× Pojďte do toho s námi.

Vítězslav Padevět

Kandidát do Senátu za obvod č. 3 - Cheb

RNDr. Vítězslav Padevět se narodil roku 1958 v Příbrami. Vystudoval střední průmyslovou školu hornickou, obor geologie a důlní měřičství. Po maturitě nastoupil do práce v uranových dolech u Tachova jako dělník – vzorkař.. Postupem času se vypracoval do pozic geolog ,geofyzik úseku, technik vrtných prací a nakonec se stal velitelem báňské záchranné stanice. On sám bere třináct let v prostředí dolů jako dobrý základ pro další život. Při práci vystudoval přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy a v roce 1987 získal titul Doktor přírodních věd. V letech 1990-1992 se stal místopředsedou Okresního národního výboru v Tachově pro oblast školství, zdravotnictví a sociálních věcí. Převzal zde agendu dětských domovů, domovů důchodců a pomohl ke zřízení první letecké záchranné služby. V roce 1990 se stal členem městské rady v Tachově. Roku 1993 založil rodinnou firmu Vega Trucks, která úspěšně funguje doposud.

Od počátku svého podnikání pomáhá finančně a jinak podporuje řadu sociálních projektů. Jedná se například o podporu dětským domovům , finanční pomoc dětským sportovním oddílům jako je dětský fotbal, hokej, florbal atd. Dlouhodobá je i jeho pomoc Fondu ohrožených dětí, zvlášť zařízení pro týrané děti Klokánek v Janovicích, se kterými spolupracuje od založení tohoto zařízení. Vítězslav Padevět je součástí projektu Adopce na dálku a v současné době pomáhá organizačně i finančně při stavbách škol v nejchudších částech Nepálu. Jako lokální patriot také podporuje činnost Hornického spolku v Plané u Mariánských Lázní.

Členem TOP 09 je od jejího založení, je vlastně jedním ze zakládajících členů v Karlovarském kraji. V roce 2010 byl zvolen do obecního zastupitelstva Velké Hleďsebe. Aktivně se zapojil do práce ve Svazu měst a obcí ČR.

Vítězslav Padevět je v současné době rozvedený a má tři dcery a dvě vnoučata. O jeho zájmech vypovídá skutečnost, že je také členem rybářského sdružení v Tachově a členem modelářského klubu.

Rozhovory a komentáře

Přečtěte si názory našich kandidátů do Senátu

9. 10. 2014
Dozvíte se, proč se rozhodli pro svou kandidaturu a jaké problémy by chtěli jako senátoři vyřešit.
Číst více

Nabízím slušnost a své zkušenosti

8. 10. 2014
Senátní volby se konají již za 2 dny a já jsem se rozhodl, že Vás tímto oslovím a požádám o podporu. Jmenuji se Vítězslav Padevět a většinu života jsem prožil na Tachovsku a Chebsku. Ve svém životě jsem zažil mnohé těžší, ale i radostné chvíle. Mám zkušenosti s nejrůznějšími sociálními projekty, které...
Číst více

Vítězslav Padevět: senát a sněmovnu nemůže ovládat stejná "parta"

1. 10. 2014
Máte pocit, že je v dnešní době senát zbytečnou druhou komorou parlamentu? Senát nám pomáhá zvýšit úroveň zákonodárství a omezuje schvalování protiústavních a účelových zákonů. Zárověň přispívá k větší stabilitě právního řádu a k omezení..
Číst více

V kampani se musí za lidmi

1. 10. 2014
Mnoho kandidátů z nejrůznějších politických stran se v kampaních schovává především za billboardy nebo internetové reklamy. Nicméně politika má sloužit lidem, stejně jako politici...
Číst více

Všechny barvy Nepálu

28. 8. 2014
Jedná se o charitativní akci, kdy výtěžek z prodeje fotografií jde na stavbu škol v Nepálu. „Sdružení Namasté Nepál,“ vysvětlil pan doktor Vítězslav Padevět, „jsem poznal na internetu náhodou, když sháněli...
Číst více

Co jsem si o kampani nemyslel

28. 8. 2014
Kandidát do Senátu za volební obvod č. 3 - Cheb RNDr. Vítězslav Padevět: "Ve svém životě jsem prožil mnohé. A to jak v soukromé, tak i v komerční a veřejné oblasti. Poslední dvě mají společnou jednu věc..."
Číst více

Tachov - město s historií ale i s mnoha výzvami

26. 8. 2014
Mnoho obyvatel zde trápí hned několik problémů. Od vysoké míry nezaměstnanosti, kterou se však daří postupně mírně snižovat díky působení a růstu hned několika větších firem. Přes znatelný odchod...
Číst více

Novela RUD - Finanční impulz rozpočtů všech obcí a měst v Karlovarském kraji

23. 5. 2012
Novela rozpočtového určení daní, kterou dnes vládě předložil ministr financí Miroslav Kalousek, posílí rozpočty obcí o 12 miliard a přiblíží systém financování samospráv podmínkám, jež platí ve většině evropských zemí.
Číst více

Kdo doplní kasu? V Mariánkách vsadí na průmysl a výzkum

3. 2. 2012
Klesajícím příjmům do městské pokladny a snižujícímu se počtu obyvatel chce mariánskolázeňská radnice čelit nabídkou pozemků v průmyslových zónách. Přednost bude mít lehký průmysl a výzkum. „Jde o to, přilákat do města perspektivní firmy, které by vytvořily nová pracovní místa a městu přinesly daňové příjmy, a tím snížit jednostrannou závislost na lázeňství a cestovním ruchu, který město a všechny obyvatele už neuživí,“ uvedl starosta Zdeněk Král.
Číst více

Akce s kandidátem

Kontakt

Email: vitezslav.padevet@top09.cz

Osobní stránky: www.vitezslav-padevet.cz

Facebook: www.facebook.com/vitezslav.padevet

Volební stránky kraje: karlovarsky-kraj

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram EPP

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme