Regionální organizace TOP 09 Praha 1

Vánoční deprese

19. 12. 2013
Prosinec je časem Vánoc, klidu, setkání s bližními, ale i časem depresí. Proč?
Číst více

Vlastníci bytových jednotek podle nového občanského zákoníku

19. 12. 2013
Od 1. ledna 2014 nás všechny čeká tak rozsáhlá a zásadní rekodifikace občanského zákoníku, jakou nikdo z nás nepamatuje.
Číst více

Ne šlehárnám

18. 12. 2013
Protidrogová komise hl. m. Prahy předložila zastupitelstvu hl. m. Prahy návrh Koncepce protidrogové politiky hl. města až do roku 2020.
Číst více

ROZHOVOR – Tomáš Böhm: Adoptujte si v Národní knihovně rukopis!

17. 12. 2013
Přestože se Národní knihovna řadí mezi tuzemské „kulturní zlato“ s převážně tradičními hodnotami, její ředitel Ing. Tomáš Böhm se ji snaží co nejvíce zpopularizovat a otevřít široké veřejnosti. Nejen o tom více v krátkém předvánočním rozhovoru.
Číst více

Desatero pro advent aneb Klídek, přátelé…

29. 11. 2013
Vánoce milujeme i nenávidíme. Na jednu stranu nám přinášejí radost v podobě setkávání s přáteli a rodinou podbarvené kouzelnou a neopakovatelnou atmosférou, na straně druhé stres z nákupů, pečení a nezbytného úklidu domácnosti. Nejrůznější rady z časopisů nás každým rokem touto dobou nabádají k tomu, abychom se tentokrát nad problémy povznesli a svátky si patřičně užili. To se ovšem snadno řekne, ale hůře vykoná. Pojďme se tedy zcela realisticky podívat na naše možnosti, aniž bychom příliš vybočili se zajetých kolejí. Protože proti rodinným a zaběhlým tradicím se o Vánocích, nejtradičnějších svátcích, které známe, bojuje opravdu těžko, že?
Číst více

Elektronická aukce

9. 10. 2013
Pro své občany jsme uspořádali elektronickou aukci na energie. A jak to dopadlo?
Číst více

Moderní kamery nedají zločinu šanci

8. 10. 2013
Co oči nevidí, srdce nebolí, říká se a v případě dohledu nad veřejným pořádkem a bezpečností to platí dvojnásob. Když je ale živých očí pomálu, musí nastoupit elektronické. Ano, mám tím na mysli kamery, které dokáží ohlídat ulice stejně dobře – ne-li lépe – jako policejní hlídky.
Číst více

Místo příkopu prostor pro kulturu

7. 10. 2013
Mnoho obyvatel Prahy 1 a návštěvníků naší městské části si bezpochyby všimlo skutečnosti, že jedna z významných památek na území Prahy 1, sídlo Národní knihovny ČR prochází rozsáhlou rekonstrukcí. 
Číst více

Naučte se rozumět financím!

6. 10. 2013
Ve volném pokračování článků o finanční gramotnosti, které připravuje ekonomický expert TOP 09 Igor Kocmánek, se tentokrát podíváme na problematiku investování.
Číst více

Omezili jsme hazard, zbyla pouze kasina

5. 10. 2013
Zatímco v minulosti se počet provozoven s hazardem v naší městské části vyšplhal až k počtu 50, nyní jich je pouze 21. Navíc jde pouze o kasina, která jsou mimo přirozený akční rádius klientely typické pro pouliční herny a podobná doupata. 
Číst více
 <  1 2 3 4   > Články 11 - 20 z 35

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme