Volby

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Adamová: Babišovi jsou důchodci fuk. Za pár let se bude válet na Francouzské riviéře
26. 8. 2021

Adamová: Babišovi jsou důchodci fuk. Za pár let se bude válet na Francouzské riviéře

Premiéra Andreje Babiše (ANO) nezajímají dlouhodobé důsledky jeho politiky, jelikož je sám zabezpečen a svůj důchod si užije v poklidu na Francouzské riviéře. Zatímco mladí Češi se musí obávat, zda sami vůbec nějaký důchod budou jednou mít. 

Celý článek
Lukáš Otys

Lukáš Otys

lídr TOP 09 v Karlovarském kraji, podnikatel, místopředseda TOP 09

Bc. Lukáš Otys, MBA, se narodil 5. 1. 1985 v Ostrově. Vystudoval Vysokou školu aplikovaného práva v Praze a Ústav práva a právní vědy.

Celý článek
Michal Kučera

Michal Kučera

lídr TOP 09 v Ústeckém kraji, radní Ústeckého kraje, ekonom a báňský inženýr

Ing. Michal Kučera, lídr TOP 09, se narodil v roce 1968 v Ostravě, kde také studoval na gymnáziu a na Vysoké škole báňské. Od roku 1989 však žije se svou rodinou v Lounech, kde je již řadu let činným zastupitelem.

Celý článek
Zdeněk Chmelík

Zdeněk Chmelík

lídr TOP 09 v Libereckém kraji, majitel výrobní firmy, zastupitel města Liberec

Zdeněk Chmelík (46 let) je členem TOP 09. Je majitelem a technickým ředitelem rodinné firmy, do jejíhož chodu se zapojil hned po maturitě na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické. Do politiky vstoupil v roce 2010 pod hlavičkou nově vzniklé TOP 09. Od roku 2018 je zastupitelem Liberce, kde působí ve výboru pro životní prostředí a rozvoj města, je také aktivním členem dozorčí rady TSML. Jeho cílem je do politiky vnést pragmatický přístup k řešení problémů podle hesla „Chcete-li, aby se věci kolem vás zlepšily, musíte se o to sami přičinit.“

Celý článek
Matěj Ondřej Havel

Matěj Ondřej Havel

lídr TOP 09 v Královéhradeckém kraji, ředitel Gymnázia J. K. Tyla Hradec Králové

Mgr. Matěj Ondřej Havel, Ph.D., se narodil v roce 1987 v Hradci Králové. Vystudoval učitelství pro střední školy (v kombinaci český jazyk-dějepis) a sbormistrovství, dále doktorské studium v oboru historické vědy. Po studiích začal pracovat jako učitel na biskupském gymnáziu, v současnosti je ředitelem Gymnázia J. K. Tyla v Hradci Králové.

Celý článek
Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

lídr koalice SPOLU v Pardubickém kraji, pedagog, ředitel Komorní filharmonie Pardubice

MgA. Pavel Svoboda, PhD., se narodil v roce 1987 v Opočně. Vyrůstal v podhůří Orlických hor, absolvoval Konzervatoř v Pardubicích, AMU v Praze a Universität der Künste v Berlíně. Získal mnohá ocenění (soutěž Pražské jaro 2013 a prestižní cena Bachpreisträger z Lipska 2016).

Celý článek
Martina Lisová

Martina Lisová

lídryně TOP 09 v Kraji Vysočina, starostka městyse

Mgr. Martina Lisová se narodila v roce 1983. Od narození žije ve Větrném Jeníkově. Vystudovala Střední hotelovou školu Světlá ve Velkém Meziříčí. Po maturitě odjela na 16 měsíců do švýcarské Ženevy, kde studovala francouzský jazyk a absolvovala jazykovou zkoušku Diplôme de langue française de l’Alliance française. Po návratu úspěšně vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor učitelství francouzského a německého jazyka.

Celý článek
Vlastimil Válek

Vlastimil Válek

lídr TOP 09 v Jihomoravském kraji, lékař – radiolog, poslanec

Prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR, se narodil v roce 1960 v Brně. Absolvoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity s atestací v oboru radiodiagnostiky. V roce 1985 nastoupil do Fakultní nemocnice Brno, kde dnes vede Kliniku radiologie a nukleární medicíny.

Celý článek
Radovan Auer

Radovan Auer

lídr TOP 09 v Olomouckém kraji, ředitel veletrhu Svět knihy

Radovan Auer se narodil roku 1975 v Šumperku. Profesně se celoživotně věnuje kulturnímu managementu.

Celý článek
Jan Koloničný

Jan Koloničný

lídr TOP 09 v Moravskoslezském kraji, akademický pracovník, manažer, místostarosta obce Metylovice

Ing. Jan Koloničný, Ph.D., se narodil v roce 1973 v Havířově. Vystudoval energetiku na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava, kde působí na Výzkumném energetickém centru. Následně uvedené vzdělání tamtéž rozšířil doktorátem.

Celý článek
1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 20 ... 28 29
Články 111 - 120 z 284
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme