region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Město plánuje Hradci ulehčit od dopravní zátěže co nejdříve

30. 6. 2011
Dohoda se statkářkou Havránkovou o prodeji pozemků pro další výstavbu D 11 má pro město a kraj strategický význam. Vrací se zpět varianta sjezdu z D 11 u křižovatky Bláhovka, jak se kdysi plánovalo.
Číst více

Cyklostezka mezi Hradcem a Pardubicemi bude brzy realitou

23. 6. 2011
Devatenáctikilometrovou trasu plánované cyklostezky mezi městy si v neděli 19. 6. 2011 projeli náměstci primátorů statutárních měst Hradec Králové a Pardubice. Společným počinem chtěli sdělit veřejnosti, že obě města mají zájem cyklostezku vybudovat.
Číst více

Závody dračích lodí - Dny Labe 2011 v Hradci Králové

22. 6. 2011
O uplynulém víkendu se v Hradci Králové oslavovaly dny Labe. Závody dračích si nenechal ujít ani tým TOP 09...
Číst více

Richard Nádvorník odchází z pozice asistenta náměstka Jindřicha Vedlicha

2. 5. 2011
Hradecká TOP 09 si uvědomuje, že důvěra občanů je deviza, o které se nediskutuje. Proto přijala s pochopením rozhodnutí Richarda Nádvorníka, zastupitele a současně radního za TOP 09, neprodleně ke dni 2. 5. 2011 ukončit činnost na pozici asistenta náměstka Jindřicha Vedlicha.
Číst více

Pietní vzpomínka na hrdinné letce

1. 5. 2011
Organizace TOP 09 Hradec Králové a Rychnov nad Kněžnou Vás zvou na pietní vzpomínku, která se uskuteční 15. května 2011 od 14 hodin v místě zvaném Suté Břehy u Týniště nad Orlicí v areálu tábora.
Číst více

Radní Lenka Jaklová usiluje zápis loutkářství a architektury do UNESCO

12. 4. 2011
Do programového prohlášení v oblasti kultury současné vládní koalice na radnici v Hradci Králové navrhla radní za TOP 09 Lenka Jaklová hned dva body: usilovat o zápis moderní meziválečné architektury Hradce Králové na seznam hmotného kulturního a světového dědictví UNESCO. A usilovat o zápis fenoménu východočeského loutkářství na seznam nehmotného kulturního a světového dědictví UNESCO. „Vzhledem k tomu, že koaliční partneři dosud neprojevili dostatečnou vůli k prosazení této myšlenky a také proto, že záměr se neobejde bez koordinace v celém regionu, iniciovala jsem tiskovou konferenci ve spolupráci s hejtmanem Královéhradeckého kraje Lubomírem Francem,“ uvádí Lenka Jaklová.
Číst více

Čtyři měsíce práce pro rozvoj města náměstka Jindřicha Vedlicha

8. 4. 2011
Ve funkci náměstka primátora královéhradeckého magistrátu pro investiční rozvoj, investice a dotace jsem téměř čtyři měsíce a cítím potřebu se podělit se svými spoluobčany o to, co jsem zatím na radnici udělal a co mám v plánu.
Číst více

Reakce na kauzu radní paní Šilhánkové

8. 4. 2011
TOP 09 od počátku vyjednávání až po konečné sestavení koaliční vlády v Hradci Králové vytrvale upozorňovala na rizika spojená s kauzou paní Vladimíry Šilhánkové – tedy že kontroverzní pronájem prostorů v centru Hradce Králové za 25 korun za metr čtvereční na rok je v rozporu s cenou obvyklou v dané lokalitě. Jinak řečeno v rozporu s dobrými mravy.
Číst více

Fotbalový stadion – skutečnost je jiná

30. 3. 2011
Bezprostředním impulsem k tomuto kroku byl článek Petra Záveského v Hradecké příloze MF DNES z 25. 2. 2011. Autor v něm zopakoval nehynoucí mystifikaci, že společnost ECE postaví fotbalový stadion a bude sponzorem hradeckých fotbalistů, výměnou za pozemky pro výstavbu nákupního centra.
Číst více

Všechno nebo nic, aneb existuje třetí cesta?

30. 3. 2011
Tyto ve své podstatě spíše filosofické otázky nabývají v současné době zcela konkrétní obrysy v podobě dvou rozporuplných stavebních projektů v Hradci Králové – Auparku firmy HB – Reavis a Arkád firmy ECE.
Číst více
 <  1 2 ... 39 40 41 42 43   > Články 401 - 410 z 429

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme