Zastupují nás

Ministr Heger: Je vážně zvažováno, že dětské léčebně Vesna bude vyměněno vedení

9. 5. 2013
Vážená paní poslankyně, dovolte mi, abych zároveň oslovil i pány poslance Šlégra a Kochana, protože jejich interpelace se velmi pravděpodobně ponesou ve stejném duchu, takže já ty základní věci zde řeknu a pak v případě vašich interpelací budu očekávat ještě upřesňující dotazy.
Číst více

Heger: Jen žádné revoluce

6. 5. 2013
Ministr zdravotnictví Leoš Heger žádné revoluce nechce, odradily ho bouře na počátku funkčního období. Přesto se chystá k několika významnějším opatřením.
Číst více

Heger: S další várkou nadstandardů počkáme na soud

6. 5. 2013
Za lepší oční čočku si rádi připlatíme. Nadstandardy ale může zanedlouho smést ze stolu Ústavní soud. „Další várku nadstandardů proto nespouštíme,“ říká ministr zdravotnictví Leoš Heger.
Číst více

Nelikvidujme podkrkonošskou krajinu japonským topolem

3. 5. 2013
Na podnět soukromě hospodařících manželů Krejčových a zástupců Okresní agrární komory Trutnov, kteří protestují proti živelné výsadbě nepůvodních druhů rychle rostoucích dřevin v malebných místech v Podkrkonoší, navštívil poslední dubnový den místopředseda poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jiří Oliva oblast Starých Buků. 
Číst více

Osice vložily do fondu na záchranu Škroupova domu 200 tisíc korun

22. 4. 2013
Zastupitelstvo obce Osice na Královéhradecku odhlasovalo na začátku dubna 2013 jednorázový vklad do Fondu na záchranu Škroupova domu ve výši 200 tisíc korun.
Číst více

Heger: Zrušení poplatků pro děti není předvolební tah

18. 4. 2013
Budeme platit za amalganové plomby? Jak to je se slučování nemocnic a projde Parlamentem zákaz kouření v restauracích? Vše se dozvíte v rozhovoru s ministem zdravotnictví Leošem Hegerem.
Číst více

Heger: Držím se oblíbeného motta: Pokrok? Ano. Krok po kroku

8. 4. 2013
„Věřím, že pražská „bublina“ mě dosud nepohltila,“ říká ministr zdravotnictví Leoš Heger, který šéfuje svému rezortu tisíc dnů. Stal se rekordmanem mezi českými ministry zdravotnictví po roce 1989. 
Číst více

Jiří Oliva ocenil nejúspěšnější sportovce kraje

4. 4. 2013
Třem nejúspěšnějším sportovcům kraje z řad mládeže předal ocenění místopředseda sněmovny Jiří Oliva.
Číst více

Očista Lesů ČR po „Bendlovsku“

4. 4. 2013
Pachuť, spojená s  výběrovým řízením na funkci generálního ředitele Lesů ČR nemá konce. Ministr zemědělství po zrušeném výběrovém řízení sdělil, že žádný z uchazečů nesplnil stanovené požadavky. 
Číst více

Firma Petrof se připojila k výzvě na záchranu Škroupova domu v Osicích

4. 4. 2013
Jiří Oliva navštívil firmu PETROF, největšího výrobce pian v Evropě. Celým procesem výroby od A až do Z provedla místopředsedu poslanecké sněmovny Zuzana Ceralová Petrofová...
Číst více
 <  1 2 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27   > Články 231 - 240 z 264

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme