celý článek
Otázky k diskutované metodice prodeje nemovitého majetku města
10. 7. 2012

Otázky k diskutované metodice prodeje nemovitého majetku města

Rozhovor pro i-noviny.cz

Na otázky týkající se metodiky pro prodej budov a jejich příslušenství z  majetku města Česká Lípa odpověděl místostarosta Jiří Kočandrle.

Celý článek
Transparentní metodika pro prodej budov
9. 7. 2012

Transparentní metodika pro prodej budov

Metodiku prodejů nemovitostí – budov a jejich příslušenství – z majetku města odsouhlasilo Zastupitelstvo města Česká Lípa na svém červnovém jednání.

Celý článek
1 2 ... 7 8 9 10
Články 81 - 90 z 100
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme