Volby

Evropské volby 2024

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Jakub Lepš

Jakub Lepš

Kandidát do Senátu za obvod č. 19 - Praha 11

Jakub Lepš vystudoval ekonomii a americká studia na Univerzitě Karlově. V Budapešti na Středoevropské univerzitě vystudoval politologii. V součané době je místostarostou Prahy 11.

Celý článek
Jiří Holubář

Jiří Holubář

Kandidát do Senátu za obvod č. 22 - Praha 10

Narodil se v roce 1956 v Liberci. Absolvoval gymnázium na Praze 9, v roce 1975 nastoupil do nultého ročníku 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kterou studoval v letech 1976 až 1982. Mezi lety 1982 až 2004 působil jako sekundární lékař a odborný asistent  se specializací proktologii a později traumatologii.

Celý článek
Jiří Růžička

Jiří Růžička

Kandidát do Senátu za obvod č. 25 - Praha 6

Jiří Ružička se narodil v roce 1948 v Praze. Absolvoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v oboru tělesná výchova – český jazyk a literatura. Od roku 1978 učí na Gymnáziu Jana Keplera v Praze 6, kde je od roku 1990 ředitelem.

Celý článek
Ilona Tajchnerová

Ilona Tajchnerová

Kandidátka do Senátu za obvod č. 31 - Ústí nad Labem

JUDr. Ilona Tajchnerová,  vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde také získala doktorát. Pracuje jako advokátka a současně je i zapsaným mediátorem u Ministerstva spravedlnosti. Je pevná ve svých postojích, avšak snaha nalézt vzájemné pochopení a  porozumění je pro ni velmi důležitá.

Celý článek
Tomáš Czernin

Tomáš Czernin

Kandidát do Senátu za obvod č. 37 - Jičín

Tomáš Czernin se narodil v roce 1962, je ženatý a má 4 děti. Po absolvování stavební fakulty ČVUT pracoval jako projektant. V roce 2002 byl zvolen zastupitelem obce Dymokury jako nestraník, od roku 2009 je členem TOP 09.

Celý článek
Jiří Čáslavka

Jiří Čáslavka

Kandidát do Senátu za obvod č. 43 - Pardubice

Kandidát do Poslanecké sněmovny PČR, bývalý zastupitel MČ Praha 10 (SZ), analytik, etnolog. Absolvent Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v oboru etnologie. Působil v různých manažerských funkcích v podnikovém sektoru. Pracoval jako poradce ministra zahraničí Karla Schwarzenberga.

Celý článek
Jaroslav Zedník

Jaroslav Zedník

Kandidát do Senátu za obvod č. 46 - Ústí nad Orlicí

Jaroslav Zedník se narodil v Žamberku a je dlouholetým starostou České Třebové a zastupitelem Pardubického kraje. Absolvoval SOUS v Ústí nad Orlicí, obor strojní zámečník a posléze nastoupil na Střední textilní školu v Ústí nad Orlicí, kde v roce 1983 odmaturoval. 

Celý článek
Milan Kolář

Milan Kolář

Kandidát do Senátu za obvod č. 52 - Jihlava

Milan Kolář se narodil v Jihlavě, je ženatý a má tři děti. Vystudoval VŠE v Praze. V současné době vyučuje počítačovou grafiku na Soukromé vyšší odborné škole sociální v Jihlavě. V roce 2002 a 2010 byl zvolen zastupitelem města Jihlavy. Od roku 2014 je náměstkem primátora pro oblasti školství, kultury, tělovýchovy a zdravotnictví a sociálních věcí.

Celý článek
Zedník: Česká Třebová se těší na novou knihovnu a na nový jízdní řád
21. 1. 2016

Zedník: Česká Třebová se těší na novou knihovnu a na nový jízdní řád

Město má hodně plánů a projektů. Taky čeká, jestli na ně získá peníze z dotací. Dlouhodobě chystá stavbu nové budovy knihovny. A taky se nevzdává naděje, že v České Třebové budou zase stavět důležité vlaky.

Celý článek
Milan Kolář se stal koaličním kandidátem TOP 09 a Strany zelených do Senátu
6. 1. 2016

Milan Kolář se stal koaličním kandidátem TOP 09 a Strany zelených do Senátu

Ve volebním obvodu č.52 Jihlava nasadila TOP 09 a Strana zelených jako svého kandidáta opravdovou "těžkou váhu" MIlana Koláře.

Celý článek
1 2 ... 10 ... 14 15 16
Články 151 - 160 z 160
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme