Místní organizace v regionu Písek:

Písek

Horosedly

Milevsko

26. 8. 2011

TOP 09 Písek podporuje rodiny s dětmi

Zastupitel za TOP 09 MUDr. Rudolf Tyll úspěšně předložil do červnového zastupitelstva návrh, který uložil radě města zajistit pro školní rok 2011/2012 otevření nového oddělení v 16.mateřské škole- Logry  . Návrh  vycházel z iniciativy matek, kterým nebylo vyhověno v žádosti o umístění dětí do mateřských škol.

Celý článek
26. 8. 2011

TOP 09 Písek představuje návrh na zřízení Výboru pro ekonomický rozvoj a podporu investic

Výbor pro ekonomický rozvoj a podporu investic (VERPI) má být klíčovým poradním orgánem města, který bude garantem přípravy   řady klíčových projektů v následujících oblastech: Ekonomický rozvoj města Rozvoj znalostní ekonomiky Podpora podnikání Podpory inovací Podpory školství, vědy a výzkumu Získávání investic a dotačních titulů

Celý článek
Stanovisko TOP 09 k jednání zastupitelstva ze dne 27.01.2011
3. 2. 2011

Stanovisko TOP 09 k jednání zastupitelstva ze dne 27.01.2011

Místní výbor TOP 09  protestuje proti chování starosty města Písku JUDr. Ondřeje Veselého, který na posledním jednání zastupitelstva konaném 27.01. 2011 veřejně obvinil zastupitele za TOP 09 JUDr. Josefa Knota, že je ekonomicky motivován na provozu výherních hracích přístrojů, VHP. Starosta uvedl, že má informaci, která svědčí o ekonomické motivaci JUDr. Knota ve věci VHP přístrojů a vyzval jej, aby se k věci vyjádřil.

Celý článek
První řádné zastupitelstvo v Písku
12. 12. 2010

První řádné zastupitelstvo v Písku

Na prvním řádném zastupitelstvu v Písku  byl projednáván rozpočet města na rok 2011. Přestože se jedná o rozpočet mírně přebytkový, nebyl zastupiteli za TOP 09 podpořen. Důvodem bylo omezení prakticky všech investicí na jedné straně a na druhé straně žádné snížení neinvestičních prostředků. Tato situace byla předkladateli zdůvodněna, že se jedná o jakýsi  “polotovar“, který se bude během roku měnit o schválené investiční akce. Tím se ale rozpočet původně mírně přebytkový stane těžce schodkovým, proto nemohl být našimi zastupiteli podpořen.

Celý článek
Ustavující zastupitelstvo města Písek
2. 12. 2010

Ustavující zastupitelstvo města Písek

Ustavující zastupitelstvo města Písek se sešlo 6.11.2010. MUDr.Rudolf Tyll nejprve za tříčlenný zastupitelský klub TOP 09 poblahopřál ČSSD k vítězství v komunálních volbách a sdělil, že respektují jejího lídra JUDr. Ondřeje Veselého jako přirozeného  kandidáta na starostu města, ale poté jasně kritizoval čtyři konkrétní skutečnosti, proč nepodpoří kandidáty koalice do Rady města.

Celý článek
Zastupitelé TOP09 v Písku
21. 11. 2010

Zastupitelé TOP09 v Písku

V podzimních komunálních volbách byli do píseckého zastupitelstva zvoleni 3 zastupitelé za TOP 09 -  JUDr. Josef Knot, MUDr.Rudolf Tyll a Klára Humpálová. Shodou okolností bývalí spolužáci z píseckého gymnázia narození v roce 1972. Přestože jim povolební vyjednávání určila roli opozice, hodlají svůj mandát vykonávat odpovědně a v souladu s předvolebním programem TOP 09. Zaměří se na prosazení bodů z tzv.  Protikorupčního desatera, schvalování vyrovnaných rozpočtů města a podporu rozumných investičních akcí.

Celý článek
Písek potřebuje rozhodného starostu
10. 9. 2010

Písek potřebuje rozhodného starostu

Zdravím všechny občany města Písku,jmenuji se Josef Knot a v letošních komunálních volbách budu usilovat o Vaše hlasy. V minulých týdnech jsem se Vám prostřednictvím tisku a dalších médií představil. Nyní bych Vás rád seznámil se svými záměry, pokud se stanu Vaším starostou.

Celý článek
7. 9. 2010

Webové stránky místní organizace TOP09 Písek

Zveme všechny příznivce města Písek na nově otevřené stránky TOP 09 Písek. Seznamte se s našimi kandidáty a především s programem, který bychom rádi realizovali v nadcházejícím volebním období.www.top09pisek.cz

Celý článek
6. 9. 2010

Kandidáti TOP 09 Písek se setkali s Karlem Schwarzenbergem

V rámci zahájení předvolební kampaně do komunálních voleb se setkala desítka kandidátů TOP 09 Písek s Karlem Schwarzenbergem v Pražské centrále TOP 09. V nabitém programu si pan kníže našel čas na společné focení i rozhovor. Vzhledem k tomu, že pan Schwarzenberg neskrývá svůj lokální patriotizmus a stál u zrodu této strany v písku, je pro něj budoucí politika TOP09 v Písku zajímavým tématem. Kromě politiky si vzpomněl i na čokoládu, které se v době jeho dětství v Písku vyráběla.

Celý článek
11. 8. 2010

Kandidátní listina TOP 09 pro volby do zastupitelstva města Písek

TOP 09 Písek odevzdala finální verzi kandidátky do podzimních komunálních voleb.

Celý článek
1 2 ... 20 ... 22 23 24 25
Články 231 - 240 z 247
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme