region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Radní Lenka Jaklová usiluje zápis loutkářství a architektury do UNESCO

12. 4. 2011
Do programového prohlášení v oblasti kultury současné vládní koalice na radnici v Hradci Králové navrhla radní za TOP 09 Lenka Jaklová hned dva body: usilovat o zápis moderní meziválečné architektury Hradce Králové na seznam hmotného kulturního a světového dědictví UNESCO. A usilovat o zápis fenoménu východočeského loutkářství na seznam nehmotného kulturního a světového dědictví UNESCO. „Vzhledem k tomu, že koaliční partneři dosud neprojevili dostatečnou vůli k prosazení této myšlenky a také proto, že záměr se neobejde bez koordinace v celém regionu, iniciovala jsem tiskovou konferenci ve spolupráci s hejtmanem Královéhradeckého kraje Lubomírem Francem,“ uvádí Lenka Jaklová.
Číst více

Čtyři měsíce práce pro rozvoj města náměstka Jindřicha Vedlicha

8. 4. 2011
Ve funkci náměstka primátora královéhradeckého magistrátu pro investiční rozvoj, investice a dotace jsem téměř čtyři měsíce a cítím potřebu se podělit se svými spoluobčany o to, co jsem zatím na radnici udělal a co mám v plánu.
Číst více

Reakce na kauzu radní paní Šilhánkové

8. 4. 2011
TOP 09 od počátku vyjednávání až po konečné sestavení koaliční vlády v Hradci Králové vytrvale upozorňovala na rizika spojená s kauzou paní Vladimíry Šilhánkové – tedy že kontroverzní pronájem prostorů v centru Hradce Králové za 25 korun za metr čtvereční na rok je v rozporu s cenou obvyklou v dané lokalitě. Jinak řečeno v rozporu s dobrými mravy.
Číst více

Fotbalový stadion – skutečnost je jiná

30. 3. 2011
Bezprostředním impulsem k tomuto kroku byl článek Petra Záveského v Hradecké příloze MF DNES z 25. 2. 2011. Autor v něm zopakoval nehynoucí mystifikaci, že společnost ECE postaví fotbalový stadion a bude sponzorem hradeckých fotbalistů, výměnou za pozemky pro výstavbu nákupního centra.
Číst více

Všechno nebo nic, aneb existuje třetí cesta?

30. 3. 2011
Tyto ve své podstatě spíše filosofické otázky nabývají v současné době zcela konkrétní obrysy v podobě dvou rozporuplných stavebních projektů v Hradci Králové – Auparku firmy HB – Reavis a Arkád firmy ECE.
Číst více

TOP 09 má v Hradci Králové 3 radní

1. 1. 2011
TOP 09 má v radě města Hradce Králové tři své zástupce: Lenku Jaklovou, Richarda Nádvorníka a Jindřicha Vedlicha, který byl současně pětadvaceti zastupiteli zvolen jako druhý statutární zástupce nově zvoleného primátora Zdeňka Finka (HDK). V gesci bude mít rozvoj města, investice a dotace.
Číst více

TOP 09 trvá na svých principech

8. 12. 2010
Členská schůze regionální organizace TOP 09 Hradec Králové včera potvrdila silný mandát pro vyjednávání svých čtyř zastupitelů v mezích, jaké si strana stanovila po opuštění „středopravé koalice“.TOP 09 je si vědoma vážnosti situace, nadále intenzivně jedná a je připravena k dalšímu dialogu, který povede ke zvolení primátora a kompletního vedení města ruku v ruce se změnou politického stylu na hradecké radnici.
Číst více

Tiskové prohlášení

1. 12. 2010
TOP 09 podpořila návrh ODS a ČSSD k dalšímu odložení jednání zastupitelů k volbě vrcholových představitelů města. Důvodem je fakt, že ani do úterý 30. 11. nedošlo k dohodě na takovém vedení města, které by mělo většinovou podporu demokratických stran. Pro svého kandidáta jsme neměli vyjednanou dostatečnou podporu k jeho zvolení.
Číst více

Glosa

28. 11. 2010
Ve svých vyjádřeních v médiích ODS podtrhuje skutečnost, že KSČM chce podpořit připravovanou Koalici dobré vůle. TOP09 zastává názor, že kvalita politických projektů se neměří tím, kdo s nimi souhlasí, nýbrž tím, slouží-li dobré věci. Užitečnost návrhů Koalice dobré vůle se nepozná podle toho, že s nimi souhlasí komunisté, ani podle toho, že s nimi má ODS potíže.
Číst více

Hledání společného řešení

26. 11. 2010
TOP 09 s koaličními partnery ČSSD a ZpH se velmi svědomitě připravuje na dnešní společné večerní jednání na které pozvala ODS, HDK, DvH s cílem, hledat společná řešení před úterním jednáním zastupitelstva v Hradci Králové , kde má proběhnout další kolo voleb do statutárních orgánů města...
Číst více
 <  1 2 ... 39 40 41 42 43   > Články 401 - 410 z 424

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme