Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Pavel Janků
OSVČ, Student
Protože jsem pravičák, který volí lepší budoucnost...
Lubor Veleba
jednatel společnosti
TO 09 má fakt kvalitní lidi. A velmi nekompromisně chce, aby v republice bylo prostředí svobodné, pro občany tvůrčí a bez rozhodujících hlupáků. V tomto směru se vyjadřuje jasně a otevřeně. Což se o ostatních stranách říci nedá. Bez přehánění myslím, že situace je vážná.
Milan Bastl
programátor IT
Protože potřebujeme občanskou, proevropskou, rozumně konzervativní, liberálním postojům otevřenou politickou stranu s  odporem ke xenofobii, ideologické nenávisti a bez mafiánských loutkovodičů.
Jana Zimmermannová
Student FF
Protože chci žít ve svobodném státě, Karel Schwarzenberg je úžasný člověk a ministr zahraničí, TOP 09 se nebojí udělat nepopulární kroky, které jsou potřeba. A protože je zárukou toho, že udělá všechno proto, aby se tento stát nestal státem Miloše Zemana a jemu podobných vypočítavých egoistů, kteří řadu věcí nerespektují...
Renata Van Vleet
manažerka
Jsem hrdá Češka, vím, kde jsem doma a vážím si svobody.
Pan Schwarzenberg je pro mne důvěryhodným předsedou strany, která nás dokáže sjednotit a vyvést z tohoto chaosu.
Potřebujeme řád a pravidla, která platí, abychom plouživými kroky dnešní politiky nepřicházeli o svou zem, českou tradici a hlavně svobodu.
Věřím i panu Kalouskovi, že přísnými kroky dokáže oddlužit naši zem. V životě nikdy není nic zadarmo, někdy musíme zatnout zuby a pro dobro našich dětí se na čas uskromnit. Pokud někdo slibuje blahobyt zadarmo, tak je něco špatně! Pak je to laciná a lživá kampaň. Vždyť už i naše babičky věděly, že... Bez práce nejsou koláče!
V naši zemi chybí politické vedení a autorita, na kterou můžeme být hrdí, proto dávám důvěru TOP 09.
Na oplátku mohu slíbit, že i já budu žít jako občan této země poctivě, zodpovědně, aktivně, se zájmem o druhé.
Děkuji, že jsem se mohla svobodně vyjádřit a věřím, že budu vyslyšena.
Martin Churavý
Politolog
Protože věřím, že bude prosazovat vpravdě odpovědnou politiku.
Lukáš Plocek
Student
Volím stranu, která má své názory a stojí si za nimi. Protože věřím, že pan Schwarzenbegr se snaží změnit věci k lepšímu a není v politice kvůli výdělku. Věřím, že v této straně vládne moudrost a né peníze.
Radislav Šumbera
středoškolský učitel
1. důvěra v Karla Schwarzenberga a Miroslava Kalouska
2. důvěra v zásadě správné směrování vývoje České
republiky politikou TOP 09
Petr Valchář
Akrobat, herec
Podporuji, protože Top 09 je pro mě jako mladého, moderně žijícího člověka nejlepši strana, jak si udrže životní úroveň a krok se zbytkem západních vyspělých států.
Velké rozbité věci nejde změnit hned, chvíli to trvá, než se opraví a zrekonstruují a Top 09 to bez podpory potrvá mnohem déle, proto podporuji a vy také podporujte!
Petr Freiwillig
Památkář
Proč podporuji Karla? Je to prosté - jedině on je pro mě zárukou noblesy a lidské slušnosti v politice, je to člověk kterého si vážím a své morální kvality potvrdil už nesčíselněkrát! Proto prosím všechny - volte Karla! Karel is best! :-)
Jan Kutý
administrátor
TOP 09 je jediná politická strana která systematicky bojuje proti zadlužování země.
Ivo Rejnart
OSVČ
Protože neslibuje modré z nebe, ale pravdivě zhodnocuje skutečný stav věcí, jen tak dále, chybí mi masivní vysvětlovací kampaň zejména pro lidi s nižším IQ, díky. Ivo Rejnart
Jáchym Lukeš
Vývojář
Protože je to jediná strana, která dokázala udržet svůj směr a dodržuje předvolební sliby. Není stranou, která plká před volbami o úlevách na daních, příspěvcích a dalších neproveditelných populistických nesmyslech.
Josef Strejc
Senior
Protože z východních plání a stepí jde mráz po těle, ale i po duši, děkuji nechci, to jsem si užil dvaačtyřicet let.
Golfský proud Atlantiku, či její Aliance je příjemnější, hřejivější a Evropané jsme byli vždy - již za Sv. Vojtěcha, Karla IV. neb poděbradského Jiříka.
A která strana tento trend může udržet? Hádejte!!
Přece jen ta, která je TOP.
Dagmar Mašková
důchodkyně
V čele strany je noblesní a slušný pan Schwarzenberg,tato strana jediná nedělá populistické líbivé sliby,slibuje jen to,co může splnit a na co máme.
Albetro Garcia
It specialista
Tato strana má již dlouho mé sympatie. Karel, i když neumí mluvit a stále spí, je krásná loutka prezentovaná jako hodný strýček, rozumný stařík atd., když si představím kolik to dalo práce těm lobistům co za stranou opravdu stojí, tak mne to chytá u srdce.
Kateřina Krišicová
zaměstatnec sbírky listin
Chci, abychom měli vládu, která nebude dělat excesy a bude mít členy, kteří nás budou ve světě důstojně reprezentovat. Zároveň tvrdě a důsledně budou dekomunizovat naši společnost, abychom všichni mohli dostát svým právům a povinnostem.
Jiřina Strejcová
Důchodkyně
Volím TOP 09, stranu, která představuje budoucnost a nevrací se směrem k východu.
Michaela Blažková
speciální pedagog
Protože TOP 09 je strana pravicová, s reálným a pochopitelným programem. Osobnosti a osoby, které ji reprezentují, jsou na úrovni, na jaké by měl politik mít a je jim blízký termín "politická kultura". U mnohých nepostrádám inteligenci, přehled , rozhled a nadhled. Vtip a jiskra, které nechybí panu Kalouskovi perfektně doplňují noblesu lídra, pana knížete Schwarzenberga.
Kateřina Krišicová
živnostník
Chci, aby u nás konečně vznikl právní stát. Pan Schwarzenberg je pro mne seriózní člověk, který má přehled nejen o dění u nás, ale i o dění ve světě. Zároveň vidím, že kolem sebe si bere lidi schopné, kteří chtějí, aby byli potírány komunistické zločiny a nastaveny mantinely pro všechny stejně. Za spoluvlády ODS a TOP 09 konečně člověk viděl, že ti co podvádějí a kradou jdou do vězení a vychází celý moloch na veřejnost , ekonomika se zlepšila a státní dluh poklesl (ať si už levice říká co chce, všimli si toho i ve světě a ocenili nás za to), díky novému zákoníku budou konečně mít občané možnost se domoci svých práv a svobod a to i ti, co vlastní nemovitosti a pozemky (hlavně se zatrhne tipec, těm kteří akorát druhým ztrpčovali život. Chápu, že ti na něj nadávají a nechtějí ho.) Věřím, že s TOP 09 se budou dále prohlubovat demokratické principy a zákony a hlavně nabereme směr od levicového bordelu, který zavedl právě Zeman a spol. po volbách v roce 1999 a jen těžko se z těchto kolejí dostáváme.
 <  1 2 ... 69 70 71 72 73 74   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme