× Pohněme s tím. Společně!

region Rychnov nad Kněžnou

Výbor regionální organizace

1.

Miloš Tichý

předseda regionální organizace
2.

Oldřich Bittner

místopředseda regionální organizace
3.

Jaroslava Blažková

místopředsedkyně regionální organizace
4.

Jan Grulich

člen regionálního výboru
5.

Libor Koldinský

člen regionálního výboru

Beseda s Jiřím Olivou v Liberku

16. 9. 2013
Vážení občané, celý svůj profesní život jsem pracoval na různých úrovních lesního hospodářství a jako vysokoškolský pedagog. Poslední tři roky jsem působil jako poslanec za Královéhradecký krajv Poslanecké sněmovně. Rád se s Vámi podělím o své zkušenosti a budu diskutovat o tématech, která se Vás dotýkají. Zajímají mě Vaše názory na to, jak současné poměry změnit.
Číst více

Poděkování nového předsedy krajské organizace

11. 9. 2013
Vážené kolegyně, kolegové, milí sympatizanti nejprve mi dovolte, abych jako nově zvolený předseda TOP 09 v Královehradeckém kraji vyjádřil touto cestou upřímné poděkování Zdeňku Harapátovi za ohromný kus práce, který odvedl v předchozím období a věřím, že nově zvolené krajské předsednictvo i výbor bude mít ve svém historicky prvním předsedovi i nadále oporu.
Číst více

Kandidátka TOP 09 Královéhradeckého kraje pro parlamentní volby

10. 9. 2013
Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidátní listinu Královéhradeckého kraje pro volby do Poslanecké sněmovny. Představujeme Vám osobnosti, které jsou zárukou pokračování a prosazování hodnot TOP 09, tedy Tradice, Odpovědnost a Prosperita. 
Číst více

Krajský sněm TOP 09 v Královéhradeckém kraji zvolil svým předsedou Aleše Cabicara

9. 9. 2013
7. září 2013 proběhl v Rychnově nad Kněžnou sněm TOP 09 v Královéhradeckém kraji. Delegáti krajského sněmu zvolili svým předsedou ředitele leteckých přehlídek Aleše Cabicara. Krajským místopředsedou se stal Jiří Oliva. V předsednictvu krajské organizace ještě usedne Miloš Dohnálek, František Faměra, Jan Hoznedr, Josef Merta a Miloš Tichý. Sněmu se zúčastnilo 33 delegátů.
Číst více

Do Danety si stát může chodit pro příklad

3. 9. 2013
Poslední srpnový pátek jsem řád přijal pozvání na slavnostním otevření budovy denního stacionáře společnosti Daneta v Severní ulici na hradeckém Slezském Předměstí. Opravená budova pro dospělé osoby s mentálním či kombinovaným postižením má kapacitu 31 klientů a pečují o ně sociální pracovníci, kteří je nenásilně začleňují do běžného života.
Číst více

Podporuji aktivitu STOP HF a pomáhám tak zabránit nesmyslům

3. 9. 2013
K problematice břidlicových plynů, která hýbe velkou částí Královéhradeckého, ale také sousedního Pardubického kraje, jsem přišel jako kantor na Fakultě životního prostředí České zemědělské univerzity.
Číst více

Dobřany uspěly, vyhrály Bílou stuhu a peníze

23. 7. 2013
Dobřany – Obec slaví úspěch. Poprvé se přihlásila do soutěže Vesnice roku v Královéhradeckém kraji a hned se umístila na výborném místě. Dostane navíc finanční odměnu tři sta tisíc korun. Získala totiž Bílou stuhu – vítězné obce jsou oceňovány různými barvami stuh, které odpovídají tomu, v čem jsou nejlepší.
Číst více

Lesy ČR – kdysi vzor, dnes problém

24. 6. 2013
V lednu roku 1992 vedení města Hradce Králové i hradečtí občané kladně přijali zprávu o tom, že HK bude sídlem celostátního státního podniku Lesy ČR. Nikdo v té chvíli netušil, že po více než dvanácti letech bude tento podnik pro HK spíše ostudou. 
Číst více

Jiří Oliva se setkal s biskupem Janem Vokálem

18. 6. 2013
Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jiří Oliva se sešel s biskupem Královéhradecké diecéze Janem Vokálem a hovořil s ním o tom, jakým způsobem se připravují restituce církevního majetku v diecézi. 
Číst více

Odpověď na dotaz na facebooku k rychle rostoucím dřevinám

13. 6. 2013
Na mém facebooku se objevila reakce pisatele, který reaguje na můj článek v JO Moje noviny, které vyšly 7. června. Kritizoval jsem zde výsadbu klonů japonských topolů, což pisatele, jak říká, pobavilo.
Číst více
 <  1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 17 18   > Články 101 - 110 z 178

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme