× Pohněme s tím. Společně!

Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Iveta Lojková
Místostarostka na Praze 18 - Letňany
Jsem členem TOP09 od roku 2010. Uznávám stejné hodnoty , proevropskou orientaci, zahraniční politiku, ochranu svobody . Jsem nespokojena se směrem , kterým se naše republika ubírá a jsem velmi nespokojena s naším prezidentem. Jsem však optimista a tedy doufám , že změna přijde brzy. Chci pro naše potomky svobodnou , nezadluženou prosperující zemi .
Marek Macůrek
zivnostnik
Chci se vrátit do české republiky,po mnoha letech strávených v cizině ,ale nechci se vracet do diktatury politicke a kapitálu která se upevňuje v České republice. Podporuji a volím TOP 09 .
Martin Uhlíř
marketingový specialista
Budu volit TOP 09. Nicméně předem velké díky všem, kdo budou volit některou z demokratických stran! Rudé a hnědé extremisty nebo populistického oligarchu s estébáckou minulostí prosím ne.

Básník Jan Zábrana o volbách roku 1946: "Vždycky znova a do nepříčetnosti mě nasere, když si uvědomím, že o mém osudu, o posranosti celého života rozhodli ti idioti, kteří v roce 1946 volili komunistickou partaj. Dobrovolně, ve svobodných, skutečně svobodných volbách! Jednačtyřicet procent voličů tehdy hlasovalo a odhlasovalo otroctví v ruském područí na kolik generací dopředu. Pak už se nikdy nic nedalo spravit, pak už žádné svobodné volby nebyly."
Andrea Novotná
Headhunter, lektorka a konzultantka
Když jsem se rozhodovala, do jaké strany vstoupit, vyhrála to nakonec TOPka. Znala jsem tam totiž několik lidí. A věděla jsem, že jsou pracovití, zodpovědní a féroví.
Ne se vším, co tato strana deklaruje, souhlasím. Ale sdílím to nejdůležitější - prozápadní orientaci a důraz na odpovědnost každého jednotlivce.


Ondřej Prošek
IT technik
Sdílím pravicové hodnoty orientované nejen na "okamžitý" výsledek, ale také s ohledem na "budoucí generace". Nechci být zodpovědný svým dětem, že jsme jim nechali "spálenou zemi". Hodnoty vyjadřované prostřednictvím vedení TOP09 mi připadají z dnešní nabídky pol. stran nejbližší.
Jáchym Suchánek
Student
Proč ne?
Stanislav Puffler
Ecommerce konzultant
Topku podporuji, protože je to silně proevropská demokratická a nepopulistická strana, která staví na morálních hodnotách, ideálech svobody a humanismu. Dlouho jsem nadával na aktuální politickou reprezentaci na Facebooku a nikam to nevedlo. Pak jsem se snažil politiku chvíli ignorovat a strkat před ní hlavu do písku, ale v nynější situaci to prostě nedokážu a vůbec mi to nešlo. Nezbývá než do politiky aktivně vstoupit.
Lukáš Grygarčík
Student, prodejce elektroniky
Proč volím a podporuji TOP 09? Protože je to poslední strana s posledními lidmi, která v dnešní době plné zavádějících a lživých informací, propagandy, populismu a bohužel také plné naivních a hloupých lidí, kteří na tyto informace a propagandu naletí, neztratila zdravý rozum a racionální myšlení a jako jediná předkládá opravdu smysluplná a do budoucna udržitelná a přínosná řešení.
Jaroslava Blažková
poradce zdravého životního stylu
Podporuji TOP 09, protože je to pravicová strana nejméně zkompromitovaná a nemá populistické cíle.
Ondřej Švec
Živnostník
Nelíbí se mi současná politická situace a nálada ve společnosti. Top09 je pro mě zárukou demokracie a prosazování liberálních a tradičních hodnot.
Šimon Reich
lékař, chirurg
Od doby, co prof. Masaryk dal vzniknout naší zemi, jsme byli dvakrát tvrdě sraženi na kolena. Téměř celých 50 let byl náš národ likvidován fyzicky, duchovně, ideově a filosoficky. Díky Sametové revoluci jsme však bez jediného výstřelu byli schopni se osvobodit. Následovala jedná velká párty, kterou charakterizovala přehnaná očekávání většiny občanů.

Muselo nutně přijít zklamání, které bez pochyby bylo v mnoha případech oprávněné - politické elity v mnohém selhaly. Naštěstí jsme stále svobodná země se zastupitelskou demokracií, avšak chyby u nás samotných jsme nedokázali dostatečně reflektovat a o to snadněji jsme se v posledních několika letech nechali opít rohlíkem sladkého populismu a oligarchie, která toho času začíná (minimálně potenciálně) ohrožovat naše základní hodnoty, principy demokracie a svobody.

Tomuto zlu je nutné se postavit. A jedním z bojovníků proti této novodobé formě totality je zcela jistě Top09. Rozhodl jsem se této straně pomoci, stejně jako mládežnické organizaci Top tým.

Přál bych si, abychom se jako národ navrátili ke kořenům. Abychom nemuseli začít znova od nuly, tak je třeba mezi občany (především mezi ty mladší) vnést porozumění a úctu k ideálům našeho zakladatele.

My všichni z Top09 musíme v tomto jít příkladem a na morální a ideové resuscitaci našeho národa aktivně pracovat.
Martin Mecerod
pracovník služeb zákazníkům
TOP 09 je dnes jediná skutečná pravicová strana
Martin Budi
Podnikatel
Protože top09 mi příjde jakojedina strana z nazorem..
Jan Přibil
Business analytik
Zahraniční politika je pro mě nejdůležitějším politickým tématem. Podporuji TOP09, protože se aktivně snaží blokovat snahu části voličů a politiků odtrhnout nás od EU.
Jana Pitrová
osvč
TOP 09 volím stále, nemám důvod to měnit. Z pravicových stran se mi nejvíce líbí.
Tomáš Matovič
technolog, konstruktér CAD
TOP09 je jediná strana, která se snaží pořádnou systémovou změnu vedoucí k uvolnění rukou všech. Hlavně ale drží demokratický standard. A to se mi líbí.
Tomáš Novotný
programátor, invalidní důchodce
Pro mě jako pro občana ČR TOP 09 přináší slušnost, sílu, otevřenost, neústupnost, zásadovost, podporu EU jako celku, podporu svobody jedince, podpora Václava Havla a jeho ideálů, které jsou pro naši společnost velmi důležité.
Prostě NEUHNEME.
Václav Baláček
Překladatel
Věřím tradičním stranám a tradičním politikům.
Anežka Kohoutová
Psycholožka, odborná asistentka na UHK
Protože sdílím podobné hodnoty a politické názory. Oceňuji, že topka není populistickou stranou a jako jedna z mála do politiky vnáší zodpovědnost a morálku. Líbí se mi, že klade důraz na vzdělanost a odbornost a to i ve svých řadách. Vážím si mnohých jejich představitelů, zejména Karla Schwarzenberga (který je pro mě v mnohém autoritou), dále oceňuji Markétu Pekarovou Adamovou, která kultivuje politické prostředí a těším se na výroky a proslovy pana Miroslava Kalouska, který umí přiléhavě vystihnout podstatu věci.
Martin Pačovský
Programátor
TOP 09 je pro mě strana s jasným názorem se kterou se dlouhodobě ztotožňuji víc, než s jakoukoli jinou současnou stranou. Na rozdíl od jiných stran není populistická, a věřím, že ji neřídí oligarchové. Jo a Kalousek mě prostě baví :).
 <  1 2 3 4 5 6 ... 10 ... 76 77   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme