Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Petr Návara
Účetní
Jediná strana, se kterou se dlouhodobě ztotožňuji programově. Jediná strana která neslibuje zvyžování mezd, důchodů atd., aniž by věděla kde vzít prostředky. Jediná která chápe současnou situaci v EU a Evropě a stojí si za tím, abychom nedopadli jako Řecko, Itálie, Španělsko. Jediná která pochopila, že cesta k lepší budoucnosti je pouze z vlastních prostředků, a né žití na dluh, a s tím spojené úsporné opatření p.Kalouska.
Patrik Hebelka
účetní
Pana Karla Schwarzenberga si velice vážím a má mou plnou důvěru!
Pavel Zelenka
Obchodník
Jistá cesta k rozumnému státu
Jan Hruška
manazer
Top 09 prosazuje zdravý rozum, osobni odpovednost, stat jako servis pro obcany a firmy, svobodu a hlasi se k pravdolaskarum :-) Ja taky.
Ondřej Šimeček
VŠ student managementu a podnikání
Protože vím, že TOP 09 je správná volba.
Matěj Lauterkranc
Protože je to jediná strana která ví jak pomoc našemu národu. Velice si vážím dvou osob v této straně a to je pan Karel Schwarzenberg a pan Miroslav Kalousek. Velmi mě mrzí že lidi vyčítají panu Kalouskovi jak vedl ministerstvo financí ale podle mě to byla velmi dobrá cesta a nedělal to co dělá většina ekonomů že si vyberou určitý systém, cestu kterou budou řídit ekonomiku a když je tato cesta špatná tak hledají jinou. Pan Kalousek si vybral velmi radikální ale zato tu nejlepší možnou cestu. Bez těch kroků které děal by se stát více zadlužil. Proto volím TOP 09.
Eva Veselková
zdravotní sestra
Protože si vážím svobody.
Kateřina Růžičková
advokátka
Volím TOP 09 v čele s Karlem Schwarzenbergem, kterého jsem si přála za prezidenta. Neslibují vzdušné zámky a jejich myšlení a cíle se shodují s mými. Slušně, korektně a rozhodně je třeba bojovat proti rudému ďáblu. Nechci se červenat, až se naše země bude červenat. K tomu nesmí dojít!
Jdu volit TOP 09! Pro mě jediná alternativa!
Michal Eger
Manager
Podporuji a věřím panu Kalouskovi !!!
Ivana Zlateva
podnikatelka
Chci úsporný stát, už kvůli dětem. Nechci ani na chvíli zažít vládu ČSSD s komunisty!!!
Jan Hanuš
Technik
Jde-li o svobodu - jde o život...ve svobodě... a ten chci nejen pro sebe!
Ivo Kubeš
rentiér
Jsem také pro úsporný stát a proti populistickému rozhazování peněz.
Eva Morávková
Prtoze je to po dlouhe dobe jedina strana v parlmentu, ktera nas nezklamala. Jen skoda, ze pan knize neni nasi hlavou statu.
Miroslav Vodička
kontrolor kvality, osvč
Bo mam dĕtska, a Topce vĕřim..
Sofie Crháková
Věřím ve slušnost a čest a myslím,že právě TOP 09 tohoto dostojí.Chci,aby moje dítě vyrůstalo v zemi bez skandálů,korupce a "špíny".Velice si vážím pana K.Schwarzenberga,kterého jsem volila za prezidenta.
Vilém Hofman
Lékař-důchodce
Sleduji politickou angažovanost Krala Schwarzenberga od jeho nástupu do služeb státu(jeho slova) a jeho postoje byly vždy jasné a mohl jsme s nimi vždy souhlasit. Jeho moudrost provázená humorem je mi velmi sympatická a věřím mu. Proto budu opět volit TOP09. Za jeho dosavadní práci pro naši republiku mu děkuji a přeji mu hodně zdraví a sil . MUDr Vilém Hofman, Libáň
Mária Brindzáková
studentka
Hlavním důvodem mého rozhodnutí jsou hodnoty, které zastupuje pan Schwarzenberg. Je to člověk na správném místě (ikdyž ještě vhodnější by bylo místo na Hradě) a Pan Politik, takový, jakého naše země zoufale potřebuje. Jelikož jsem z Jihomoravského kraje, kde je lídrem dr. Kostřica, moje volba je jasná. Volím topku :-)
Jiří Hromada
OSVČ-důchodce
Protože věřím panu knížeti pro jeho kredit ve světě a moudrost
Jan Šmerek
Živnostník
Ačkoliv se neztotožňuji s kazdým názorem strany jako takové a stejně tak i jejich reprezentantů a ne zrovna vyjímečně mne popuzují gesta pana Kalouska, je strana TOP09 společně se Starosty uskupením, kterého si v naší republice vážím nejvíce a respektuji ji. A nemohu opomenout sympatie k této formě do jisté míry přímé komunikace s jejími sympatizanty.
Pavla Prokopová
učitelka - důchodce
Pan Kalousek i kníže jsou mi sympatičtí a věřím jim.
 <  1 2 ... 60 ... 66 67 68 69 70 ... 73 74   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme