× Pohněme s tím. Společně!

Mediální výstupy

Topáci v Praze 11 pomáhají i v době nouzového stavu

30. 4. 2020
Nouzový stav a další opatření vlády zasáhl i život politických stran.  Naši organizaci TOP 09 například připravil o pravidelnou akci čištění Košíkovského potoka a neuskuteční se ani každoroční Ukliďme Česko, jehož jsme rovněž vždy součástí. Těší nás, že mimořádná situace naopak inspirovala naše členy k pomoci ostatním.
Číst více

Sport a kulturu i v době nouzového stavu podpoříme

21. 4. 2020
Bez nadsázky lze říct, že sport a kulturu v půli března postihla katastrofa, která v historii naší městské části nemá obdoby. Téměř ze dne na den došlo k zastavení provozu všech kulturních zařízení a přerušení všech sportovních činností a akcí. Dosud stále není jasné, kdy se vrátíme do běžného režimu, protože vládní plán na obnovení hromadných akcí začátkem června se může ještě změnit.
Číst více

V pátek 24. dubna opět otvíráme dětská hřiště

21. 4. 2020
Vzhledem k postupnému uvolňování některých vládních opatření v souvislosti s koronavirovou krizí jsme na radě rozhodli, že počínaje pátkem 24. dubna 2020 opět otevřeme všech 70 dětských hřišť na Jižním Městě.
Číst více

Závlahové vaky pro jihoměstské stromky

16. 4. 2020
Vzhledem k vývoji počasí již začínáme instalovat závlahové vaky k loni vysazeným stromům na Praze 11, kterých bylo nakonec téměř 200.
Číst více

Nové květnaté louky a květinové záhony na Praze 11

16. 3. 2020
Příroda nám naštěstí neservíruje jen zákeřné viry, ale i veselejší věci. V loňském roce jsem na Praze 11 inicioval založení deseti květnatých luk a květinových záhonů, které teď s přicházejícím jarem ožívají.
Číst více

Provoz pohotovosti v Šustově ulici byl prodloužen do konce roku 2020

5. 3. 2020
Máme velkou radost, že na posledním jednání zastupitelstva městské části prošlo řešení, které zajišťuje provoz pohotovosti v poliklinice Šustova do konce roku 2020. Náš klub ho svými hlasy podpořil jak v radě, tak i 27. února na zastupitelstvu. Rada řešila situaci kolem pohotovosti Šustova velmi intenzivně již od září 2019, a to jak s magistrátem, který je dle zákona povinen zajistit zdravotnickou péči, tak s EUC Klinikou a Thomayerovou nemocnicí. Ta je pro naši městskou část spádovou nemocnicí s plně vybavenou pohotovostí.
Číst více

Plánovací setkání s občany v Hájích

3. 3. 2020
Loni na podzim jsme na můj návrh zapojili naši městskou část do Národní sítě Zdravých měst ČR. A jednou z věcí, které jsem si dal za cíl při svém působení zde na radnici změnit, bylo zajistit lepší a efektivnější způsob zapojování obyvatel do rozhodovacích procesů, než tomu bylo dosud. Národní síť Zdravých měst má s participací dlouholeté zkušenosti, a tak zbývalo jí doporučovaný model začít využívat, k čemuž jsme poprvé přistoupili ve čtvrtek 6. února 2020, a to v týmu, ve kterém mě doplnily Ing. arch. Kristýna Jirsová a koordinátorka participativního rozpočtu Prahy 11 Alžběta Plocová, DiS.
Číst více

MÍSTNÍ KNIHOVNA CHODOV - hlásí velký úspěch

28. 2. 2020
V úterý 25. února byly naše knihovnice pozvány na každoroční Setkání pracovníků místních veřejných knihoven, které pořádá Městská knihovna Praha, aby poreferovaly o činnosti knihovny. Jsme velice potěšeni, že naše knihovna byla vybrána jako příklad dobré praxe v souvislosti s úspěšnou transformací a přemístěním do nových prostor Domova seniorů Chodov, kterou prošla v loňském roce. 
Číst více

Revitalizace Centrálního parku

13. 2. 2020
Revitalizace poslední neobnovené části Centrálního parku Prahy 11 je snad už konečně na dohled.
Číst více

Nové posuvné hlediště ve velkém sále Kulturního centra Zahrada

11. 2. 2020
Kultura na Jižním Městě dostala pozdní vánoční dárek v podobě nového posuvného hlediště, které zajistí divákům komfortní sledování kulturních akcí. K vlastní instalaci došlo v posledních pracovních dnech roku 2019.
Číst více
 <  1 2 3 4 ... 10 ... 17 18   > Články 11 - 20 z 175

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme