× Pojďte do toho s námi.

Tiskové zprávy a mediální výstupy

Novoroční pozdrav

4. 1. 2017
Vážení spoluobčané, příznivci a podporovatelé,   K Novému roku 2017 si vám dovoluji popřát pevné zdraví a  mnoho úspěchů ve vašem pracovním a osobním životě.  Pevně věřím, že v letošním roce společným úsilím dosáhneme úspěchů při rozvoji a podpoře demokracie a evropských hodnot v naší zemi! Petr Praus 3. ledna 2017
Číst více

Náš tým na radnici Prahy 13

29. 9. 2014
Představujeme vám náš tým lidí připravených pro práci na radnici naší městské části.
Číst více

Koalice ČSSD a ODS na Praze 13 aneb politická ohebnost pana Vodrážky

6. 12. 2010
7.12.2008 Výběr z Nominačního projevu Davida Vodrážky na 19. kongresu ODS „Levice povážlivě posiluje, pro mě jako relativně mladého člověka je naprosto nepřijatelné posilování komunistických pohrobků na jakékoliv úrovni státní správy a samosprávy." „Budu stejnou cestou přispívat k posilování ODS a oslabování socialistů a komunistů." „Připomínám, že naším soupeřem je ČSSD, která nyní již naprosto bez skrupulí spolupracuje s KSČM." „Neustupovat levici, jejím experimentům a rádoby sociální politice. Je pouze socialistická."   25.11.2010 Ustavující zasedání zastupitelstva městské části Praha 13 ODS pod vedením Davida Vodrážky se spojuje s ČSSD. Výsledná koalice je podpořena ze strany KSČM, jejíž zastupitelé jsou následně odměněni, mimo jiné, vedením Kontrolního výboru.
Číst více

Levice přebírá vládu nad Prahou 13

4. 12. 2010
Dne 25.11 2010 se uskutečnilo ustavující zasedání zastupitelstva Prahy 13. Došlo bohužel k tomu, čeho se velká část našich obyvatel obávala. Doposud vládnoucí garnitura ODS, která ztratila po říjnových volbách z vůle občanů svoji dosavadní dominantní pozici, stála před zásadním rozhodnutím. Co dál? Na jednu stranu se verbálně profiluje jako pravicová strana, na druhou stranu si chce udržet za každou cenu pod kontrolou finanční toky jež skrze radnici procházejí a nenechat si nikoho mluvit do svých lokálních aktivit a zájmů.
Číst více

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme