region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Koalice dobré vůle vyzývá ostatní strany k jednání

19. 11. 2010
Připravovaná koalice dobré vůle - ČSSD, TOP 09 a Změna pro Hradec, která vznikla na komunální úrovni po volbách, připravila základní teze společného programu, na kterém se shoduje a vyzývá k jeho podpoře další strany. Podstatná je shoda na programu, na personálních změnách ve vedení magistrátu a ve způsobu řízení města.
Číst více

Tiskové prohlášení

17. 11. 2010
TOP 09 je některými novináři vytýkáno, že je „nevypočitatelná“. Svoboda slova je důležitá hodnota, ale snad nechceme příliš, když očekáváme, že právě novináři svá tvrzení odpovědně uváží.
Číst více

ČSSD, TOP 09 a Změna pro Hradec zakládají Koalici dobré vůle

15. 11. 2010
Česká strana sociálně demokratická, TOP 09 a Změna pro Hradec v současné době jednají o společném programu pro město a vytvářejí tak základ pro širokou koalici, která by voličům přinesla očekávanou změnu ve vedení Hradce Králové.
Číst více

Jednání široké koalice pokračuje

7. 11. 2010
Odchodem ze středopravé koalice hradecká TOP 09 iniciovala jednání široké koalice zástupců stran (ČSSD, ODS, TOP 09, Změna pro Hradec a sdružení stran KDU-ČSL a SNK ED), které by svou účastí ve vedení města lépe reagovaly na přání voličů uskutečnit personální změny.
Číst více

Tiskové prohlášení Richarda Nádvorníka

4. 11. 2010
Hradecká TOP 09 uspořádala v pondělí 1. 11. 2010 v souvislosti s ukončením svého jednání ve středo-pravé koalici v Hradci Králové tiskovou konferenci. Během ní jsem byl mimo jiné otázán redaktorem Práva panem Bednářem na záležitosti týkající se mého podnikání v minulosti. Přestože jsem podal jasné vysvětlení, cítím potřebu se k tomuto tématu vyjádřit i pro širší veřejnost, neboť jako politik chci být transparentní a čitelný.
Číst více

Hradecká TOP 09 opouští jednání o sestavení středopravé koalice

1. 11. 2010
TOP 09 ve svém volebním programu slíbila „To pravé pro Hradec Králové“ – tedy především změnu v politickém stylu vedení města. Ta je samozřejmě možná, jen pokud dojde ke změnám personálním. Současné výsledky dosavadních koaličních jednání nic takového ale neumožňují.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09 Hradec Králové

27. 10. 2010
Top 09 Hradec Králové, která získala 10,84% hlasů a čtyři mandáty, děkuje hradeckým voličům za jejich podporu. Tyto hlasy vnímáme jako vyjádření důvěry ve změnu v přístupu města k problémům, které vznikly v minulosti. Tato důvěra je pro nás motivací podílet se na vzniku pravicové koalice, která bude zárukou k nastolení nového směru práce magistrátu.
Číst více

Velká cena Taekwondo Hradec Králové

9. 10. 2010
V sobotu 9. října se uskutečnila v Hradci Králové Velká cena Taekwondo. Zúčastnilo se 183 závodníků ze tří zemí. Soutěžilo se v dětských a mládežnických kategoriích.
Číst více

Kontaktní kampaň pokračuje...

27. 9. 2010
Ve čtvrtek 23.9.2010 nás v centru Hradce Králové bylo hodně vidět. Na Baťkově náměstí stál od 10,00 hodin náš TOP stan, přímo naproti hotelu Paříž, kde je umístěn náš obří poutač s prvními třemi kandidáty.
Číst více

Hradecká TOP 09 spustila svůj web

6. 9. 2010
TOP 09 v Hradci Králové spustili svůj webový projekt určený k podpoře kampaně do komunálních voleb...
Číst více
 <  1 2 ... 40 41 42 Články 411 - 420 z 420

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme