region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

TOP 09 má v Hradci Králové 3 radní

1. 1. 2011
TOP 09 má v radě města Hradce Králové tři své zástupce: Lenku Jaklovou, Richarda Nádvorníka a Jindřicha Vedlicha, který byl současně pětadvaceti zastupiteli zvolen jako druhý statutární zástupce nově zvoleného primátora Zdeňka Finka (HDK). V gesci bude mít rozvoj města, investice a dotace.
Číst více

TOP 09 trvá na svých principech

8. 12. 2010
Členská schůze regionální organizace TOP 09 Hradec Králové včera potvrdila silný mandát pro vyjednávání svých čtyř zastupitelů v mezích, jaké si strana stanovila po opuštění „středopravé koalice“.TOP 09 je si vědoma vážnosti situace, nadále intenzivně jedná a je připravena k dalšímu dialogu, který povede ke zvolení primátora a kompletního vedení města ruku v ruce se změnou politického stylu na hradecké radnici.
Číst více

Tiskové prohlášení

1. 12. 2010
TOP 09 podpořila návrh ODS a ČSSD k dalšímu odložení jednání zastupitelů k volbě vrcholových představitelů města. Důvodem je fakt, že ani do úterý 30. 11. nedošlo k dohodě na takovém vedení města, které by mělo většinovou podporu demokratických stran. Pro svého kandidáta jsme neměli vyjednanou dostatečnou podporu k jeho zvolení.
Číst více

Glosa

28. 11. 2010
Ve svých vyjádřeních v médiích ODS podtrhuje skutečnost, že KSČM chce podpořit připravovanou Koalici dobré vůle. TOP09 zastává názor, že kvalita politických projektů se neměří tím, kdo s nimi souhlasí, nýbrž tím, slouží-li dobré věci. Užitečnost návrhů Koalice dobré vůle se nepozná podle toho, že s nimi souhlasí komunisté, ani podle toho, že s nimi má ODS potíže.
Číst více

Hledání společného řešení

26. 11. 2010
TOP 09 s koaličními partnery ČSSD a ZpH se velmi svědomitě připravuje na dnešní společné večerní jednání na které pozvala ODS, HDK, DvH s cílem, hledat společná řešení před úterním jednáním zastupitelstva v Hradci Králové , kde má proběhnout další kolo voleb do statutárních orgánů města...
Číst více

Nabídka pro zastupitele ODS

26. 11. 2010
Připravovaná koalice ČSSD, TPO09 a Změny pro Hradec na svém jednání konaném dne 26.11.2010 projednala a odsouhlasila pozvání zastupitelů zvolených do zastupitelstva města Hradce Králové za Občanskou demokratickou stranu do této koalice.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09

26. 11. 2010
Připravovaná koalice ČSSD, TPO 09 a Změny pro Hradec na svém jednání konaném dne 26.11.2010 projednala otázky kolem vývoje povolební situace v zastupitelstvu statutárního města Hradce Králové.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09

26. 11. 2010
TOP 09 Hradec Králové chápe prohlášení, že KSČM se hlásí k podpoře programových tezí vznikající Koalice dobré vůle jako reakci této strany na jednání pana doktora Finka a na způsob jeho komunikace na pondělní schůzi zastupitelstva Hradce Králové.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09

23. 11. 2010
TOP 09 je spokojena s volbou statutárního náměstka primátora Hradce Králové, kterým byl 19 ti hlasy v pondělí zvolen Vlastimil Ondráček. „ČSSD vyhrála volby, proto je přirozené, že bude součástí nového vedení města Hradce Králové,“ řekl lídr TOP 09 Richard Nádvorník.
Číst více

Koalice dobré vůle vyzývá ostatní strany k jednání

19. 11. 2010
Připravovaná koalice dobré vůle - ČSSD, TOP 09 a Změna pro Hradec, která vznikla na komunální úrovni po volbách, připravila základní teze společného programu, na kterém se shoduje a vyzývá k jeho podpoře další strany. Podstatná je shoda na programu, na personálních změnách ve vedení magistrátu a ve způsobu řízení města.
Číst více
 <  1 2 ... 40 41 42 43   > Články 411 - 420 z 429

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme