region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Všechno nebo nic, aneb existuje třetí cesta?

30. 3. 2011
Tyto ve své podstatě spíše filosofické otázky nabývají v současné době zcela konkrétní obrysy v podobě dvou rozporuplných stavebních projektů v Hradci Králové – Auparku firmy HB – Reavis a Arkád firmy ECE.
Číst více

TOP 09 má v Hradci Králové 3 radní

1. 1. 2011
TOP 09 má v radě města Hradce Králové tři své zástupce: Lenku Jaklovou, Richarda Nádvorníka a Jindřicha Vedlicha, který byl současně pětadvaceti zastupiteli zvolen jako druhý statutární zástupce nově zvoleného primátora Zdeňka Finka (HDK). V gesci bude mít rozvoj města, investice a dotace.
Číst více

TOP 09 trvá na svých principech

8. 12. 2010
Členská schůze regionální organizace TOP 09 Hradec Králové včera potvrdila silný mandát pro vyjednávání svých čtyř zastupitelů v mezích, jaké si strana stanovila po opuštění „středopravé koalice“.TOP 09 je si vědoma vážnosti situace, nadále intenzivně jedná a je připravena k dalšímu dialogu, který povede ke zvolení primátora a kompletního vedení města ruku v ruce se změnou politického stylu na hradecké radnici.
Číst více

Tiskové prohlášení

1. 12. 2010
TOP 09 podpořila návrh ODS a ČSSD k dalšímu odložení jednání zastupitelů k volbě vrcholových představitelů města. Důvodem je fakt, že ani do úterý 30. 11. nedošlo k dohodě na takovém vedení města, které by mělo většinovou podporu demokratických stran. Pro svého kandidáta jsme neměli vyjednanou dostatečnou podporu k jeho zvolení.
Číst více

Glosa

28. 11. 2010
Ve svých vyjádřeních v médiích ODS podtrhuje skutečnost, že KSČM chce podpořit připravovanou Koalici dobré vůle. TOP09 zastává názor, že kvalita politických projektů se neměří tím, kdo s nimi souhlasí, nýbrž tím, slouží-li dobré věci. Užitečnost návrhů Koalice dobré vůle se nepozná podle toho, že s nimi souhlasí komunisté, ani podle toho, že s nimi má ODS potíže.
Číst více

Hledání společného řešení

26. 11. 2010
TOP 09 s koaličními partnery ČSSD a ZpH se velmi svědomitě připravuje na dnešní společné večerní jednání na které pozvala ODS, HDK, DvH s cílem, hledat společná řešení před úterním jednáním zastupitelstva v Hradci Králové , kde má proběhnout další kolo voleb do statutárních orgánů města...
Číst více

Nabídka pro zastupitele ODS

26. 11. 2010
Připravovaná koalice ČSSD, TPO09 a Změny pro Hradec na svém jednání konaném dne 26.11.2010 projednala a odsouhlasila pozvání zastupitelů zvolených do zastupitelstva města Hradce Králové za Občanskou demokratickou stranu do této koalice.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09

26. 11. 2010
Připravovaná koalice ČSSD, TPO 09 a Změny pro Hradec na svém jednání konaném dne 26.11.2010 projednala otázky kolem vývoje povolební situace v zastupitelstvu statutárního města Hradce Králové.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09

26. 11. 2010
TOP 09 Hradec Králové chápe prohlášení, že KSČM se hlásí k podpoře programových tezí vznikající Koalice dobré vůle jako reakci této strany na jednání pana doktora Finka a na způsob jeho komunikace na pondělní schůzi zastupitelstva Hradce Králové.
Číst více

Tisková zpráva TOP 09

23. 11. 2010
TOP 09 je spokojena s volbou statutárního náměstka primátora Hradce Králové, kterým byl 19 ti hlasy v pondělí zvolen Vlastimil Ondráček. „ČSSD vyhrála volby, proto je přirozené, že bude součástí nového vedení města Hradce Králové,“ řekl lídr TOP 09 Richard Nádvorník.
Číst více
 <  1 2 ... 39 40 41 42   > Články 401 - 410 z 420

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme