× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 3

Webové stránky Regionální organizace TOP 09 Praha 3 najdete na adrese www.top09praha3.cz.

ZŠ Chmelnice obhájila titul Ekoškola

29. 6. 2012
Se vší parádou se s koncem školního roku rozloučili žáci Základní školy Chmelnice. Na prázdniny totiž vyrazí s titulem Ekoškola, který jim v pátek 29. června osobně předala starostka třetí městské části Vladislava Hujová. V mezinárodním programu, který oceňuje pozitivní přístup školských zařízení k životnímu prostředí, přitom chmelnická základka uspěla už potřetí za sebou.
Číst více

Setkání pražských starostů s primátorem na věži

27. 6. 2012
O rozpočtovém určení daní a dalších tématech diskutovalo v pátek 22. června na žižkovské televizní věži s primátorem Bohuslavem Svobodou a předsedou finančního výboru pražského zastupitelstva Zdeňkem Tůmou dvaadvacet starostů pražských městských částí. Akce se konala na pozvání starostky Prahy 3 Vladislavy Hujové.
Číst více

TOP 09, ČSSD a Ž(n)S v Praze 3 podepsaly koaliční dohodu

27. 6. 2012
V úterý 26. června podepsali zástupci koalice TOP 09, ČSSD a Ž(n)S koaliční dohodu o spolupráci v rámci městské části Praha 3. Koaliční dohodu naleznete zde.
Číst více

Zastupitelstvo zvolilo novou Radu MČ Praha 3 z koalice TOP 09, ČSSD a ŽnS

12. 6. 2012
Praha 3 má novou koaliční vládu složenou z TOP 09, České strany sociálně demokratické a koalice Žižkov (nejen) sobě.
Číst více

Den integrovaného záchranného systému na ZŠ Chmelnice

6. 6. 2012
Jak to vypadá uvnitř hasičského vozu, co všechno dovede služební policejní pes nebo jak správně poskytnout první pomoc. To se dozvěděli žáci Základní školy Chmelnice ve středu 6. května při Dni integrovaného záchranného systému, který na škole připravili záchranáři, hasiči a policisté ve spolupráci s žižkovskou radnicí.
Číst více

Komenského náměstí se promění zpět v zelenou oázu

24. 5. 2012
Z veřejného prostoru na Komenského náměstí zmizí automobily řidičů, kteří si zde zvykli parkovat.
Číst více

Rozhovor se starostkou MČ Praha 3 Vladislavou Hujovou o NNŽ

19. 4. 2012
Z iniciativy starostky městské části Praha 3 Vladislavy Hujové se na žižkovské radnici sešli zástupci ministerstva kultury, ministerstva dopravy, Magistrátu hl. města Prahy, Českých drah i soukromých vlastníků pozemků na nákladovém nádraží Žižkov. Diskuzního setkání se zúčastnili nejvyšší představitelé obou ministerstev.  
Číst více

Další dvě půjčky na opravy domů

30. 3. 2012
Rada městské části schválila na svém posledním březnovém zasedání další dvě bezúročné půjčky z Fondu obnovy a rozvoje na opravy soukromých domů. Půlmilionová pomoc se tentokrát bude týkat domů v Milíčově 9 a Jeronýmově 2.
Číst více

Ministryně kultury Alena Hanáková navštívila Prahu 3

29. 3. 2012
Ministryně kultury Alena Hanáková přijala v úterý 27. dubna pozvání starostky Prahy 3 Vladislavy Hujové a navštívila třetí městskou část. Prohlédla si kostel Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad a v doprovodu svého vládního kolegy z resortu dopravy Pavla Dobeše navštívila Nákladové nádraží Žižkov.
Číst více

Ministři, zástupci Prahy i vlastníci pozemků diskutovali o Nákladovém nádraží Žižkov

29. 3. 2012
Na území Nákladového nádraží Žižkov by v budoucnosti měla vyrůst moderní čtvrť třetí městské části. S ministrem dopravy Pavlem Dobešem se na tom na úterním diskuzním setkání, na které je pozvala starostka Prahy 3 Vladislava Hujová, shodli zástupci městské části Praha 3, hlavního města Prahy i vlastníci pozemků.
Číst více
 <  1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15   > Články 101 - 110 z 143

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme