Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Prahu 4 povede koalice ODS, TOP 09 a ANO 2011
30. 9. 2022

Prahu 4 povede koalice ODS, TOP 09 a ANO 2011

Městskou část Praha 4 bude v dalších čtyřech letech spravovat koalice ODS, TOP 09 a ANO 2011. V Zastupitelstvu MČ Praha 4 bude mít většinu 23 hlasů, třináct mandátů získala ve volbách volební koalice Společně a 10 hlasů hnutí ANO 2011.

Celý článek
Jdeme SPOLEČNĚ ODS a TOP 09
23. 8. 2022

Jdeme SPOLEČNĚ ODS a TOP 09

Vážení sousedé z Prahy 4, 23. a 24. září letošního roku nás čekají komunální volby a ODS s TOP 09 budou na Čtyřce kandidovat společně v koalici. Proč? Už téměř čtyři roky pro Vás na radnici pracujeme SPOLEČNĚ a měníme Prahu 4 k lepšímu. Provedli jsme opravy většiny škol a všech divadel, otevřeli uzavřené Branické divadlo, úspěšně dokončili stavbu koupaliště Lhotka, v září dokončíme stavbu nového lékařského domu na Novodvorské, přiměli jsme magistrát konečně opravit terasu a schodiště na Budějovické, vybudovali nové byty v Táborské ulici, vybudovali jsme nový park v Jeremenkově ulici, zdvojnásobili počet workautových hřišť, připravili revitalizaci parků Jezerka, Na Pankráci a Na Fidlovačce a mnoho dalšího. Zároveň jsme čelili mimořádné výzvě – zvládnout SPOLEČNĚ s Vámi epidemii nemoci COVID 19 a pomoci, nakolik bylo v našich silách, těm, které postihla nejvíce. Při tomhle všem jsme zjistili, že si jednoduše lidsky i programově rozumíme a že se můžeme vzájemně spolehnout na to, že naši partneři jsou pracovití lidé, kteří chtějí Čtyřku rozvíjet ve fungující a přívětivé místo pro život. 

Celý článek
Místní organizace TOP 09 Praha 4 opět zvolila úspěšné vedení
6. 5. 2022

Místní organizace TOP 09 Praha 4 opět zvolila úspěšné vedení

Sehraný tým se nemění. Staronové vedení si na začátku května zvolila místní organizace TOP 09 Praha 4. Jejím předsedou je i nadále radní Prahy 4 pro investice a také zastupitel Filip Vácha. Post místopředsedy obhájil Petr Kučera, který je rovněž čtyřkovým zastupitelem.

Celý článek
Koalice Společně ODS a TOP 09 na Praze 4 podepsala koaliční dohodu
26. 4. 2022

Koalice Společně ODS a TOP 09 na Praze 4 podepsala koaliční dohodu

Dne 25. dubna podepsala koalice Společně ODS a TOP 09 Dohodu o spolupráci pro volby do Zastupitelstva Městské části Praha 4 v roce 2022. Smlouvu podepsali předsedové obou koaličních stran, Marek Benda za ODS Praha 4, a Filip Vácha, za TOP 09, s vědomím společné vůle prosazovat programová východiska a hodnoty, které tyto strany dlouhodobě prosazují jak na celostátní, tak na komunální úrovni a s odpovědností k dalšímu vyváženému rozvoji Městské části Praha 4.

Celý článek
Terasa na Budějovické je opravená a opět otevřena
16. 12. 2021

Terasa na Budějovické je opravená a opět otevřena

V pátek 10. prosince 2021 se opět pro veřejnost otevřela terasa nad jižním vestibulem metra C – Budějovická. Samotná rekonstrukce probíhala od července letošního roku a hlavní město přišla na přibližně 34 milionů korun. Výstup z metra, pokud v pondělí dobře dopadne přejímka, má být podle DPP otevřen už v pátek 17.12. 2021 odpoledne.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme