× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 3

Webové stránky Regionální organizace TOP 09 Praha 3 najdete na adrese www.top09praha3.cz.

Třikrát půl milionu míří na havarijní opravy domů

19. 3. 2012
Peníze z Fondu obnovy a rozvoje třetí městské části pomohou společenstvím vlastníků tří domů v Praze 3 s řešením havarijních stavů jejich domů. Rada městské části jim na svém posledním zasedání schválila poskytnutí bezúročných půjček v celkové výši téměř jeden a půl milionu korun.
Číst více

Radnice aktivovala krizový systém

13. 3. 2012
Sedmatřicetiletá žena zahynula v úterý 6. března při požáru v Baranově ulici 2 na Královských Vinohradech. Operační středisko Krizového štábu hl. m. Prahy ve spolupráci s žižkovskou radnicí v rámci řešení události připravovalo opatření pro evakuované obyvatele domu. Po prohlídce na místě však nakonec vedoucí oddělení krizového řízení městské části zjistil, že evakuovaní nájemníci se budou moci vrátit. „Krizový systém Prahy i městské části má pro takovéto případy připraveny varianty řešení. Byli jsme připravení zajistit obyvatelům náhradní ubytování, nakonec se však ukázalo, že to nebude nutné,“ uvedla starostka Prahy 3 Vladislava Hujová.
Číst více

Starostka Hujová spustila odpočítávání posledních hodin masopustu

21. 2. 2012
Několik minut po poledni spustila přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad starostka Prahy 3 Vladislava Hujová se svými zástupci Pavlem Sladkovským a Josefem Hellerem odpočítávání posledních 12ti hodin do začátku postního období. To začne o půlnoci s příchodem Popeleční středy a potrvá až do Velikonoc.
Číst více

Starostka Hujová pokračuje v tažení proti hazardu

9. 2. 2012
Ke konci uplynulého roku bylo na území Prahy 3 zrušeno 13 provozoven s hracími automaty. Na konci letošního roku by mělo ukončit provoz dalších 31 heren a o zrušení dalších sedmnácti žižkovská radnice usiluje cestou správního řízení v rámci programu nulové tolerance, který vyhlásila hazardu na území městské části.
Číst více

Výroční schůze Svazu důchodců

12. 1. 2012
Ve velkém sále Středního odborného učiliště na Spojovací se každoročně koná členská schůze Svazu důchodců. Ani letos 11. ledna mezi hosty nechyběla starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová a zastupitelka Jaroslava Suková.
Číst více

Na hřiště na Balkáně je bezpečnější cesta

9. 1. 2012
Byl zkolaudován nový přechod u dětského hřiště v ulici Na Balkáně.
Číst více

Praha 3 nabízí nově privatizaci i na splátky

9. 1. 2012
Oprávněným nájemcům obecních bytů, kteří v budoucnosti budou chtít koupit v privatizaci do vlastnictví byt, který užívají na základě nájemní smlouvy na dobu neurčitou, nabídne žižkovská radnice od letošního roku více způsobů, jak budou moci učinit.
Číst více

Rozpočet MČ Praha 3 na rok 2012

3. 1. 2012
Hlavní investice městské části v roce 2012 půjdou do vzdělávání, školství a ochrany životního prostředí. Vyplývá to z rozpočtu městské části, který na sklonku loňského roku projednalo a schválilo zastupitelstvo třetí městské části. Jako každoročně pokladna žižkovské radnice počítá také s investicemi do bytového a nebytového fondu i prostředky na pokrytí provozu a rozvoje příspěvkových organizací zřízených městskou částí.
Číst více

Novoroční slovo starostky

31. 12. 2011
Vážení a milí spoluobčané, ráda bych Vám popřála mnoho krásného do nového roku. Jsem si jistá, že rok 2012 nám přinese mnoho pozitivního, ale jak bude vypadat, záleží jen na nás.
Číst více

Kamerový systém v Praze 3

19. 12. 2011
Počet míst monitorovaných městským kamerovým systémem se na území městské části Praha 3 zvýšil na dvacet pět
Číst více
 <  1 2 ... 10 11 12 13 14 15   > Články 111 - 120 z 143

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme