Mediální výstupy

Jaromír Drábek:
30. 7. 2009 | 09:43

Jaromír Drábek: "Paroubkovy podivné daně"

V textu Kdo vlastně vede hon na úspěšné (HN, 23. července) se Jiří Paroubek zamýšlel nad nevolí, kterou vzbuzuje plán ČSSD znovuzavést daňovou progresi. Snad z nepozornosti byl v článku zcela zamlžen rozdíl mezi pojmy sazba daně a výše daně. Pokud se předsedův přítel – americký manažer – zděsil představy, že by platil stejné daně jako uklízečka, nelze se divit. ...

Celý článek
29. 7. 2009 | 11:07

Šmucler chce do parlamentu

Majitel mariánskolázeňské nemocnice a bývalý moderátor potvrdil, že bude kandidovat za TOP 09Karlovy Vary - Zajímavé jméno dostanou na výběr voliči při říjnových předčasných parlamentních volbách. Za novou stranu TOP 09 bude v Karlovarském kraji jako lídr kandidovat lékař, podnikatel a bývalý televizní moderátor Roman Šmucler. Ostatní partaje už mají kandidátku kompletní, TOP 09 ji sestaví do čtrnácti dnů.

Celý článek
Vyrovnat rozpočet? Leda za 7 let
29. 7. 2009 | 10:53

Vyrovnat rozpočet? Leda za 7 let

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek chce vstoupit do dějin a jít do voleb jako zodpovědný politik. V době, kdy díra ve státní kase láme rekordy, je jeho cílem dosáhnout vyrovnaného rozpočtu. Dřív než do roku 2016 to ale podle Kalouska nepůjde.

Celý článek
Svému mozku věřím
29. 7. 2009 | 10:34

Svému mozku věřím

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg vysvětluje, proč by nešel do koalice s ČSSD, ale s ODS ano.

Celý článek
Karel Tureček: Betonem řeky rozhodně poutat nebudeme
28. 7. 2009 | 09:42

Karel Tureček: Betonem řeky rozhodně poutat nebudeme

V souvislosti s povodněmi se – zcela logicky – opět rozbíhá diskuse o účinné ochraně před jejich působením.  A opět se objevuje varování před novými přehradami, případně i před stavbami poldrů, jež by mohly být účinné při vylití řek, ale už méně při bleskové povodni, jakou jsme zažili letos. Univerzálním řešením má být návrat k přirozenému toku řeky.

Celý článek
Parkanová: Hlasy nám dají mladí
27. 7. 2009 | 11:19

Parkanová: Hlasy nám dají mladí

Jižní Čechy - Poslankyně Vlasta Parkanová bude v kraji lídrem nové politické strany TOP 09 v letošních říjnových parlamentních volbách. „Každý, kdo přijme takovou nabídku, tak věří v úspěch,“ říká v rozhovoru pro MF DNES Parkanová.

Celý článek
Václav Horáček: „Sněmovna potřebuje starosty“
24. 7. 2009 | 10:19

Václav Horáček: „Sněmovna potřebuje starosty“

Železný Brod - Patnáct let „starostuje“ v Železném Brodě a od loňského podzimu je také krajským zastupitelem. Václav Horáček se letos uchází o místo v Poslanecké sněmovně. Pokud uspěje, nechce sedět na třech židlích. Přesto nevylučuje, že by do příštích komunálních voleb starostou zůstal. 

Celý článek
Pavel Kotrba: Naděje pro pravici
23. 7. 2009 | 21:00

Pavel Kotrba: Naděje pro pravici

Před časem jsem psal článek týkající se problému tříštění pravice, a to v duchu, že pokud by se našla opravdu pravicová strana, která splní předpoklady jako jsou silné osobnosti a nějaký hodnotový obsah, který se v poslední době z politiky absolutně vytratil (mezi ODS a ČSSD se stírají rozdíly čím dál více i po stránce prvoplánového marketingového chování), může to být naopak pro pravici a pro lidi v republice celkově spása před nebezpečným scénářem. Celý článek

Celý článek
Schwarzenberg: Zajac se ze slovenské reformy poučil
23. 7. 2009 | 20:12

Schwarzenberg: Zajac se ze slovenské reformy poučil

PRAHA - Top 09 představila svou vizi reformy zdravotnictví v režii Rudolfa Zajace. Nebojí se Karel Schwarzenberg, že spojení s bývalým slovenským ministrem zdravotnictví straně uškodí? "Proč? Je to jeden z největších odborníků," říká lídr Top 09 v rozhovoru pro Lidovky.cz.

Celý článek
Protipovodňová opatření
23. 7. 2009 | 14:28

Protipovodňová opatření

Lijáky jako v˙tropech, bleskové povodně, tornáda nikoliv kdesi na Floridě, ale uprostřed střední Evropy a nebere to konce. Co se to děje - s˙počasím nebo s˙námi? Především ale co, jestli vůbec něco, s tím můžeme dělat. O tom diskutovala Lída Rakušanová s náměstkem ministra zemědělství pro vodní hospodářství Karlem Turečkem.

Celý článek
1 2 ... 759 760 761 762 763 ... 766 767
Články 7601 - 7610 z 7662
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme