Místní organizace v regionu Písek:

Písek

Horosedly

Milevsko

Město podá na ministerstvo pro místní rozvoj žádost o dotaci  na investiční akci v okolí mateřské školy na sídlišti Jih
4. 2. 2013

Město podá na ministerstvo pro místní rozvoj žádost o dotaci na investiční akci v okolí mateřské školy na sídlišti Jih

Na svém včerejším jednání zastupitelstvo města Písek schválilo projekt regenerace panelového sídliště Jih.

Celý článek
„V krajských volbách jde i o budoucnost Písku, tak nebuďme lhostejní,“ vyzývá Josef Knot
4. 10. 2012

„V krajských volbách jde i o budoucnost Písku, tak nebuďme lhostejní,“ vyzývá Josef Knot

JUDr. Josef Knot pracoval v londýnské investiční skupině Arca Capital nejdříve jako právník se zaměřením na finance a posléze jako investiční manažera. V roce 2010 se rozhodl vstoupit do politiky a v komunálních volbách kandidoval za TOP 09. Před necelým rokem obsadil post neuvolněného místostarosty města Písek, stará se o  investice a rozvoj. Na kandidátce do krajských voleb ho najdete na šesté pozici.

Celý článek
Nové vedení TOP 09 Písek
26. 9. 2012

Nové vedení TOP 09 Písek

„Ze svého programu se pokusíme uplatnit co nejvíce,“ slibuje nově zvolený předseda písecké TOP 09 Josef Knot

Volební sněm má za sebou písecká TOP 09. Do pozice předsedy místní organizace byl zvolen místostarosta Písku JUDr. Josef Knot. Spolu s ním ve vedení zasedne místopředseda Ing. Jiří Kuchař. Do výboru místní organizace pak vedle Josefa Knota a Jiřího Kuchaře byli zvoleni Ing. Petra Trambová, Radovan Polanský a MUDr. Rudolf Tyll.

Celý článek
24. 9. 2012

Písek a Smrkovice spojí nová cyklostezka

Na stavbu je již vydané územní rozhodnutí, vypořádané jsou majetkoprávní vztahy a dokončuje se stavební řízení. Jsou tedy předpoklady pro to, aby vyznavači turistiky, cyklistiky a in-line bruslení mohli již na podzim příštího roku využívat novou cyklostezku spojující Písek a Smrkovice.

Celý článek
Písek hledá místo pro parkovací dům
12. 9. 2012

Písek hledá místo pro parkovací dům

Jednou z variant je prostor u hotelu Otava. Na jedné straně obyvatelé a návštěvníci města požadují zvýšení kapacity parkovacích míst, která zejména v turistické sezoně zdaleka nestačí požadavkům motoristů. Na druhé  straně je dosti početná skupina lidí nespokojených s množstvím aut parkujících na Velkém náměstí a žádajících omezení nebo úplné  zrušení parkoviště v této lokalitě.

Celý článek
Jednání zastupitelstva města Písek
10. 11. 2011

Jednání zastupitelstva města Písek

Písku po vystoupení ODS z koalice nastala během působení menšinové koalice neutěšená situace. Po dlouhých a náročných jednáních vedoucích k  vyřešení  tohotu stavu se podařilo vytvořit novou většinovou koalici mezi TOP 09, ČSSD a VPM. Dne 31.10.2011 došlo k podpisu nové koaliční smlouvy všemi zastupiteli za TOP 09, ČSSD, VPM a nezávislým zastupitelem Ing. O. Gottsteinem. Celý proces byl definitivně uzavřen úspěšnou volbou nových radních, která se konala na pravidelném zasedání zastupitelstva dne 3.11. 2011 ve 13.00 hod v Kulturním domě v Písku. Od tohoto dada jsou tedy všichni tři zastupitelé za TOP 09 Písek zároveň radními a JUDr. Josef Knot zastává funkci neuvolněného místostarosty s kompetencemi rozvoj, dotační politika města a dotační investice města. Koalice disponuje 15 mandáty a má tak nadpoloviční většinu v zastupitelstvu města.

Celý článek

Regionální výbor Písecko

Celý článek
26. 8. 2011

TOP 09 Písek podporuje rodiny s dětmi

Zastupitel za TOP 09 MUDr. Rudolf Tyll úspěšně předložil do červnového zastupitelstva návrh, který uložil radě města zajistit pro školní rok 2011/2012 otevření nového oddělení v 16.mateřské škole- Logry  . Návrh  vycházel z iniciativy matek, kterým nebylo vyhověno v žádosti o umístění dětí do mateřských škol.

Celý článek
26. 8. 2011

TOP 09 Písek představuje návrh na zřízení Výboru pro ekonomický rozvoj a podporu investic

Výbor pro ekonomický rozvoj a podporu investic (VERPI) má být klíčovým poradním orgánem města, který bude garantem přípravy   řady klíčových projektů v následujících oblastech: Ekonomický rozvoj města Rozvoj znalostní ekonomiky Podpora podnikání Podpory inovací Podpory školství, vědy a výzkumu Získávání investic a dotačních titulů

Celý článek
Stanovisko TOP 09 k jednání zastupitelstva ze dne 27.01.2011
3. 2. 2011

Stanovisko TOP 09 k jednání zastupitelstva ze dne 27.01.2011

Místní výbor TOP 09  protestuje proti chování starosty města Písku JUDr. Ondřeje Veselého, který na posledním jednání zastupitelstva konaném 27.01. 2011 veřejně obvinil zastupitele za TOP 09 JUDr. Josefa Knota, že je ekonomicky motivován na provozu výherních hracích přístrojů, VHP. Starosta uvedl, že má informaci, která svědčí o ekonomické motivaci JUDr. Knota ve věci VHP přístrojů a vyzval jej, aby se k věci vyjádřil.

Celý článek
1 2 ... 20 21 22 23 24 25
Články 221 - 230 z 244
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme