× Pohněme s tím. Společně!

region Rychnov nad Kněžnou

Výbor regionální organizace

1.

Miloš Tichý

předseda regionální organizace
2.

Oldřich Bittner

místopředseda regionální organizace
3.

Jaroslava Blažková

místopředsedkyně regionální organizace
4.

Jan Grulich

člen regionálního výboru
5.

Libor Koldinský

člen regionálního výboru

Financování kampaně Václava Cempírka

9. 10. 2014
Transparency International  hodnotí transparentnost kampaní politických stran/hnutí na základě 6, resp. 7 v případě senátorů a místních stranických organizací/sdružení předem stanovených kritérií...
Číst více

Vážené kandidátky, kandidáti, milí podporovatelé

18. 9. 2014
S nadcházejícím termínem blížících se voleb do komunálních zastupitelstev mi dovolte Vás nejdříve co nejsrdečněji pozdravit a sdělit několik myšlenek za Krajské předsednictvo TOP 09 a Krajský Výbor TOP 09 Královehradeckého kraje.
Číst více

TOP 09 kandiduje v 29 městech a obcích Královéhradeckého kraje

16. 8. 2014
TOP 09 bude v podzimních komunálních volbách v Královéhradeckém kraji kandidovat v 29 městech a obcích. Do senátu nominovala společně s hnutím starostové a nezávislí bývalého místopředsedu poslanecké sněmovny Jiřího Olivu, bývalého poslance Václava Cempírka a náčelníka horské služby Krkonoše Adolfa Klepše.
Číst více

Kdyby byly pravdivé všechny „přehlídky úspěchů“ mých kolegů, byl by v republice ráj

22. 10. 2013
Byl jsi tři roky poslancem, více než rok místopředsedou Sněmovny, která předčasně ukončila svoji činnost. Proč kandiduješ znovu?Kdybych rezignoval na politiku, jako mnozí slušní lidé kolem mne, pouze bych tím posílil staré matadory.
Číst více

Jedničku Leoše Hegera i další kandidáty podpořil osobně Karel Schwarzenberg

17. 10. 2013
Kandidáty TOP 09 v nadcházejících volbách do sněmovny přijeli svojí osobní návštěvou Hradce Králové v úterý 15. října podpořit předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a 1. místopředseda strany Miroslav Kalousek. 
Číst více

Projekty ROP rozhodují volby a také dělají dluhy

9. 10. 2013
V době, kdy celkový dluh veřejných rozpočtů dosahuje astronomické výše 1 835 mld. Kč a je větší než dluh státní, se mnohé magistráty a radnice upínají k možnosti financování projektů z regionálních operačních programů. Způsob, jakým vedení měst a obcí i kraje s tímto zdrojem nakládají, v mnoha případech vzbuzuje spíše obavy. 
Číst více

Jsou Češi netolerantní ?

9. 10. 2013
Nepokoje v severních Čechách, Ostravsku a dalších místech, protiromské pochody a eskalace extremistických nálad a skupin vyvolává otázku, jak jsou Češi tolerantní ke skupinám spoluobčanů jiné barvy pleti, národnosti či kultury. Soudy pečlivě zkoumají, zda ten, či onen incident měl rasový podtext a slyšel jsem dokonce názor, že Češi mají k rasizmu sklon.
Číst více

Už je to tady

5. 10. 2013
Mimořádné volby jsou přede dveřmi a vyretušované tváře, shlížející na občany z výšin billboardů slibují nesplnitelné. Jedni prosadí fungující stát, druzí dají stát do pořádku. Možná je na místě otázka, proč to již dávno neudělali, protože ti první byli od roku 1993 ve vládě čtyřikrát a ti druzí dokonce sedmkrát.
Číst více

Jiří Oliva navštívil Domov svatého Josefa v Žirči

4. 10. 2013
V Domově svatého Josefa v Žirči, který je umístěn v prostorách bývalého barokního kláštera, se Jiří Oliva ve čtvrtek 3. října potkal s některými jeho obyvateli.
Číst více

Setkání v kavárně Láry Fáry

2. 10. 2013
Regionální výbor TOP09 Náchod a Sdružení zdravotně postižených Náchod vás zvou na přátelské posezení: v úterý 8. října od 15 hodin v  Kavárně Láry Fáry (Náchod – Hurdálkova ulice vedle hasičské zbrojnice)
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18   > Články 91 - 100 z 179

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme