Zastupují nás

Heger: Lůžek následné péče je stále nedostatek

22. 7. 2016
České zdravotnictví se dál potýká s nedostatkem lůžek následné péče. Ta nepřibývají a akutní oddělení jsou potom přehlcená, protože nemají kam posílat pacienty na doléčení.
Číst více

Dárců krve je málo. Ulevme jim na daních, navrhují poslanci

6. 7. 2016
Dárci krve si mohou do budoucna přilepšit. Daňové zvýhodnění za jeden odběr by mohlo vzrůst o polovinu, polepšit by si mohli i dárci kostní dřeně. V novele zákona o daních z příjmů to navrhuje skupina poslanců vedená bývalým ministrem zdravotnictví LeošemHegerem a Věrou Kovářovou (oba TOP 09).
Číst více

Heger: Pomůže změna vzdělání vyřešit nedostatek sester?

29. 6. 2016
Pokud zůstane ve fázi, v jaké je nyní – tedy, že po 4 letech zdravotní školy nechce zdravotní asistenty nikdo zaměstnávat a nemají žádné kompetence, tak jim jeden rok navíc na vyšší odborné škole ve vzdělání moc nepomůže.
Číst více

Rozhovor s Leošem Hegerem, poslancem Parlamentu ČR

18. 6. 2016
Pressklub na Frekvenci 1 s Lubošem Xaverem Veselým a jeho hostem doktorem Leošem Hegerem, poslancem za TOP 09.
Číst více

TOP 09 představila pětici kandidátů do kraje

13. 6. 2016
TOP 09 dnes představila prvních pět kandidátů pro podzimní krajské volby a také kandidáta do Senátu v obvodě Jičín. Lídrem krajské kandidátky, kterou podpoří strana LES, se stal poslanec a exministr Leoš Heger.  Do Senátu vyšle TOP 09 Tomáše Czernina. Kandidáty osobně podpořil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
Číst více

Prevence se nově bude týkat vyšetření ledvin a autismu

9. 6. 2016
Zhruba každý desátý Čech má podle odhadů odborníků poškozené ledviny. Polovina z těchto lidí o tom nemá ani tušení. Proto se resort zdravotnictví podle informací Práva rozhodl v návrhu novelizace vyhlášky o preventivních prohlídkách doplnit mezi laboratorní vyšetření i testy odhalující počátek selhávání ledvin.
Číst více

Leoš Heger: TOP 09 měla v kraji vždy dobré výsledky

8. 6. 2016
Cesta TOP 09 při hledání lídra do krajských voleb byla velmi komplikovaná. Přitom původně měla o jedničce kandidátky jasno jako jedna z prvních - už loni v září oznámila, že ji povede horský záchranář Adolf Klepš.
Číst více

Leoš Heger se stal volebním lídrem

24. 5. 2016
Zdravotnictví se stalo jednou z priorit programu TOP 09 pro nadcházející krajské volby. Proto se i v Královéhradeckém kraji do čela kandidátky postaví lékař. Lídrem se stal poslanec Parlamentu ČR a místopředseda TOP 09 Leoš Heger. 
Číst více

Heger: Kroky lékařské komory ztěžují situaci ve zdravotnictví

18. 5. 2016
Nespokojenost zdravotníků má své racionální důvody. Negativistický postoj lékařské komory ale nepřispívá ke snadnému hledání řešení.
Číst více

Cabicar: TOP 09 má silné ideje, které posunou kraj správným směrem

11. 5. 2016
Ostrá slova kritiky, ale také návody na možná zlepšení stávající situace nejen v našem kraji. To vše zazněno na 2. ideové konferenci TOP 09 pořádané krajskou organizací Královéhradeckého kraje. V Aldisu své náměty a vize představili mimo dalších i místopředsedové strany Markéta Adamová a Leoš Heger nebo František Laudát, předseda poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové. 
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 18 19 20 21 22 ... 30 ... 33 34   > Články 191 - 200 z 333

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme