Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Jiří Šesták

Jiří Šesták

Kandidát do Senátu za obvod č. 14 - České Budějovice (za STAN)

Místopředseda Senátu České republiky a bývalý ředitel Jihočeského divadla se narodil roku 1956 v Českých Budějovicích. Vystudoval herectví na DAMU, kde úspěšně dokončil v roce 2012 doktorandské studium. Se studenty založil Studentské univerzitní divadlo. Je členem Garanční rady Národního divadla a členem správní rady Akademie múzických umění. Od roku 2014 byl zastupitelem města České Budějovice.

Celý článek
Pavel Fischer

Pavel Fischer

Kandidát do Senátu za obvod č. 17 - Praha 12 (nezávislý s podporou TOP 09, STAN, ODS)

Diplomat, poradce Václava Havla a kandidát na prezidenta se narodil roku 1965. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a ve studiu pokračoval v Ženevě a na prestižní vysoké škole v Paříži. Během prezidentství Václava Havla působil v Kanceláři prezidenta republiky, poté byl českým velvyslancem ve Francii a Monaku a pracoval také na ministerstvu zahraničí.

Celý článek
Jiří Drahoš

Jiří Drahoš

Kandidát do Senátu za obvod č. 20 - Praha 4 (za STAN)

Vědec, univerzitní profesor a bývalý předseda Akademie věd České republiky se narodil roku 1949. Absolvoval obor fyzikální chemie na VŠCHT v zastával prestižní funkci prezidenta Evropské federace chemického inženýrství. Obdržel řadu domácích i zahraničních vědeckých ocenění.

Celý článek
Pavel Dungl

Pavel Dungl

Kandidát do Senátu za obvod č. 23 - Praha 8

Přední český ortoped a traumatolog a přednosta ortopedické kliniky Nemocnice na Bulovce se narodil v roce 1948. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity a doktorské studium na Univerzitě Karlově. Absolvoval také četné stáže v zahraničí. Byl přednostou České společnosti pro ortopedii a traumatologii a prezidentem Evropské ortopedické pediatrické společnosti.

Celý článek
Zdenka Němečková Crkvenjaš

Zdenka Němečková Crkvenjaš

Kandidátka do Senátu za obvod č. 71 - Ostrava-město (nezávislá s podporou TOP 09, ODS a Soukromníků)

Narodila se roku 1976 v Ostravě. Prvních 15 let svého života prožila v Sarajevu. Vystudovala Lékařskou fakultu v Olomouci a nastoupila na Popáleninové centrum ve Fakultní nemocnici Ostrava, které už desátým rokem vede. V letech 2010 až 2014 byla zastupitelkou města Ostrava.

Celý článek
Uhlíř: V Senátu chci hájit zájmy České republiky
15. 6. 2018

Uhlíř: V Senátu chci hájit zájmy České republiky

Na Rokycansku a severním Plzeňsku bude za TOP 09 do Senátu kandidovat známý občanský aktivista Martin Uhlíř.

Celý článek
Martin Uhlíř

Martin Uhlíř

Kandidát do Senátu za obvod č. 8 - Rokycany

Bývalý zastupitel Prahy 10 se narodil v roce 1976. Vystudoval Provozně ekonomickou fakultu ČZU a od roku 2004 pracuje v oboru online médiích a marketingu. Pracoval například pro Aktuálně.cz, E15 nebo Centrum.cz. Podílel se také na založení několika občanských iniciativ.

Celý článek
BACK2TOP! Postavíme se za vás, nabízíme kvalitní osobnosti
14. 6. 2018

BACK2TOP! Postavíme se za vás, nabízíme kvalitní osobnosti

BACK2TOP – zpátky k Topce, zpátky na vrchol. S tímto heslem dnes zahájila TOP 09 volební kampaň do Senátu a do zastupitelstev obcí a měst. Strana dnes představila své zástupce, které nabídne voličům v podzimních senátních a komunálních volbách.

Celý článek
Miroslav Balatka

Miroslav Balatka

Kandidát do Senátu za obvod č. 2 - Sokolov (za STAN)

Geodet, bývalý opoziční zastupitel Sokolova a kandidát do Poslanecké sněmovny se narodil roku 1970. Vystudoval geodezii a kartografii na ČVUT v Praze. V roce 2012 se stal zastupitelem Karlovarského kraje a v roce 2017 kandidoval za tento kraj do Poslanecké sněmovny.

Celý článek
Společně za rozumný a slušný senát
4. 6. 2018

Společně za rozumný a slušný senát

Celý článek
1 2 3 4 5
Články 31 - 40 z 49
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme