Volby

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Volby
Kraj
Kandidát

Čížek: Prosím, odpusťme ČSSD početní a pohádkové chyby

23. 8. 2012
"Navrhuji sociální demokracii doplnit pod každý billboard jednoduchý název filmu: Bože, jak hluboko jsem klesla," říká lídr kandidátky na Plzeňsku Pavel Čížek.
Číst více

TOP 09 a STAN: Společně na startu i v cíli

17. 8. 2012
Startovní i cílovou páskou dnes v závodě do schodů - RUN UP 2012 proběhli politici TOP 09 a STAN v Plzni. v V budově BCB vyběhli symbolicky společně do desátého patra, kde sídlí TOPCENTRUM - kancelář TOP 09 v Plzeňském kraji. Jedno schodiště zdolali například kandidát na hejtmana Plzeňského kraje Pavel Čížek nebo předseda TOP 09 v Plzni a zastupitel Ondřej Ženíšek.
Číst více

Politik v obýváku? Je to možné.

Co a kdo je politik v obýváku? Pozvěte si jej i Vy! Poznejte své hejtmany a senátory zblízka, ptejte se jich na to, co zajímá Vás. Jednoduše, zahoďte rozpaky a využijte té jedinečné příležitosti rozhodnout se ve volbách skutečně odpovědně.
Číst více

Nemocnice vyšla dráž, kraj nevypsal tendry

13. 8. 2012
„Nemocnice stála příliš,“ říká k nové klatovské nemocnici kandidát na hejtmana Plzeňského kraje a starosta Spáleného Poříčí Pavel Čížek.
Číst více

Brdy musíme chránit, ne si je přivlastňovat

30. 7. 2012
Velmi mě překvapil název článku „Brdy by měly být naše“ ve Středočeském magazínu č. 2/2012 na straně 20, který je oficiální tiskovinou Středočeského kraje. V článku se píše, že „Rada (míněno Středočeského) kraje odmítla návrh výše zmíněných ministerstev (obrany a vnitra) o rozdělení brdského území mezi Středočeský kraj a Západočeský kraj. Rada tak požaduje, aby byla zachována územní celistvost kraje v současných hranicích.“
Číst více

Nové rozdělení daní je dobrá zpráva pro obce

20. 7. 2012
Poslanecká sněmovna schválila v pátek 13. července zákon o rozpočtovém určení daní. Překvapila tím mnohé starosty obcí. Ti po mnoha zkušenostech nevěřili, že by obce mohly dostat víc peněz v době, kdy se příjmy státu z daní spíše snižují a šetří se. V době, kdy se stát snaží víc nezadlužovat. Velkým překvapením bylo také to, že se na rozdíl od minulých změn mírně ubralo největším městům.
Číst více

Staré a nové RUD? Jako Favorit a Superb, rozdíl jako hrom.

19. 7. 2012
Pan Martin Zrzavecký, náměstek primátora města Plzně se vyjádřil na svém blogu tak, že nové rozpočtové určení daní nevyhovuje nikomu, ani obcím do 2 000 obyvatel. Je to podobné konstatování, jako kdyby se řeklo, že nový Superb je špatný proto, že např. v jeho přehrávači chybí nějaká funkce, proto je lépe jej nekupovat a jezdit starým Favoritem, který přehrávač nemá vůbec.
Číst více

Využíváme zkušenosti starostů?

18. 7. 2012
Pokladem hnutí Starostové a nezávislí je množství zkušeností z konkrétní veřejné práce. Naše hnutí se nemusí prezentovat na aktuálních mediálních kauzách, ale může přicházet s různými návrhy řešení problémů na úrovni obcí, krajů i republiky. Zkusme připravit rezervoár osvědčených řešení z obecní praxe. Mnoho věcí se dá přenést z obce na kraj.
Číst více

Církevní restituce? Spása, těší se starostové v kraji

18. 7. 2012
Končí období, kdy se obce v Plzeňském kraji potýkaly kvůli nedořešeným církevním restitucím se zablokovanými majetky. Církevní restituce tak obcím přinesou místo zarostlých pozemků rodinné domy, levnější vodovod či možnost rozšířit firemní areály. Ve Spáleném Poříčí jsou například zablokované velké plochy, které patří metropolitní kapitule u svatého Víta. "Nám vyřešené restituce velice pomohou. Budeme už pak jednat přímo s vlastníkem," řáká Pavel Čížek, starosta Spáleného Poříčí a lídr TOP 09 a STAN do krajských voleb.
Číst více

TOP 09 a Starostové na jedné lodi

30. 6. 2012
To, že jsou TOP 09 a Starostové v Plzeňském kraji na jedné lodi, dokázali nejen společnou krajskou kandidátkou, ale také při závodu dračích lodí. Do společné lodi tuto sobotu na Borské přehradě v Plzni usedli jak kandidát na hejtmana Pavel Čížek, tak oba kandidáti do Senátu Michal Janek a Jaroslav Lobkowicz.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6   > Články 41 - 50 z 52
TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme