× Pohněme s tím. Společně!

Co nového na Praze 5? Podívejte se!

Pravidelně informujeme o tom, co se děje na radnici Prahy 5.

Akce Drakiáda v Jinonicích

4. 10. 2014
Dětí dorazilo až nad očekávání mnoho a celý den se tak skvěle vydařil, jak můžete sami vidět na přiložených fotografiích.
Číst více

Anketa: Co nás trápí na Praze 5?

1. 10. 2014
Číst více

Hudeček: Billboardová lobby útočí na svobodnou soutěž

12. 9. 2014
Pražský primátor Tomáš Hudeček oznámil, že billboardová společnost pozastavila jeho straně předvolební kampaň, a to v rozporu se smlouvou. 
Číst více

Jdeme do voleb! Všechny informace o volbách na Praze 5 nyní najdete také na webových stránkách www.radek-klima.cz

Spustili jsme nové webové stránky www.radek-klima.cz, na kterých najdete profil našeho kandidáta na starostu Prahy 5, aktuality, plánované akce, naše vize pro Prahu 5 a mnoho dalšího.
Číst více

Zachránce židovských dětí sir Nicholas Winton slaví dnes 105 let!

19. 5. 2014
O Wintonových zásluhách svět dlouho nevěděl. Do povědomí veřejnosti se dostal až v roce 1988, kdy o něm televize BBC natočila dokument a on se ocitl ve studiu s lidmi, které zachránil.
Číst více

O víkendu se v Lahovicích otevře zavěšená cyklostezka

9. 4. 2014
Lávka propojuje velmi frekventované cyklostezky na obou stranách Vltavy. Vznikla při výstavbě jižní části vnějšího okruhu, který byl otevřen v roce 2010. Stavbu připojovacích ramp ale oddálily spory při výkupu potřebných pozemků v Komořanech a další procesní průtahy, uvedl primátor Tomáš Hudeček.
Číst více

Eva Vorlíčková interpelovala zastupitelku hlavního města Prahy Martu Semelovou (KSČM)

27. 2. 2014
Přečtěte si celé znění textu, kterým Ing. Eva Vorlíčková interpelovala na zastupitelstvu hlavního města Prahy Martu Semelovou (KSČM).
Číst více

Předvolební tažení Na pivo s Karlem odstartovalo na Barrandově

23. 9. 2013
Nová série předvolebních setkání Na pivo s Karlem odstartovala včera, v neděli 22. 9. 2013 na pražském Barrandově v restauraci U Vondráčků. Trnkovo náměstí není zrovna centrum Prahy, kudy by proudili destetisíce lidí, přesto byl zájem o setkání s naším předsedou Karlem Schwarzenbergem a kandidáty TOP 09 velký.
Číst více

Jak bude vypadat tramvajové spojení Pankráce a Smíchova?

16. 6. 2013
S chystanou změnou územního plánu se opět otevřela diskuze nad možnou výstavbou a podobou nového mostu, který by měl spojovat Prahu 4 a Prahu 5 přibližně v úrovni Jeremenkovy ulice. Pojďme se tedy na celý projekt podívat trochu podrobněji. O vybudování nového mostu situovaného mezi Barrandovským a Palackého mostem se mluví již mnoho let. Poslední podrobnější materiál k tomuto tématu si nechal Útvar rozvoje města vypracovat na konci roku 2007. Studie měla prověřit nejenom možnost tramvajového spojení Pankráce a Smíchova, ale především se zaměřit na propojení dvou významných tramvajových radiál situovaných na obou březích Vltavy mimo centrum města.
Číst více

Rozhovor s předsedkyní TOP 09 Praha 5

4. 4. 2012
Vyzpovídali jsme předsedkyni naší regionální organizace TOP 09 Praha 5, Ing. Evu Vorlíčkovou..
Číst více
 <  1 2 3 4   > Články 21 - 30 z 31

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme