× Pojďte do toho s námi.

Události

Kocourek: Programy populistů jsou prázdné jako reklama na prací prášek

19. 10. 2017
"Nejvíce mi vadí prvoplánová snaha zalíbit se davu jednoduchými řešeními. Ta totiž ve složité, dynamické, až turbulentní společnosti zásadně nefungují. Mnozí lidé už ani nehledají řešení na palčivé otázky dneška," říká Aleš Kocourek, podnikatel, komunální politik a kandidát do Poslanecké sněmovny.
Číst více

Schweigstill: Bezpečnost musí být hlavní prioritou i pro školy

5. 8. 2016
"Plnou odpovědnost mají kraje, protože tam se musí najít peníze na zabezpečení budov středních škol. Tyto investice by se měly stát absolutní prioritou," říká Milan Schweigstill, středočkolský pedagog a kandidát do krajského zastupitelstva.
Číst více

Schweigstill: Mělník bude brzy průjezdný

1. 6. 2016
Konec komplikací v dopravě by měl už brzy nastat v Mělníku. Výstavba kruhového objezdu u benzínové stanice Shell bude dokončena v polovině června.
Číst více

Schweigstill: Dům služeb na dolním náměstí čeká na nápady Mělničanů

19. 4. 2016
„V současné době probíhá soutěž na studii, jak by náměstí Karla IV. mělo vypadat," říká místostarosta za TOP 09 Milan Schweigstill. Mělničané mohou zasílat své nápady a náměty.
Číst více

Schweigstill: Autobusy dovezou návštěvníky až k mělnickému koupališti

11. 4. 2016
„Chceme dosáhnout posílení linky 474 ve volných dnech," říká místostarosta za TOP 09 Milan Schweigstill. Zastávky v Klášterní ulici by mohly přispět ke snížení počtu aut parkujících v hezkých letních dnech u koupaliště.
Číst více

Schweigstill: Mělník čeká v dopravě dva kritické měsíce

4. 4. 2016
Uzavírka souvisí s výstavbou nového průtahu městem a propojení několika hlavních tras ve směru na Prahu, Českou Lípu a Mladou Boleslav.
Číst více

Mělník dál usiluje o odklon nákladní dopravy z centra

21. 3. 2016
Mělník má řadu uzavírek a nákladní auta na objízdných trasách přetěžují silnice. "Odklon nákladní dopravy už jednou zamítlo ministerstvo dopravy, nyní o něj město znovu žádá," říká místostarosta za TOP 09 Milan Schweigstill
Číst více

Tiso: Při přípravě středočeského krajského volební programu chci dát prostor i mladým lidem

17. 2. 2016
Středočeský kraj by měl společně s Prahou tvořit vysoce prosperující region, který je dobrým místem pro kvalitní život a zároveň bude atraktivní pro návštěvníky.
Číst více

Městská linka číslo 475 zmizela

14. 12. 2015
Linka mělnické MHD číslo 475 již včera nevyjela. „Pro cestující z Pšovky a Mlazic je to výhodnější řešení, protože jsme nahradili osm spojů linky 475 ve všedních dnech až do centra, osmatřiceti spoji linky 369. Přes centrum bude jezdit rovněž linka 471 s cílem v Brandýse nad Labem,“ vysvětluje mělnický místostarosta TOP 09 Milan Schweigstill.
Číst více

Rozpočet počítá i s opravami posledních silnic na Blatech

3. 12. 2015
Mělničtí zastupitelé schválili rozpočet na příští rok. Značná část padne na provozní náklady. „Víme, že provoz města je příliš drahý, v následujících letech se proto chceme snažit náklady snižovat,“ říká mělnický místostarosta TOP 09 Milan Schweigstill
Číst více
1 2 3 4 5   > Články 1 - 10 z 46

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme