× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 3

Webové stránky Regionální organizace TOP 09 Praha 3 najdete na adrese www.top09praha3.cz.

Alibismus v Mahlerových sadech

29. 11. 2013
Budování hřiště na minigolf v Mahlerových sadech, který je soukromým parkem ve vlastnictví Českých Radiokomunikací a.s. může těšit opravdu jen málokoho. Co těší ještě méně je alibismus, s jakým k této věci přistupují někteří námi zvolení zastupitelé. Svalování viny mimo jiné na občana, že to byl on kdo zaspal, neprotestoval a tak co vlastně čekal, mě přimělo k uveřejnění zápisů z jednání výboru pro územní rozvoj ZMČ Praha 3
Číst více

Činy hovoří více než slova

26. 11. 2013
Je velice podivné, že pan PhDr. Matěj Stropnický vede stále od roku 2012 soudní spor s akciovou společností kvůli neposkytování informací. Nerozumím tomu. Je zástupcem starostky, je členem rady MČ, která vykonává funkci jediného akcionáře společnosti, zastupitelé za ŽnS mohou být v představenstvu a dozorčí radě SMP a.s.. Tedy v přímém  přístupu k tolik žádaným informacím nikdo nebrání.
Číst více

Zelení se v Praze 3 zbavují koaliční odpovědnosti

19. 11. 2013
Na pozici ředitele bylo vyhlášeno výběrové řízení, ze kterého však ani po více než třech měsících nevzešel žádný uchazeč, který by splňoval „Pravidla pro výběr nového ředitele nástupnické organizace Správy majetkového portfolia Prahy 3.“ Tato pravidla schválilo představenstvo společnosti na návrh zástupce Strany zelených v průběhu června letošního roku.
Číst více

Zbabělost vane od ODS

30. 9. 2013
Je mi smutno při pohledu na muže, kteří jsou bezpáteřní a bez špetky mužství. Přemýšlel jsem intenzivně, kdy chlap přijde o důstojnost nebo „chlapáctví“? Bude to asi tím co dělá, kým je a s kým pracuje.
Číst více

Žižkovské listy – pomlouvačná kampaň ODS pokračuje

27. 9. 2013
Po Radničních novinkách následuje druhý díl věčně recyklované pomlouvačné kampaně ODS vůči mé osobě i proti Mgr. Jaroslavě Sukové a občanskému sdružení Osvěta, tentokrát prostřednictvím Žižkovských listů. Opět jsem nucena účelově rozvíjené nepravdy uvést na pravou míru.
Číst více

Radniční novinky aneb zoufalství ODS

23. 9. 2013
Na brutální politický styl ODS jsem již od svého nástupu do funkce starostky zvyklá, ale právě proto musím pro všechny ostatní uvést na pravou míru některá témata zářijových Radničních novinek, které vydává Občanská demokratická strana Praha 3. Jistě jste postřehli, že ODS si „vypůjčila“ grafiku od Radničních novin, ale tomu se ani nedivím, když jsou dlouhodobě zvyklí parazitovat na městské části Praha 3 prostřednictvím Žižkovských listů.
Číst více

Volby do PSP ČR 2013 - Hlavní město Praha

Za Prahu 3 kandidují: 4. Gabriela Pecková 20. Martin Dlouhý 34. Zuzana Bonhomme Hankeová Podívejte se na kompletní pražskou kandidátku uvnitř článku.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 7 ... 10 ... 14 15   > Články 41 - 50 z 143

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme