Regionální organizace TOP 09 Praha 3

Webové stránky Regionální organizace TOP 09 Praha 3 najdete na adrese www.top09praha3.cz.

Ladíme trojku

20. 8. 2014
Dnes jsme spustili volební web TOP 09 Praha 3. Na www.ladimetrojku.cz najdete kromě aktuálních informací i profily kandidátů a stručný volební program. Kompletní volební program zveřejníme 1. září.
Číst více

Občany Prahy 3 už naštěstí nerozdělují kontroverzní témata, říká starostka Hujová

22. 5. 2014
O koalici v Praze 3, kampani před podzimními komunálními volbami, plánovaných investičních akcích v letošním roce a také o její politické budoucnosti si server Pražský patriot povídal se starostkou Vladislavou Hujovou (TOP 09). „Nemám potřebu měnit stranický dres,“ řekla.
Číst více

Starostka Hujová plánuje reformu bytové politiky

27. 2. 2014
Starostka Prahy 3 Ing. Vladislava Hujová (TOP 09) plánuje reformu bytové politiky, má už dost čekání; převzala iniciativu a zpracovala návrh na nová pravidla bytové politiky Prahy 3. Chce jím zabránit nehospodárnosti při nakládání s bytovým fondem a zaručit maximální transparentnost při přidělování obecních bytů.
Číst více

TOP09 chce změnit volební pravidla na Praze 3

5. 2. 2014
Starostka MČ Praha 3 Ing. Vladislava Hujová společně s dalšími zastupiteli z TOP09 chce  prosadit, aby Praha 3 v následujících komunálních volbách byla zastoupena pouze jedním volebním obvodem namísto předchozích čtyř. Snaží se tak zvrátit důsledky stávajícího, velmi kritizovaného a účelově zřízeného systému, který výrazně znevýhodňuje malé politické strany.
Číst více

Praha 3 podá žalobu na magistrát kvůli výstavbě na Nákladovém nádraží

22. 1. 2014
Městská část Praha 3 podá žalobu na magistrát s požaduje zrušení jím vydaného územního rozhodnutí pro výstavbu na Nákladovém nádraží Žižkov, konkrétně správního rozhodnutí, kterým magistrát povolil umístění stavby multifunkčního centra v severní části žižkovského nákladového nádraží.
Číst více

Praha 3 je první pražskou částí, která bude zveřejňovat své smlouvy v internetovém Registru smluv

15. 1. 2014
Starostka městské části Prahy 3 Ing. Vladislava Hujová dnes Radě předložila návrh na zveřejňování veškerých smluv městské části v Registru smluv na internetu. Návrh byl Radou schválen. Praha 3 se tak připojuje k několika dalším obcím a městům v České republice, která již právě pomocí Registru smluv tyto dokumenty zveřejňují a zároveň tím získává prvenství mezi pražskými městskými částmi.
Číst více

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce Vám přeje TOP 09 Praha 3
Číst více

Další miliony v kauze Lupáčova

18. 12. 2013
Praha, 18.12.2013 - Obchodní společnost Správa majetkového portfolia Praha 3, a.s. dnes podala doplnění trestního oznámení ohledně rekonstrukcí panelových domů v ulici Lupáčova. Projekt na rekonstrukci vznikl v roce 2007 a samotná realizace byla dokončena o 5 let později s náklady ve výši 788 mil.Kč. Zda a o kolik byla rekonstrukce předražena ukáží nejbližší měsíce.
Číst více

Poděkování voličům

2. 12. 2013
Vážení a milí,je po předčasných parlamentních volbách a my bychom rádi touto cestou co nejsrdečněji poděkovali jak za hlasy svým voličům, tak i členům a dobrovolníkům za  angažovanost ve volební kampani, zadarmo a ve svém volném čase. Podpora Vás všech nám přinesla opětovné vítězství v Praze  a zisk velmi slušných sedmi křesel v poslanecké sněmovně.Doufáme,že Vaše podpora nás bude provázet i příští rok,kdy nás čekají volby do Evropského parlamentu, na Magistrát hl. města Prahy a obecního zastupitelstva.Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme Vám všem i Vašim blízkým klidné dny.
Číst více

Alibismus v Mahlerových sadech

29. 11. 2013
Budování hřiště na minigolf v Mahlerových sadech, který je soukromým parkem ve vlastnictví Českých Radiokomunikací a.s. může těšit opravdu jen málokoho. Co těší ještě méně je alibismus, s jakým k této věci přistupují někteří námi zvolení zastupitelé. Svalování viny mimo jiné na občana, že to byl on kdo zaspal, neprotestoval a tak co vlastně čekal, mě přimělo k uveřejnění zápisů z jednání výboru pro územní rozvoj ZMČ Praha 3
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 ... 10 ... 14 15   > Články 31 - 40 z 142

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme