Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Petr Zahradníček

Petr Zahradníček

Lídr TOP 09 v Karlovarském kraji

Krajský zastupitel Petr Zahradníček (56), který je lídrem TOP 09 v Karlovarském kraji, je dlouholetým zastupitelem v Lokti, kde vykonával funkci radního i místostarosty.

Celý článek
Michal Kučera

Michal Kučera

Lídr TOP 09 v Ústeckém kraji

Radní města Louny Michal Kučera (51), který je lídrem TOP 09 v Ústeckém kraji, řídí pobočku zahraniční elektrotechnické společnosti.

Celý článek
Jiří Klápště

Jiří Klápště

Kandidát na hejtmana Libereckého kraje

Vedoucí Správy CHKO Český ráj Jiří Klápště (37), který je v čele koaliční kandidátky TOP 09 v Libereckém kraji, dříve působil na Ministerstvu životního prostředí jako ředitel odboru obecné ochrany přírody a krajiny, kde mimo jiné koordinoval zpracování Adaptační strategie České republiky na změnu klimatu.

Celý článek
Aleš Cabicar

Aleš Cabicar

Kandidát na hejtmana Královéhradeckého kraje

Náměstek hejtmana Aleš Cabicar (53), který je v čele koaliční kandidátky TOP 09 v Královéhradeckém kraji, má v gesci oblast zdravotnictví.

Celý článek
Jiří Skalický

Jiří Skalický

Lídr TOP 09 v Pardubickém kraji

Primář pardubické nemocnice Jiří Skalický (65), který je lídrem TOP 09 v Pardubickém kraji, je zároveň dlouholetým zastupitelem Pardubic.

Celý článek
Zdeněk Dvořák

Zdeněk Dvořák

Kandidát na hejtmana Kraje Vysočina

Starosta Dolní Cerekve Zdeněk Dvořák (36), který vede koaliční kandidátku TOP 09 na Vysočině, se již jako zastupitel věnoval mimo jiné prorodinné a seniorské politice.

Celý článek
Jan Vitula

Jan Vitula

Kandidát na hejtmana Jihomoravského kraje

Náměstek hejtmana Jan Vitula (51), který je v čele koaliční kandidátky TOP 09 v Jihomoravském kraji, je zároveň starostou města Židlochovice.

Celý článek
Zdeňka Blišťanová

Zdeňka Blišťanová

Lídryně TOP 09 v Olomouckém kraji

Starostka Jeseníku Zdeňka Blišťanová (55), která je lídryní TOP 09 v Olomouckém kraji, dříve pracovala jako ředitelka základní školy.

Celý článek

Monika Klapková

Lídryně TOP 09 v Moravskoslezském kraji

Ředitelka gymnázia Monika Klapková (53), která je lídryní TOP 09 v Moravskoslezském kraji, je od roku 2018 zastupitelkou Opavy, kde působí také v komisi pro občanské obřady.

Celý článek
Rudolf Seifert

Rudolf Seifert

Lídr TOP 09 ve Zlínském kraji

Starosta města Holešov Rudolf Seifert (59), který je lídrem TOP 09 ve Zlínském kraji, je starostou od roku 2014, dříve působil v Holešově jako místostarosta již od roku 2006.

Celý článek
1 2 ... 10 ... 17 18 19 20 21
Články 181 - 190 z 205
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme